Špičkový futbal, pivo, autá či história: Zoznámte sa, Mníchov! | futbalovysen.sk

BLOG

Špičkový futbal, pivo, autá či história: Zoznámte sa, Mníchov!

Po zmapovaní Londýna, Madridu, Barcelony či Manchestru sa k slovu dostáva Nemecko, konkrétne spolková krajina Bavorsko. Metropolou oblasti, ktorá je známa predovšetkým svetovým pivom a klobásami, je mesto Mníchov. Toto mesto je priam ideálne na organizovanie futbalových zájazdov či dovoleniek celkovo. Príde si v ňom na svoje totiž každý a ani zďaleka sa nejedná len o cestu na športové podujatie. Mníchov a Nemecko celkovo ponúkajú široké spektrum možností, ktoré upútajú takmer každého človeka.Samozrejme, vlajkovou loďou a hlavným dôvodom, prečo naši zákazníci chodia do Mníchova je futbal. Bavorsko je domovom Bayernu Mníchov, jedného z najlepších futbalových klubov na svete, ktorý sa môže pochváliť bohatou históriou a svetovými hviezdami. Vidieť naživo Manuela Neuera, Thomasa Mullera, Roberta Lewandowskeho, Francka Ribéryho či Arjena Robbena je snom veľkého množstva športových fanúšikov. Zažiť atmosféru vypredanej Allianz Areny je niečo čarovné a nemusíte byť ani priaznivcom Die Roten, aby ste ocenili nemecký futbalový mechanizmus. Zájazdy na Bundesligu sú jednými z najúspešnejších.Mníchov ponúka taktiež klub Munchen 1860, ale ten kvôli viacerým problémom padol v hierarchii nemeckého futbalu veľmi nízko, preto športovou jednotkou neohrozene ostáva FCB, ktorý každoročne bojuje o triumf v Bundeslige, DFB Pokal a aj prestížnej Lige majstrov. Futbal je tu viac, ako len hra, na čo prídete veľmi rýchlo po príchode do mesta. Už z auta alebo autobusu je vidno veľa dresov, klubových znakov na autách alebo nápisov.Nájdete tu však veľké množstvo historických, či kultúrnych lákadiel. Rozhodne je potrebné spomenúť BMW Svet, kam pravidelne zavítame s našimi zájazdami na Bayern. Nádherné autíčka chytia za srdce aj tých najväčších motoristických laikov.

Ďalej by ste rozhodne nemali obísť Marienplatz, pravdepodobne najdôležitejšie mníchovské námestie. V jeho strede sa nachádza radnica, kde oslavujú hráči Bayernu svoje tituly. Na svoje si prídete aj pri prehliadke starého mesta, početných múzeí, kostolov alebo trhu hneď za Marienplatz.Mníchov je vďaka svojej výhodnej geografickej polohe pre turistov veľmi obľúbený a z nemeckých miest jedným z najobľúbenejších vôbec. V našej ponuke je to jednoznačne klub číslo 1.

V minulých rokoch sa nám podarilo zorganizovať nezabudnuteľné zájazdy na pivný festival Oktoberfest a v roku 2018 budeme organizovať  6. ročník, ktorý aj teraz prepojíme s futbalom. Každý rok je výnimočný, ale to musíte vyskúšať na vlastnej koži - my aj naši zákazníci spomíname do konca života. Buďte toho súčasťou.

ZÁJAZDY NA BAYERN MNÍCHOV SÚ K DISPOZÍCII TU

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV