Referencie

04.03.2017
Zuzana K.
Barcelona - Celta Vigo

Všetko bolo perfektné, organizácia 100%, Barcelona 100%, ubytovanie 100%. Určite sa tam vrátime a ďakujeme za najlepší športový zážitok. Treba to zažiť.

19.03.2017
Michal K.
Barcelona - Valencia

Naši chlapci mali vynikajúci futbalový zážitok. Zájazd bol profesionálne zorganizovaný, všetky doklady sme dostali v dohodnutom čase. Pobyt príjemný, delegát bol vždy pripravený chlapcov prevádzať a vzniknuté problémy pohotovo vyriešil. Naši chlapci aj nabudúce si určite vyberú služby Futbalového sna! :)

21.02.2017
Michaela B.
Man City - AS Monaco FC

Ďakujeme za sprostredkovanie zápasu Ligy majstrov so super miestami úžasnému Futbalovému snu. Atmosféra na Eastlands bola ohlušujúca,zápas strhujúci so šťastným koncom pre nás :) Na túto babskú jazdu do Manchesteru nikdy nezabudneme! Come on City

08.03.2017
Verona Š.
Barcelona - PSG

Skvelý zápas, skvelé miesta, skvelé služby, skvelá komunikácia, skvelé všetko. Deti si to užili naozaj naplno. Už teraz sa nevedia dočkať, kedy opäť na nejaký zápas pocestujeme. :) ĎAKUJEME :)

11.03.2017
Peter V.
Bayern - Frankfurt

Sen je splnený.....Mia San Mia!

07.03.2017
Miriam L.
Neapol - Real Madrid

Zájazd do Neapola a zápas... Jááááj, škoda, že sa nedá pretočiť čas. Bolo vynikajúco!!!! Aj to sedenie v Reale bolo super. Užili sme si to tam neskutočne. Inak, na tom sa najviac zabávame. Nemalo to chybu :o)
To my ďakujeme vám za parádny zážitok!!! A nielen to - za profesionalitu, starostlivosť a ochotu vyjsť klientom v ústrety! S Vami cestujeme radi, veď sa ku vám neustále vraciame. ;o) Najhoršia časť zájazdu je okamih, kedy sa musíme vrátiť domov. Toto bolo 3 x, čo sme boli na zájazd s Futbalovým snom a určite pojdeme opäť. Už na letisku na ceste späť sme si pozerali zápasy, na ktoré by sme šli :o))) A bolo to zároven prvý krát, čo sme mali možnosť byť aj s dalšími fanúšikmi a strašne to bolo fajn :o) A teda aj dúfam, že sa zase niekde stretneme.
Si strašne zlatý človek a sme radi, že sme Ťa spoznali. Nech sa darí a do skoreho videnia!

07.03.2017
Miloš K.
Neapol - Real Madrid

Super zájazd, neuveriteľná atmosféra na štadióne. O všetko bolo postarané a cítil som sa ako na školskom zájazde, ešte raz ďakujem!

11.03.2017
Katarína D.
Arsenal - Lincoln City

Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať, mali sme perfektné miesta na štadióne, zápas sme si veľmi užili. Rada sa na Vás obrátim aj v budúcnosti. :-)

25.02.2017
Matúš Š.
Bayern - Hamburg

Spokojnosť na 110%, miesta boli výborné, presne v strede a krásny výhľad. Cena lístkov super, informácie ohľadom miesta štadióna (arena card) všetko som našiel bez problémov. Super atmosféra a zážitok, ale na slovenskú fortunaligu nezanevriem, ale vždy si spomeniem na Bayern a asi mi aj slzička vybehne, keď uvidím na slovensku tých 250 divákov. :)

25.02.2017
Igor Č.
Chelsea - Swansea

Zájazd hodnotím veľmi kladne, všetko bolo tak ako sa dopredu dohodlo, takže všetko bez problémov.
Veľkým plusom bolo to že zápas dopadol podľa mojich predstáv :)
Takže určite odporúčam spoluprácu s futbalovysen.sk a verím že ich služby ešte sám využijem :)

19.02.2017
Patrícia P.
Barcelona - Leganés

Ďakujeme Vám za sprostredkovanie nezabudnuteľného futbalového zážitku, na ktorý budeme určite veľmi dlho spomínať. Ďakujeme aj za Vaše služby, s ktorými sme boli veľmi spokojní. Dúfam, že sa ešte stretneme.

S pozdravom Paťka a Marek

P.S a ďakujeme ešte raz za vašu ochotu, mám na mysli ten problém s kufrom a odvoz na stanicu.

16.02.2017
Tomáš V.
Man Utd - AS Saint-Étienne

Chcel by som sa Vám touto cestou poďakovať za vybavenie lístka.
Neskutočne dobrý zážitok a výborné miesto. Len som tam sedel na tesno lebo mám dlhé kolená ale zato vy nemôžete.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem.

22.01.2017
Gabriel G.
Arsenal - Burnley

Všetko vyšlo podľa očakávaní a nadšenie ešte stále trvá. Ďakujem aj ja za Vaše služby.

21.01.2017
Zuzana Z.
Real Madrid - Málaga

Ďakujeme za skvelý zážitok. Všetko vraj bolo super. Ja osobne som sa nezúčastnila, ale chlapci boli spokojní ;)
Určite ešte využijeme Vaše služby, pokiaľ budeme chcieť ešte zažiť "futbalové sny".

Ďakujeme ešte raz a prajem veľa spokojných zákazníkov!

26.12.2016
Radovan Z.
Arsenal - West Brom

Páčilo sa nám, ďakujeme!

14.01.2017
Alexander L.
Barcelona - Las Palmas

Povedal som to aj v Barcelone, napíšem to aj z Trenčína. Bol som na výsosť spokojný a nič pritom nepredstieram. Bol to veľmi dobre zorganizovaný zájazd, veľmi oceňujem delegátske služby, výber hotela. Myslím, že hovorím aj za ostatných. Teším sa na ďalšie zájazdy.