Referencie

14.02.2018
Andrej J.
Real Madrid - PSG

Boli sme absolútne spokojní, všetko prebehlo bez akýchkoľvek problémov. O všetkom som bol postupne informovaný pred zápasom. Jednu vstupenku som mal k dispozícii už na letisku vo Viedni a ďalšie dve nás čakali na hotelovej recepcii.

03.02.2018
Štefan K. a Vlado D.
Manchester United - Huddersfield

Ďakujeme za všetko, bolo super ako vždy.

31.01.2018
Roland M.
Everton - Leicester

Vybrali sme si tento zápas ako fanúšikovia Evertonu a mali sme chuť zažiť Premier league na vlastnej koži. Samozrejme kde inde ako v Goodison parku Organizácia z vašej strany, konkrétne p.Sládečka bola na vysokej úrovni tak ako sme si to predstavovali. Všetko bolo super organizácia, lístky, hotel, naplánovanie transferov a určite si to zopakujeme.
COYB! (Come On You Blues!)
Ďakujeme!

31.01.2018
Juraj M.
Chelsea - Bournemouth

Počasie nám vyšlo úplne nádherné na Londýn. Hotel bol veľmi pekný, raňajky výborné. Dostupnosť k stanici metra či zastávke autobusu výborná.
Zájazd sme si veľmi užili, aj keď Chelsea prehrala. Atmosféra na štadióne bola neopísateľná!

27.01.2018
Mirka O.
Dortmund - Freiburg

Chcela by som sa Vám poďakovať za všetko, čo sa týka zápasu Dortmund - Freiburg. Chlapci spoli spokojní, myslím, že ešte využijeme vaše služby . Veľa spokojných zákazníkov prajem.

20.01.2018
Alexander S.
Arsenal - Crystal Palace

Zápas bol samozrejme výborný, aký sa na Premier league patrí. Môžem vyjadriť len spokojnosť s miestami na štadióne, atmosférou a kvalitou futbalu. Určite to nebola posledná návšteva Emirates stadium. Ďakujem ešte raz za poskytnuté služby a možnosť zažiť po rokoch Premier League.

13.01.2018
Andrea K.
Chelsea - Leicester

Dobrý deň, všetko bolo úžasné ešte aj počasie to anglické vyšlo...ďakujeme :)

13.01.2018
Radka B.
Chelsea - Leicester

Sami sme si to takto perfektne ako to robíte vy nevedeli zorganizovať Na záver vám celému tímu chcem poďakovať za to, že prostedníctvom vás moji najbližší žiarili šťastím.

30.12.2017
Antonín M.
Inter Miláno - Lazio Rím

Dobrý deň,
prajem veľa zdravia a šťastia v novom roku. Chcem Vám poďakovať za organizáciu zájazdu na zápas Inter - Lazio, bolo to super.

20.12.2017
Miroslava K.
PSG - SM Caen

Dobrý deň,
chceli sme sa Vám poďakovať za skvelý futbalový zážitok.Bolo super.Ďakujeme.

16.12.2017
Tibor R.
Dortmund - Hoffenheim

Dobrý deň, včera som sa vrátil z Dortmundu. Chel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za perfektne zorganizovaný zájazd.Od leteniek, cez skvelé ubytovanie a výborné miesto v hľadisku. Predvianočná atmosféra a víťazstvo Borussie iba umocnili môj zážitok. Ďakujem pekne.

02.12.2017
Radoslav H.
Barcelona - Celta Vigo

Chlapci a chlapi robíte to super, pokračujte v tomto máte u mna veľkú podporu.

02.12.2017
Miriam L.
Neapol - RB Lipsko

Chlapci, obrovské ďakujeme za neskutočný zájazd. Toto bol v poradí štvrtý zápas s vašou CK a tretí s vami v Neapole, a keď už si človek myslí, že už nič neprekoná ten posledný výlet, zase ste ma vyviedli z omylu a dokázali, že ste skutočne najlepší. Zápas parádny, úžasná neapolská atmosféra, kopec nových zážitkov a hoci, žiaľ, tentokrát aj jeden nie práve príjemný, keď mi ukradli peňaženku a spolu s ňou aj všetky doklady, musím sa vám z celého srdca poďakovať za pomoc a profesionalitu, s akou ste mysleli aj na plán B, ak by ma nepustili cez letisko. A tiež ďakujeme za odvoz z letiska, honey. Rada som ťa videla. :) A ako sa vraví, v núdzi poznáš priateľa, tak s trochou zmeny poviem, že v núdzi poznáš výbornú cestovku. Teším sa na ďalšie zájazdy spolu s vami a pokojne zas aj do Neapola. #ForzaNapoli

02.12.2017
Adam a Martin S.
Barcelona - Celta Vigo

Dobrý deň, ďakujeme Vám za splnenie sna. :) Bol to úžasný zážitok. Zápas dopadol na výbornú, hrali všetci, čo mali hrať, od Messiho až po Stana Lobotku. Odporúčam každému futbalovému fanúšikovi zažiť atmosféru v Barcelone v deň zápasu. A oplatí sa ísť aj tým, čo až tak futbal nezaujíma, pretože za ten čas strávený v Barcelone sa dá naozaj veľa vidieť, pretože Barcelona je naozaj jedno z najkrajších miest sveta. :)

02.12.2017
Marián T.
Chelsea - Newcastle United FC

Dobrý deň, chcel by som sa Vám poďakovať za sprostredkovanie futbalového zájazdu spoločnosťou Futbalový sen, perfektnú organizáciu a pomoc z Vašej strany. Takisto by som sa touto cestou chcel poďakovať delegátovi pánovi Marčinovi, bolo nám cťou stretnúť takého pána. Verím, že to nebude naše posledné stretnutie s Vašou spoločnosťou. S pozdravom PaedDr. Marian T.

25.11.2017
Jozef K.
Real Madrid - Málaga

Náš zájazd do Madridu bol hlavne kvôli stretnutiu Real Madrid vs. Malaga. Ale aj vďaka šikovnému naplánovaniu zo strany agentúry a aj našej, sme si nielen užili zápas na Santiago Bernabeu ale aj bližšie spoznali krásne hlavné mesto Španielska. Komunikácia s agentúrou bola rýchla a dostatočná. Keby sme mali nejaký problém v Madride, poruke nám bola pani delegátka z Futbalového sna. Všetko sme mali super naplánované a mohli sme si užívať kvalitný zájazd. Čo sa týka transportu z letiska a na letisko, ubytovania a aj lístkov nemáme žiadne pripomienky, Zájazd cez Futbalový sen môžeme len odporučiť!