AUTOBUSOVÝ ZÁJAZD NA CHELSEA DO KLAGENFURTU | Futbalovysen.sk
Športové zájazdy

BLOG

AUTOBUSOVÝ ZÁJAZD NA CHELSEA DO KLAGENFURTU

Náš prvý z troch mega letných 2014 autobusových zájazdov bol na Chelsea do Rakúska. Do posledného miesta zaplnený autobus vyrazil po obvyklej trase Zvolen - Nitra - Trnava - Bratislava a potom po diaľnici až do Klagenfurtu. Cca 2 km pred štadiónom sme sa dostali do poriadnej zápchy a hýbali sa pomalšie ako krokom a už už sa báli, či stihneme začiatok zápasu. Potom však situáciu do ruky zobral ujo policajt na motorke a urobil nám koridor až na parkovisko priamo pred sektor Chelsea. Najlepšie na tom bolo, že si niektorí ľudia mysleli, že sme Chelsea hráči a kývali nám. My sme samozrejme kývali naspäť. :-)

Štadión bol zaplnený skoro do posledného miesta a jednoznačne dominovali Chelsea dresy. The Blues nastúpili v zostave s Čechom, Terrym, Matičom, Ivanovičom a novou posilou Filipe Luisom. Fernando Torres, Cesar Azpilicueta, Gary Cahill, Cesc Fabregas a Diego Costa iba "pózovali" foťákom na lavičke, keďže do prípravy sa zapojili len 2 dni pred zápasom.

Zápas nakoniec skončil 1:1 a aj my sme si mohli zakričať gól. Aj keď výkon bol priateľský a bolo cítiť, že Chelsea je na začiatku prípravy, atmosféra bola úžasná a štadión nádherný. Výsledok zamotal poradie v našej autobusovej tipovačke pred zápasom, lebo nikto netipoval takýto výsledok. Šál zo zápasu nakoniec vyhral tip 3:3 a jediný tip na výhru domácich (3:2) získal nástenný kalendár našej cestovky.

Na záver už iba dodáme, že na benzínových čerpadlách v okolí Klagenfurtu už asi nikdy neuvidia toľko Torresov, Lampardov a Hazardov. Ak budú Mourinhovci hrať takto blízko pri Slovensku ešte raz, určite si zájazd zopakujeme!! :-)


klagen2


Náš druhý zájazd na Chelsea do Klagenfurtu


Snažíme sa, aby naše zájazdy na futbal neboli iba sedením v autobuse a naháňaním sa na štadión, ale aby ľudia aj niečo videlioddýchli si a okrem zápasu sa domov vrátili s množstvom zážitkov.

Značka Futbalovysen.sk je vybudovaná na odporúčaniach, osobnom prístupe a tejto filozofii. Sme vďační a ďakujeme za všetky vaše referencie.

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV