Darčeky pre páry, na ktoré sa nezabúda? Inšpirujte sa | Futbalovysen.sk

BLOG

Hľadáte darčeky pre páry? Inšpirujte sa

Môžete sa spoľahnúť, že garantujeme tie najlepšie darčeky pre páry, aké svet videl. Nebudete ľutovať ani sekundu. Darčeky pre páry splnia ako očakávania futbalových fanúšikov, tak aj ich krásnych partneriek. Vydajte sa spolu s nami preskúmať krásy Európy. Spolu s nami sa s futbalom spojíte telom i dušou. 

 

Cesty po Španielsku ako darčeky pre páry

Túžili ste navštíviť Madrid či Barcelonu? Teraz máte možnosť si tento sen splniť. Naši ochotní delegáti zariadia, že vaša návšteva zahraničia bude príjemná. Zabezpečia hladký priebeh, aby ste sa vy mohli naplno venovať zážitkom. 

Čaká na vás Madrid. Španielske veľkomesto, zasadené ako perla vo vnútrozemí. Madrid má bohatú históriu. To ocenia obzvlášť ženy. Na Španielsku je stále čo objavovať. Je jedno, koľkokrát ste tam boli. Vždy sa nájde miesto, ktoré ste ešte nevideli. A verte nám, že to stojí za to. 

darčeky pre páry

 

Štadión futbalových šampiónov

Na pánov čaká neochvejne známy futbalový štadión. Názov vari ani nemusíme uvádzať, predsa ho však spomenieme. Je ním samotný Estadio Santiago Bernabéu. So svojou enormnou kapacitou, takmer 82 tisíc ľudí, ide o jeden z najväčších štadiónov vôbec. 

 

Kto tam hrá?

  • Sergio Ramos
  • Eden Hazard
  • Toni Kroos
  • Gareth Bale
  • Karim Benzema

 

Darčeky pre páry, ktoré ulahodia ženskému oku

A nie, teraz nemáme na mysli šarmantných Španielov. Naznačujeme, že Španielsko je rovnako ako mestom vína, tanca a dobrého jedla aj mestom histórie. V Madride sa možno pokochať takými krásami akými sú kráľovský palác či múzeum del Prado. 

 

Messi a Suárez, to sú darčeky pre páry ako vyšité

V Španielsku ešte chvíľu pobudneme. Okrem Madridu organizujeme totiž zájazdy aj do Barcelony. Je to nemenej úchvatné mesto. A ten štadión. Páni sa budú chytať za hlavu, že im trvalo tak dlho dostať sa tam. To im nemôžete odoprieť. Keď uvažujete, aké darčeky pre páry zvoliť, inšpirujte sa nami. My vieme, po čom chlapi túžia.

 

Neprekonateľný Camp Nou

Štadión, ktorý sa stal domovom významných mien futbalového sveta. Nečudo, že je jedným z najnavštevovanejších štadiónov sveta. Taktiež ide o jeden z najväčších futbalových štadiónov vôbec. Má kapacitu takmer 100 tisíc divákov. Neuveriteľné, však? 

 

Barcelona-messi-camp-nou

Dvaja z nich môžete byť práve vy. Vezmite partnera na nezabudnuteľné dobrodružstvo. Možno sa vám pošťastí prihliadať práve vtedy, keď Lionel Messi strelí gól. 

 

Vedeli ste, že: V pešej dostupnosti od štadióna sa nachádza legendárny chrám Sagrada Família?

 

Old Trafford je štadión snov

Zatiaľ, čo váš muž bude plesať nad výkonmi futbalistov, vy si vyrazíte na nákupy do mesta. Manchester je mestom príležitostí, človek nikdy nevie, kedy na nejakú narazí. Možno v meste narazíte na veselých pouličných hudobníkov. Veselé tóny vás budú sprevádzať prehliadkou galérie umenia a múzeom vedy a priemyslu. 

 

darčeky pre páry old trafford

Nenechajte sa obmedzovať. Spoznajte celé mesto za menej než pár hodinu. Na mapke, ktorou vás vyzbroja naši delegáti, sa dočítate, kde parkuje poznávací autobus. Ním je spoznávanie mesta hračka. Z jeho strechy budete mať dokonalý rozhľad. Všetkému bude dominovať futbalový štadión Old Trafford.

 

Darčeky pre páry v meste módy 

Hoci sa to môže zdať pritiahnuté za vlasy, je to tak. Miláno je mestom módy, a zároveň je domovinou jedného z najväčších európskych futbalových štadiónov. Prebehnúť sa po štadióne San Siro je nepochybne snom každého milovníka futbalu. 

 

TIP: Nezabudnite si do batožiny pribaliť fotoaparát. Vďaka nemu sa k zážitkom budete môcť vracať zas a znova. 

 

Ak je váš partner vášnivým fanúšikom futbalu, darujte mu zájazd do Milána. Spojíte tak príjemné s užitočným. Mesto poskytuje nekonečné možnosti pre obdiv. Nákupná galéria Vittorio Emanuele II čaká len a len na vás. V meste sa aktuálne nachádza aj svetoznámy obraz s názvom Posledná večera. 

 

Miláno je mesto snov

Miláno je ako stvorené pre milovníkov módy a futbalu. Oba rozdielne záujmy spája elegantne, takže to nepôsobí rušivo. Špičkový futbalista Milan Škriniar môže hrať naplno, lebo vie, že po zápase ho v meste počká lahodná večera. 

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV