Situácia ohľadom koronavírusu a vašich zájazdov a vstupeniek | Futbalovysen.sk

BLOG

Situácia ohľadom koronavírusu a vašich zájazdov a vstupeniek

AKTUALIZÁCIA 17.8.2020

Vážení klienti a všetci futbaloví / športoví fanúšikovia,

Ďakujeme za vašu trpezlivosť pri riešení vašich požiadaviek a vzhľadom na množstvo otázok sme pripravili konkrétnejšie vyjadrenie ohľadom vašich zájazdov a vstupeniek.

Zrušené zájazdy

Otvorené poukazy

Dňa 29.5.2020 bola vyhlásená v Zbierke zákonov vyhlásená schválená novela zákona 136/2020 Z.z., ktorým sa dopĺňa zákon č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 119/2019 Z. z.

Podľa tejto novely je cestovná kancelária povinná dohodnúť sa s cestujúcim na poskytnutí náhradného zájazdu najneskôr do 31. augusta 2021.

Všetci klienti, ktorí majú u nás zakúpený zájazd a ten sa kvôli COVID-19 zrušil, boli nakontaktovaní s oficiálnym emailom na svoje emailové adrey uvedené v objednávke so znením zákona a otvoreným poukazom na využitie našich služieb.

Storno vstupeniek

Každý z klientov, ktorý mal u nás objednané vstupenky na zápasy odohrané bez divákov, dostal od nás email. Ak ste email nenašli, kontaktujte nás.

Ako nás zastihnete

K dispozícii sme vám obaja majitelia cestovky:

  • p. Jablonický 0948 938 837 (Bratislava)
  • p. Szucs 0948 118 817 (Trenčín)
  • preferovaný kontaktný email: [email protected]

Snažíme sa čo najlepšie odpovedať na vaše otázky a riešiť vaše požiadavky. Veľmi vás žiadame o trpezlivosť a aj chápavosť za prípadné chyby. Neschovávame sa a sme dostupní. Cestovný ruch rieši celosvetovo takýto prípad po prvýkrát.

Našim hlavným záujmom je splniť si všetky svoje záväzky a udržať cestovku v prevádzke.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu, prajeme hlavne veľa zdravia!

Futbalovysen.sk / Sportovysen.sk / Fotbalovysen.cz

Vyjadrenie majiteľov

Vyjadrenie majiteľov cestovky nájdete v TOMTO ČLÁNKU z 22.4.2020.

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV