Zájazdy pre futbalových fanúšikov | Vyberáme najlepšie | Futbalovysen.sk

Najzaujímavejšie zájazdy nielen pre futbalových fanúšikov

Kto by nemiloval zájazdy? Človek si na nich užije kopec zábavy, dozvie sa nové veci, rozšíri si obzory. Pre iných je zase motiváciou spoznávanie nových ľudí. Futbalový sen ponúka pestrý výber zájazdov, pričom nie sú výhradne určené len futbalovým fanúšikom. Okrem návštevy legendárnych štadiónov sa zameriavajú aj na spoznávanie kultúr, gastronómie a histórie. 

 

Futbalové zájazdy pre skutočných chlapov

Kopať do lopty vie každý somár, ale zvládať to s prehľadom, to už je umenie. Umením je aj takéto umenie obdivovať, nie každý to ale dokáže s patričným zápalom. Do preslávených európskych futbalových štadiónov majú povolené vstúpiť len tí najvášnivejší z fanúšikov. 

Nemáme zrnko pochybností o tom, že do tohto úzkeho výberu patríte, preto vás berieme. Berieme vás so sebou na futbalové zájazdy. Berieme vás do sveta. Berieme vás do partie. Poproste manželku (lebo aktívny futbalový fanúšik na to nemá čas), nech vás zbalí na dlhú cestu. Poslednú ingredienciu, dobrú náladu, si už musíte zaopatriť sami. Keď sa vám to však aj napriek snahe nepodarí, nehádžte flintu do žita. Futbalový sen je najväčším darcom dobrej nálady svojho druhu. A my sa radi podelíme

 

futbalovy-zajazd-na-manchester-city-vyhlad

 

Wanda je platonická láska, ktorú s prehľadom vysvetlíte manželke

Štadión Wanda Metropolitano je s kapacitou takmer 70-tisíc miest jedným z najzaujímavejších štadiónov v Španielsku, dokonca aj v celej Európe. Máte možnosť stať sa svedkom špičkového futbalového zápasu. Po trávniku sa budú preháňať miliónoví hráči Athletico Madrid, ktorí potrápia vaše zmysly aj postreh pri sledovaní extrémne rýchlych a nemenej presných prihrávok. Lietajúca lopta vás privedie do siedmeho neba. 

Koho uvidíte?:

 

Madrid je mestom vášne a nočného života. Liga Majstrov je ideálna príležitosť na jeho návštevu. Poznávacie zájazdy do Madridu sa konajú letecky. Budete mať preto dostatok času preskúmať a zažiť čaro tohto veľkomesta. Neprídete pritom ani o sekundu zápasu. Štadión Wanda Metropolitano čaká jedine na vás. 

 

Zájazdy do Barcelony stoja vždy za to

Barcelona, ďalšie zo španielskych veľkomiest, upúta na prvý pohľad svojou kubickou architektúrou. Ďalším poznávacím znamením je nezameniteľný majestát menom Sagrada Familia. Futbal v Španielsku je número uno, čo znamená, že naň narazíte prakticky kdekoľvek. Nevyhnete sa mu, ani keby ste chceli, čo vy pochopiteľne ani nechcete. Zájazdy po známych futbalových štadiónoch putujú nezriedka práve do Barcelony, kde sa koná aj slávna Liga Majstrov

 

futbalovy-zajazd-barcelona-vyhlad-mesto

 

TIP: Pri návšteve Barcelony venujte aspoň pár hodín prehliadke mesta. Stojí to za to. Okrem slávnej baziliky na vás čakajú spievajúce fontány a La Rambla.
 

 

Majstrovstvá sveta vo futbale sa oplatí vidieť

Návšteva Majstrovstiev sveta by mala byť životnou púťou každého správneho chlapa. Naskytne sa vám pohľad na precízny futbal plný emócií a správnej dávky napätia. Zážitok z futbalu si môžete vychutnať aj v spoločnosti blízkych. Naše zájazdy sú orientované na všetky chute. Potešíme skalných futbalových fanúšikov ako aj ľudí, ktorí o futbal až taký záujem nejavia. K dispozícii je vždy prehliadka pamiatok mesta

Ochotní delegáti z našich radov s radosťou vyhovejú vašim požiadavkám. Z letiska vás odprevadia na ubytovanie, kde ich cesta ale nekončí. Počas celého pobytu vás budú navigovať, informovať o spôsoboch dopravy a starať sa o vaše pohodlie. 

 

Miláno – mesto stvorené pre zájazdy

Talianske Miláno je ako stvorené pre poznávacie zájazdy. Každoročne sa na jeho štadióne odohrá niekoľko zápasov. K tým najvyhľadávanejším patria práve zápasy svetoznámych futbalových tímov, ako sú Neapol a AC Miláno. Neznáme vám určite nebudú ani mená ako Škriniar, Lobotka či Ibrahimović.

San Siro, štadión mesta Miláno, medzi svoje múry každoročne priláka tisícky fanúšikov. Má na to totiž dobrý dôvod. Na sýtozelenom trávniku v jeho srdci sa odohrávajú tie najlepšie futbalové zápasy široko ďaleko. 

 

zájazdy-na-ac-milano-san-siro

 

Koloseum futbalu

Zájazdy do Ríma patria k najobľúbenejším. Okrem skvelých futbalových výkonov ponúka Rím pestré kultúrne obohatenie. Zo štadióna Olimpico je to na skok do centra histórie a antickej kultúry. Medzi múrmi starodávnych rímskych stavieb sa dá prechádzať hodiny a hodiny. 

 

Chelsea – za to, že si

Ani premenlivé anglické počasie nás neodradí od toho, aby sme vás dostali na štadión Stamford Bridge. Stojí priamo v hlavnom meste Veľkej Británie, v domove Big Bena a kráľovskej rodiny. Stamford Bridge je domácou pôdou neporaziteľných hráčov tímu Chelsea. Každoročne sa na nich prídu pozrieť státisíce divákov. Je to vskutku nezabudnuteľný zážitok. 

 

Vedeli ste, že: v tesnej blízkosti štadióna stoja kultúrne pamiatky ako Tower of London či Camden Town? 

 

Počasie v Londýne býva nestále a nepredvídateľné, zato futbal je vždy rovnakej kvality. Angličania robia dve veci načas. Pijú čierny čaj a strieľajú góly. Návšteva Stamford Bridge je snom každého obdivovateľa náruživého anglického futbalu. 

 

Zájazdy za pivom a futbalom

Allianz aréna hosťuje mená ako Manuel Neuer, Serge Gnabry a Robert Lewandowski. Výhoda zápasov v Nemecku je tá, že nemusíte míňať peniaze na letenky. Do diania v nemeckom Mníchove sa dostanete pohodlne a rýchlo autom, vlakom alebo autobusom. 

V okolí štadióna je rozhodne čo obdivovať. Mníchov je mesto s históriou. Dýcha na vás doslova z každého múra. Keď vás prehliadka mesta omrzí, vždy vás čaká teplé miesto na dobrých miestach v štadióne. Allianz aréna má kapacitu až 75-tisíc divákov. Nemusíte sa preto obmedzovať. Obdarujte lístkami na zájazdy priateľov alebo rodinných príslušníkov. 

 

Pivo, pivo, pivečko

Nikoho by neprekvapilo, keby sa chlapi nakoniec priznali, že si nebo predstavujú ako nemecký šenk s dobrým pivom a prsnatými ženami. Koniec koncov, chlapom nič viac netreba. Ba čo viac, ešte by sa zišla širokouhlá plazmová televízia, na ktorej by nonstop bežal futbal. 

Nemecké pivo je chýrečné svojou znamenitou chuťou a tradičným receptom. Na Oktoberfeste v nemeckom Mníchove sa ním nalogáte do sýtosti. Majú ho tam plné sudy a čaká len na vás. Po dobrom zápase sa občerstvíte ešte lepším pivkom a zabudnite na starosti. 

 

zajazdy-na-oktoberfest

 

Ach ten Paríž…

Povzdychne si nejedna žena. Vezmi svoju drahú na vianočné trhy do perly Francúzska. Uvidíš, že to oceníš aj sám. Paríž nie je len mestom zamilovaných párov, vína a chrumkavého pečiva. Užiješ si tam aj kopec zábavy sledovaním kvalitného futbalu. Zájazdy do Paríža bývajú na prvých priečkach hľadanosti počas zimných mesiacov. Vtedy sa totiž v centre mesta konajú magické vianočné trhy

 

Zájazdy na Audi Cup

Audi Cup je turnaj vedený pod sponzorstvom automobilovej značky, založený v roku 2009. Jedná sa o dvojdňový turnaj, v ktorom sa stretnú štyri vybrané futbalové tímy. Atmosféra na tribúne sa dá krájať. Odrež si poriadny kus futbalového zážitku. Príď podporiť svoj obľúbený tím na Audi Cup, a to každý druhý rok (najbližšie leto 2021). 

 

Do Turína nie len za futbalom

Turín je dejiskom najnapínavejších futbalových zápasov v širokom okolí. Môžete na ňom stretnúť aj hviezdu futbalového sveta Cristiana Ronalda. Štadión Allianz Stadium je oproti mnohým iným európskym megaštadiónom porovnateľne menší, čo mu však neuberá na kráse. Intímnejšia atmosféra dokáže vybičovať vášne do nebeských výšin, čo robí štadión jedným z najnavštevovanejších v Európe. 

História mesta Turín je pomerne pestrá. Rovnako ako Allianz Stadium, ani Turín nepatrí k najväčším talianskym mestám. Oplýva však jedinečnou atmosférou. Na vašu návštevu sa tešia kráľovský palác, múzeum kinematografie, turínske plátno a egyptské múzeum.