500 splnených futbalových a športových snov za 10 dní | Futbalovysen.sk

BLOG

500 splnených futbalových a športových snov za 10 dní

Posledný júlový víkend až prvý augustový víkend bol najpestrejší v histórii našich cestoviek Futbalovysen.sk a Sportovysen.sk a vďaka vám sa môžeme pochváliť nasledujúcimi číslami:

  • 500 ľudí na zájazdoch cez Futbalovysen.sk a Sportovysen.sk
  • 9 autobusov na oboch hracích dňoch Audi Cupu, nástupné miesta od Michaloviec cez Žilinu, Zvolen, Nitru a Bratislavu
  • vypredaný zájazd na Salzburg - Chelsea
  • vypredaný autobus na Dortmund - Bayern
  • 30 ľudí na poslednú etapu TDF v Paríži

Ďakujeme všetkým za účasť a sme radi, že sme vám mohli splniť futbalové a športové sny. Inšpirujte sa nasledujúcimi fotkami a riadkami z našich letných zájazdov.

AUDI CUP 2019

futbalovy-sen-audi-cup-skupinova-foto

9 autobusov a 400 ľudí zvedavých na AUDI CUP 2019

Štvrtýkrát od roku 2012 ste s nami išli na Audi Cup, tentoraz vás bolo na oboch hracích dňoch 400! Niektorí vyrážali až z Michaloviec a autobusy potom z celého Slovenska postupne pozbierali všetkých futbalových fanúšikov smer Mníchov.

A videli sme naozaj zaujímavé futbalové predstavenie. Fenerbahce prilákalo skvelých divákov, Real Madrid svetové hviezdy, Tottenham hral výborné zápasy a Bayern zabezpečil domácich divákov a veľa gólov. Už sa veľmi tešíme na pokračovanie o 2 roky.

SALZBURG - CHELSEA

futbalovy-sen-salzburg-chelsea-skupinova-foto

Do tretice Chelsea autobus do Rakúska

Po tretíkrát za 6 rokov prišla Chelsea do Rakúska a vy ste tam opäť nemohli chýbať. Opäť sme mali plný autobus Chelsea fanúšikov, spolu sme si prezreli Salzburg, nádherný hrad, dali pivko.

Štadión bol vypredaný, v Chelsea sektore skvelá atmosféra a všetci sme boli zvedaví na nového trénera a legendu Franka Lamparda.

Ako Chelsea fanúšikovia sa už tešíme na ďalší titul. Vždy keď bol totiž zájazd do Rakúska, The Blues vyhrali v nasledujúcej sezóne titul. :-)

DORTMUND - BAYERN

futbalovy-sen-dortmund-bayern-skupina

Splnený sen 72-ročného pána v Dortmunde

Ak si niekto myslí, že futbalové sny si plnia iba mladí ľudia, je na omyle. Náš najstarší účastník zájazdu 72-ročný pán Emil cestoval takmer 1200km zo Špišskej Novej Vsi, aby poprvýkrát v živote zažil atmosféru 81-tisicového štadióna v Dortmunde. BVB mu dal krásny darček a v prestížnom dueli porazil Bayern 2:0.

Vypredaný autobus išiel z Trenčína cez Bratislavu a Prahu a mali sme tak mix slovenských a českých fanúšikov. Oddýchli sme si na hoteli s raňajkami, pozreli Dortmund, užili atmosféru a Gelbe Wand a možno o rok (podľa výsledkov v lige a v pohári) bude repríza.

ZÁJAZD NA TOUR DE FRANCE

sportovy-sen-tdf-skupinova-foto

Zásnuby na Eiffelovke počas zájazdu na TDF

Záujem o poslednú etapu v Paríži prekonal rekordy a náš super delegát Meďo Sládeček mal tentoraz na starosti 30 cyklistických nadšencov.

Peťo Sagan síce nevyhral, ale vyhrala Paťa, ktorú jej priateľ na Eiffelovke romanticky požiadal o ruku. Krásnu situáciu sme potom celá skupina rozobrali večer na hoteli pri vínku a želáme "snúbencom" len to najlepšie. :-)

Veľa z našich klientov bolo v športových správach na RTVS a JOJke, v cieli máme vytipované skvelé miesta s výhľadom, pochodili sme Paríž a o rok si všetko opäť zopakujeme.

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV