Dvojitý úder na Ligu majstrov | Futbalovysen.sk

BLOG

Dvojitý úder na Ligu majstrov

Záver skupín v Lige majstrov ponúkol iba pár zápasov "o niečo" a my sme boli na dvoch z nich. Na oba zápasy išla skupina sprevádzaná delegátom zo Slovenska.

Štyri góly Interu, Chelsea s výhrou

Najväčším lákadlom bol určite Messi s Barcelonou a vypredané San Siro. Štadión bol zaplnený do posledného miesta, ale keďže hosťom nešlo o body, najväčšiu hviezdu tímu nechali doma. Veľká škoda, ale aj tak sme videli zaujímavé futbalové divadlo pred skvelou kulisou. Domáci dali celkovo 4 góly, ale 3 nanešťastie z ofsajdu. Inter bude hrať na jar Európsku ligu.

Mladé hviezdy The Blues nenechali nič na náhodu a diváci boli spokojní. Na konci sme trošku tŕpli, ale nič to nezmenilo na fakte, že Chelsea uvidíme v play off Ligy majstrov.

Užite si aj vy skupinové zájazdy

Ako to už na našich zájazdoch väčších skupín býva, nevidíte iba futbal, ale aj mesto. V metropole Británie bol čas na Buckinghamský palác, London Eye a vianočné trhy. V meste módy sme si pozreli centrum okolo Dómu ako aj samotnú katedrálu - a to priamo z jeho strechy.

Delegát cestovnej kancelárie Futbalovysen.sk vás privíta na letisku, privedie vás na hotel a ubytuje, ukáže mesto, odporučí dobrú reštauráciu a pôjde sa aj na pivo alebo na vínko. Ak si to vyžiadate, prejde sa s vami aj po streche tretieho najväčšieho kostola v Európe - ako tomu bolo na prehliadke Milánskeho dómu.

Už teraz sa tešíme na ďalšie skupinové futbalové zájazdy, dva veľké budú hneď v januári - jeden v Barcelone a jeden v Ríme na Juventus. Poďte s nami na futbal aj vy.

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV