Futbalové sny dobyli Barcelonu | Futbalovysen.sk

BLOG

Futbalové sny dobyli Barcelonu

Ďalší zájazd na domáci zápas Barcelony v tomto roku a opäť s nami ide skupinka 30 klientov. Barcelonské futbalové zájazdy sú jednoznačne najžiadanejším artiklom v našej futbalovej ponuke a predbehli dlhoročné stálice Chelsea a Bayern. Darmo, kto by nechcel byť súčasťou písania futbalovej histórie?

 

IMG_20170319_110041 IMG_20170319_124009

 

Toto nádherné mesto však nie je iba o futbale. Dýcha prímorskou atmosférou a doslova z neho sála pohoda a relax. Človek sa túla ulicami a už toľkokrát sme si povedali, aby sa zastavil čas a my by sme takto sedeli pri tapase a kávičke donekonečna - tu by som chcel ostať. Je však čas nasávať atmosféru a vidieť veci, preto si na našich zájazdoch pozrieme klasiku ako La Rambla, spievajúce fontány, Sagrada Familia, prístav alebo botanickú záhradu s hradom.

Ide ale predovšetkým o futbal a predjedlo pred hlavným pokrmom je prehliadka štadióna. Pri príchode k Camp Nou neveríme vlastným očiam, koľko ľudí z celého sveta sa tam v očakávaní nachádza. Túra stojí naozaj za to a 3 hodiny sú veľakrát málo, je toho toľko vidieť. Iba sieň slávy je na hodinku a to sa ešte chcete fotiť v každej časti štadióna.

 

futbalový zájazd na zápas Barcelona - Las Palmas futbalový zájazd na Barcelona - Leganes futbalovy zajazd na Barcelona - Valencia

 

V deň zápasu je hlavný program jasný: byť medzi 91970 inými nadšencami, ktorí chcú naživo zažiť trio Messi, Neymar, Suarez a futbalový koncert v podaní Barcy. Vidieť naživo Camp Nou - to je zážitok na celý život. Väčšina ludi má pri vstupe na tieto miesta zimomriavky. Už len rozcvička magického tria nás doslova zhypnotizovala. Človek sa pozerá okolo seba na ten kotol, ktorý o chvíľu vybuchne.

Začína futbalový zápas, preto sme sem všetci prišli, to ostatné bola iba pekná predohra:

 

 

Čo k tomu celému dodať? Kto nezažije, nepochopí. Celý výlet do Barcelony je kombináciou splnených futbalových snov, príležitosti vidieť niečo iné a ... byť proste pri tom. Spomienky nám nikto nezoberie a zálohované fotky a videá tiež nie. :-)

Prikladáme jednu z referencií zo zápasu Barcelona - Las Lalmas, ktorá vystihuje všetky ostatné:

 

futbalový zájazd na Barcelona - Las Palmas

 

Vstupenky a zájazdy na FC Barcelona


Snažíme sa, aby naše zájazdy na futbal neboli iba sedením v autobuse a naháňaním sa na štadión, ale aby ľudia aj niečo videli, oddýchli si a okrem zápasu sa domov vrátili s množstvom zážitkov. Značka Futbalovysen.sk je vybudovaná na odporúčaniach, osobnom prístupe a tejto filozofii a sme vďační za všetky vaše referencie.

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV