Tour de France 2024 s poslednou etapou v Nice | Futbalovysen.sk

BLOG

Tour de France 2024 s poslednou etapou v Nice

Nová destinácia pre zájazd na Tour de France

Stredomorské mesto Nice bude v roku 2024 hostiť posledné 2 etapy Tour de France. Tradičný finiš v Paríži je kvôli začiatku Olympiády v Paríži (26.7.) presunutý na Francúzsku riviéru. TDF sa po prvýkrát začne v Taliansku a skončí časovkou v Nice.

V predposlednej etape Tour de France 2024 sa pelotón popasuje s etapou dlhou 132 km. Tá začína v Nice a zahŕňa 4 400 výškových metrov. Jazdci sa vyšplhajú na na Col de Braus, Col de Turini a Col de La Colmiane s vrcholovým cieľom na Col de la Couillole.

Záverečná etapa v nedeľu 21. júla bude kopcovitá 35,2 km dlhá časovka začínajúca v Monaku a končiaca v Nice so stúpaniami La Turbie a Col d'Eze. Posledných 15 km je dlhým prudkým zjazdom do Nice a potom pozdĺž Promenade des Anglais do cieľa na Place Masséna.


Kliknite sem pre informácie o zájazde na Tour de France 2024 do Nice


Cyklistický sen na pláži v Nice, Cannes alebo v Monaku

My budeme samozrejme pri tom a náš už 9. ročník zájazdov na posledné etapy Tour de France bude tentoraz smerovať do Nice. Počas 4 dní budete mať jedinečnú príležitosť objaviť poklady Stredozemného pobrežia s úchvatným ubytovaním v blízkom Cannes. Zrelaxujeme sa na pláži, urobíme výlet po Cannes alebo do Monaka a v nedeľu sa ide na celý deň do Nice, kde si pozrieme záverečnú časovku.

Tradične ide so skupinou aj delegát. Lety sú z Viedne do Nice a na vyžiadanie naceníme aj iné letiská s tým, že by ste sa potom pripojili k skupine. Vzhľadom na obmedzený počet ubytovania v Nice a okolí je počet účastníkov zájazdu limitovaný.

Každý klient dostane aj pamätné tričko z nášho eshopu Futbalovedarceky.Ako sa prihlásiť na zájazd na TDF do Nice?

Užite si s nami čaro Francúzskej riviéry spojené s cyklistikou, spňte sebe alebo blízkej osobe športový sen a kontaktujte nás. Všetky infomácie nájdete na stránke zájazdu na Tour de France TU (otvorí sa nové okno).

Rendez-vous à Nice.


SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV