Blog: Zažili sme 6 nádherných futbalových dní v Anglicku

BLOG

Zažili sme 6 nádherných futbalových dní v Anglicku

Začala futbalová sezóna a október je tradične mesiac, kedy sa v priebehu pár dní odohrajú zaujímavé zápasy v Lige majstrov a klasickej lige. Teraz to vyšlo na Anglicko a nás teší, že také veľké množstvo klientov s nami žilo svoj futbalový sen v Manchestri a Londýne.

Utorok a Streda Liga Majstrov

Pri žrebe Ligy majstrov v auguste sa pozornosť klientov zamerala na Mareka Hamšíka a jeho duel v Manchestri City. O 2 mesiace neskôr sa už chystal na duel dvoch najútočnejších tímov aktuálnej sezóny. Šláger ako remeň, ktorý si nenechali ujsť ani početné skupiny cez futbalovysen.sk. Veľká časť z nich si naplánovala výlet na osi Bratislava - Manchester - Londýn - Bratislava a naživo videli Manchester City s Neapolom a Chelsea s AS Rímom. Na oba duely sme zabezpečovali vstupenky Premium kategórie na dlhú stranu pri ihrisku a 9 gólov v dvoch zápasoch mali priamo pod nosom. :-)


"Všetko prebehlo fajn a hladko, účastníci boli spokojní a klient, rovnako aj my, ďakujeme za profesionálnu prácu. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu."


Ďalšia početnejšia skupina si okrem futbalu objednala aj nadštandardné služby a ich zájazd zahŕňal zápas v Manchestri a celodenný program v centre s prehliadkou mesta a štadióna Old Trafford, k tomu ešte skupinový obed a večera. Na druhý deň videli Múzeum anglického futbalu a nasledoval odlet na Slovensko. Celý program bol zabezpečovaný delegátom futbalovysen.sk v Manchestri, ktorý sa postaral o maximálny komfort a hladký priebeh celého zájazdu.


"Hlásime príchod, chalani sú už doma, ďakujeme. Všetko bolo skvelé, pozdravujte delegáta. :-)"


Víkend s Premier League v Londýne

Blíži sa víkend a my posielame do Anglicka ďalšiu skupinu - tentoraz na Chelsea proti Watfordu a Tottenham s Liverpoolom. Chelsea zápas bol pôvodne naplánovaný na pondelok, ale anglická federácia ho mesiac pred zápasom zmenila na sobotu. Okamžite sme zareagovali a zmenili letenky a ubytovanie celej skupine, čo si ľudia veľmi pochvaľovali, keďže im to vo výraznej miere ušetrilo čas, energiu a náklady .

A výsledok? 6 gólov na Chelsea, kde v úžasnej atmosfére domáci gólmi v posledných minútach otočili zápas a historicky rekordná návšteva Premier League na Wembley, kde Tottenham pred skoro 90-tisíc divákmi vyprášil Liverpool a ľudia videli nádherných 5 gólov.


"Zápas na Chelsea bol ÚŽASNÝ!!!!! Chelsea nás naťahovala a potom krásne goly. Kamoška, čo nikdy neriešila futbal, povedala, že o rok ide so mnou zase."


Už teraz sa tešíme na ďalšie "hlásenia" od našich klientov. Ak chcete byť medzi nimi, kontaktujte nás alebo si vyberte z našej ponuky na futbalovysen.sk.

Snažíme sa, aby naše zájazdy na futbal neboli iba sedením v autobuse a naháňaním sa na štadión, ale aby ľudia aj niečo videli, oddýchli si a okrem zápasu sa domov vrátili s množstvom zážitkov. Značka Futbalovysen.sk je vybudovaná na odporúčaniach, osobnom prístupe a tejto filozofii a sme vďační za všetky vaše referencie.

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV