Euro 2020 zájazdy a vstupenky | Futbalovysen.sk

NOVINKY

Euro 2020 zájazdy a vstupenky

zajazdy-na-me-2020

Kvalifikácia na Euro 2020 je definitívne minulosťou. Slovensko je účastníkom baráže, v ktorej musí poraziť dvoch súperov: 26. marca 2020 vyzve naša reprezentácia doma Írsko a ak Sokoli vyhrajú, 31. marca 2020 ich čaká finálový zápas o postup do skupine E s víťazom stretnutia Severné Írsko – Bosna a Hercegovina .

Na koho sa však už teraz môžeme tešiť na budúcoročné Euro, ktoré bude určite najzaujímavejším vo svojej histórii?

Barážové skupiny

Baráž A
Bulharsko, Maďarsko, Island, Rumunsko

Baráž B
Bosna, Severné Írsko, Slovensko, Írsko

Baráž C
Nórsko, Srbsko, Škótsko, Izrael

Baráž D
Gruzínsko, Bielorusko, Sev. Macedónsko, Kosovo

24 tímov na 13 štadiónoch po celej Európe

Tento turnaj bude špecifický, zahrá si na ňom až 24 európskych reprezentácií a dejiskami bude trinásť štadiónov v trinástich mestách. Nižšie nájdete prehľad skupín a názvy miest v ktorých sa odohrajú zápasy skupinovej fázy Majstrovstiev Európy 2020:

 

A skupina - Rím a Baku - Taliansko, Švajčiarsko, Turecko, Wales

B skupina - Petrohrad a Kodaň - Rusko, Dánsko, Belgicko, Fínsko

C skupina - Amsterdam a Bukurešť - Holandsko, Ukrajina, Rakúsko, (Gruzínsko, Kosovo, Bielorusko, Sev. Macedónsko)

D skupina - Londýn a Glasgow - Anglicko, Chorvátsko, Česko, (Škótsko, Izrael, Nórsko, Srbsko)

E skupina - Bilbao a Dublin - Španielsko, Poľsko, Švédsko, (Sev. Írsko, Bosna, Slovensko / Írsko)

F skupina - Mníchov a Budapešt - Nemecko, Francúzsko, Portugalsko (Island, Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko)


Rozpis zápasov skupinovej časti ME 2020

A SKUPINA

12. júna  Turecko - Taliansko (Rím)
13. júna  Wales - Švajčiarsko (Baku)
17. júna  Turecko - Wales (Baku)
17. júna  Taliansko - Švajčiarsko (Rím)
21. júna  Švajčiarsko - Turecko (Baku)
21. júna  Taliansko - Wales (Rím)

B SKUPINA

13. júna  Dánsko - Fínsko (Kodaň)
13. júna  Belgicko - Rusko (Petrohrad)
17. júna  Fínsko - Rusko (Petrohrad)
18. júna  Dánsko - Belgicko (Kodaň)
22. júna  Rusko - Dánsko (Kodaň)
22. júna  Fínsko - Belgicko (Petrohrad)

C SKUPINA

14. júna  Holandsko - Ukrajina (Amsterdam)
14. júna  Rakúsko - Víťaz baráže  D/A (Bukurešť)
18. júna  Holandsko - Rakúsko (Amsterdam)
18. júna  Ukrajina - Víťaz baráže  D/A (Bukurešť)
22. júna  Víťaz baráže  D/A - Holandsko (Amsterdam)
22. júna  Ukrajina - Rakúsko (Bukurešť)

D SKUPINA

14. júna  Anglicko - Chorvátsko (Londýn)
15. júna  Víťaz baráže C - Česko (Glasgow)
19. júna  Chorvátsko - Česko (Glasgow)
19. júna  Anglicko - Víťaz baráže C (Londýn)
23. júna  Chorvátsko - Víťaz baráže C (Glasgow)
23. júna  Česko - Anglico (Londýn)

E SKUPINA

15. júna  Španielsko - Švédsko (Bilbao)
15. júna  Poľsko - Víťaz baráže B (Dublin)
19. júna  Švédsko - Víťaz baráže B (Dublin)
20. júna  Španielsko - Poľsko (Bilbao)
24. júna  Víťaz baráže B - Španielsko (Bilbao)
24. júna  Švédsko - Poľsko (Dublin)

F SKUPINA

16. júna  Víťaz baráže A/D - Portugalsko (Budapešť)
16. júna  Francúzsko - Nemecko (Mníchov)
20. júna  Víťaz baráže A/D - Francúzsko (Budapešť)
20. júna  Portugalsko - Nemecko (Mníchov)
24. júna  Portugalsko - Francúzsko (Budapešť)
24. júna  Nemecko - Víťaz baráže A/D (Mníchov)

euro-2020-skupiny

Zaregistrovať záujem o ME 2020

Vyplňte prosím údaje nižšie a budete medzi prvými, ktorí dostanú najlepšie ceny zájazdov a vstupeniek na Euro 2020:

Meno

Prihlásením sa súhlasíte so zasielaním noviniek od cestovnej kancelárie Futbalovysen.sk. Z odberu sa dá kedykoľvek odhlásiť.


SPäŤ NA ZOZNAM NOVINIEK