Futbalové zájazdy zľava: 3+1 za polovicu | Futbalovysen.sk

NOVINKY

Futbalové zájazdy zľava: 3+1 za polovicu


Európske ligy vrcholia a pokiaľ si ešte nestihol ligový zápas v prebiehajúcej sezóne 2018/2019, ponúkame futbalové zájazdy v zľave: 3+1 za polovicu. Zober troch kamošov na futbal a zájazd máš za polovičnú cenu. Akcia prebieha v termíne od 4.apríla do 18.apríla a platí na všetky ligové zápasy vrátane finále Európskej ligy. Nižšie nájdeš horúce tipy:


Ligové súboje o prvé miesto

Chceš vidieť ako oslavuje titul FC Barcelona na vypredanom Camp Nou ? Zimomriavky na celom tele môžeš zažiť v poslednom domácom zápase 12. mája 2019 pri sledovaní Messiho, Coutinha a Suareza. Okrem samotného zápasu si užiješ Barcelonu vrátane jej pamiatok a pokiaľ počasie dopraje, okúpeš sa v Stredozemnom mori a vychutnáš tapas priamo na pláži Barceloneta.

Májové počasie a kvalitné pivo môžeš zažiť v bavorskej metropole Mníchov, kde domáci Bayern Mníchov privíta v predposlednom domácom zápas Hannover 96. Bayern Mníchov a Dortmund sú stále v hre o ligový titul a mníchovčania potrebujú každý bod. Počas zájazdu sa zastavíme v BMW svete, kde uvidíš najnovšie vozidlá tejto značky.


Netradičné futbalové zájazdy

Duel Inter Miláno - Juventus Turín v ktorom nastúpi Milan Škriniar proti Cristianovi Ronaldovi. Súčasťou zápasu je návšteva Ferrari múzea v Maranelle a historickej Verony. Zaslúžený oddych si dopraješ v 4* milánskom hoteli s wellness. Počas zájazdu sa o Vás postarajú spoľahliví sprievodcovia :)

Keď sa spomenie kvalitný futbal, moderná turistická destinácia a nádherné pláže, máme na mysli Valenciu. Presne tu si môžeš s kamošmi na celé 4 dni počas druhého májového týždňa užiť futbalový zájazd v zľave za fantastickú cenu. Historické prístavné mesto sa pýši najväčším akváriom na celom európskom kontinente, múzeom vedy a umenia.

Netradičná futbalová destinácia, ale o to zaujímavejší zájazd. Splní sa fanúšikom anglického futbalu vysnívané finále Arsenal - Chelsea? The Blues sú na ideálnej ceste do finále. Zaži s kamošmi skvelý výlet na finále Európskej ligy v Baku. Zaži top atmosféru finále Európskej ligy, oddýchni si v kvalitnom 4* hoteli a okúp sa v Kaspickom mori.


Peťo Sagan v záverečnej etape TDF v Paríži

Zaži s nami 4. ročník športového zájazdu do Paríža na Tour de France. Uvidíš šprintovať Sagana v cieľovej rovinke na Champs Elysees, prejdeme si spolu Paríž a hlavné atrakcie ako Eiffelovu vežu, katedrálu Notre Dame alebo Montmartre so Sacre Coeur.

Ako si objednám akciový zájazd 3 + 1 ?

Vyber si zápas, klikni na Nezáväzne objednať a zadaj Počet osôb: 4. Po obdržaní tvojej objednávky ti do 24 hodín pošleme aktuálnu cenovú ponuku. Po odsúhlasení cenovej ponuky obdržíš zmluvu o obstaraní zájazdu a pokyny ku platbe. V pokynoch ku platbe bude uvedená plná suma za 3 zájazdy a polovičná za 1 zájazd. Akcia 3+1 prebieha v termíne od 4.apríla do 18.apríla a platí na všetky ligové zápasy a finále Európskej ligy.

FC BARCELONA - GETAFE

(11. máj - 13. máj)

Cena zájazdu: od 399€

BAYERN MNÍCHOV - HANNOVER 96

(4. máj - 5. máj)

Cena zájazdu: od 179€

INTER MILÁNO - JUVENTUS TURÍN

(26. apríl - 29. apríl)

Cena zájazdu: od 249€

VALENCIA - ALAVÉS

(10. máj - 13. máj)

Cena zájazdu: od 239€

FINÁLE EURÓPSKEJ LIGY

(28. máj - 30. máj)

Cena zájazdu: od 599€

TOUR DE FRANCE

(25. júl - 29. júl)

Cena zájazdu: 249€

SPäŤ NA ZOZNAM NOVINIEK