Futbalovysen.sk a ŠKOLA FUTBALU pozývajú | Futbalovysen.sk

NOVINKY

Futbalovysen.sk a ŠKOLA FUTBALU pozývajú

Po veľmi pozitívnom ohlase zo strany detí a rodičov, kedy sme sa spoločne s 20 deťmi zúčastnili medzištátneho zápasu SLOVENSKO – PARAGUAJ, vás milé deti pozývame na ešte väčší futbalový bonbónik: zápas Európskej ligy, medzi ŠK SLOVAN BRATISLAVA a FC Wolverhampton. 🙂

Poď s nami na zápas Európskej ligy

Pozývame až 40 detí a k tomu aj vyhraj pekné ceny !!!

A keďže sa stále zlepšujeme, ani tentokrát nezaháľame a na zápas pozývame rovno dvojnásobok – teda 40 detí, ktoré budú sprevádzať organizátori a tréneri zástupcovia ŠKOLY FUTBALU a Futbalovysen.sk.

A to nie je všetko. Okrem toho, že budeme mať spoločne skvelý futbalový zážitok a deti budú vidieť skvelý európsky futbal, zároveň budú môcť získať aj krásne ceny!

Pretože každé zaregistrované dieťa, ktoré sa zápasu zúčastní, má možnosť si tipnúť výsledok zápasu a 2 víťazi, ktorí správne tipovali výsledok (bude sa žrebovať zo správnych tipov) dostanú pekné darčekové predmety od Futbalovysen.sk a ŠKOLY FUTBALU.

Podmienky súťaže:

  • Vyplnte priložený formulár a prihláste svoje dieťa
  • Zdieľaj link na Facebooku Futbalovysen.sk
  • Tipnite si výsledok zápasu
  • Počkajte si na email ohľadom potvrdenia vstupenky a organizačných pokynov
  • Deti – bavte sa s nami a vyhrajte 🙂

Registrácia:

Registrujte sa na TOMTO ODKAZE.

Registrácia účastníkov bude ukončená, akonáhle sa naplní počet prihlásených detí, resp. najneskôr do utorka 22/10/2019 do 18.00.


A nezabudnite, náš dlhoročný partner ŠKOLA FUTBALU pripravuje v plnom prúde už V. ročník ŠKOLY FUTBALU 2020. Online registrácia za NAJVÝHODNEJŠIE CENY na kempy 2020 bude spustená najneskôr od 01/12/2019 a môžete tak pod vianočný darček svojmu dieťaťu venovať krásny vianočný darček! Prihláste sa na stránke ŠKOLA FUTBALU.

SPäŤ NA ZOZNAM NOVINIEK