Oslávte Medzinárodný deň žien | Futbalovysen.sk

NOVINKY

Oslávte Medzinárodný deň žien

mdz-banner

 

Zážitkové zájazdy pre páry

Hľadáte zaujímavý darček, pri ktorom si na futbalovom zájazde prídu na svoje aj ženy? U nás ste na správnej adrese. Na Medzinárodný deň žien hľadá väčšina chlapov niečo, čím by potešili svoju drahú polovičku. Čo tak ju zobrať na nákupy do jednej z európskych metropol? Ako jediná zážitková kancelária sme skombinovali dva záujmy do jedného balíka a ponúkame vám futbalové a nákupné zájazdy pre obe pohlavia v destináciách, ktoré sú preslávené módou a futbalom.

Každý si príde na to svoje

V špeciálnom balíku ušitom na mietu k MDŽ sme pre vás vybrali štyri ponuky zájazdov do hlavných európskych nákupných miest: Miláno, Barcelonu, Paríž a Londýn. V každom z miest je nekonečné množstvo nákupných možností. V centre Milána hneď vedľa Milánskeho dómu sa nachádza najstaršie talianske nákupné centrum Galleria Vittorio Emanuele II. V slnečnej a prímorskej Barcelone vás okrem množstva Gaudiho pamiatok čaká najznámejšia nákupná ulica Passeig de Gracia, kam sa dopravíte pohodlne metrom. Najdlhšia londýnska nákupná ulica - Oxford Street ponúka obrovský výber svetových značiek. Pokiaľ uprednostňujete všetko pod jednou strechou, je tu pre vás Westfield - najväčšie nákupné stredisko v Európe. Parížskou "dvojičkou" Oxford Street je Avenue des Champs Elyséess množstvami obchodov a kaviarní. Pre dámy, ktoré obľubujú najnovšie módne trendy odporúčame Boulevard Saint Germain.

Ako si objednám Nákupný zájazd ?

Vyberte si zájazd o ktorý máte záujem a kliknite na Objednaj zájazd. V novom okne sa Vám zobrazí popis zájazdu s informáciami. Klikniknite na tlačidlo Nezáväzne objednať a vypíšte vaše údaje. Pri vypĺňaní nezáväznej objednávky vložte do poznámky kód "Nákupný zájazd". My vám následne emailom pošleme konkrétnu cenovú ponuku s cenou bez vstupenky.

Inter Miláno - Juventus Turín (26. apríl - 29. apríl)

Cena zájazdu: 139€ (bez futbalu) | 259€ (s futbalom)

Chelsea Londýn - West Ham (7. apríl - 9. apríl)

Cena zájazdu: 269€ (bez futbalu) | 359€ (s futbalom)

Paríž St. Germain - Nantes (3. apríl - 4. apríl)

Cena zájazdu: 199€ (bez futbalu) | 269€ (s futbalom)

FC Barcelona - Espanyol (29. apríl - 1.máj)

Cena zájazdu: 339€ (bez futbalu) | 449€ (s futbalom)

SPäŤ NA ZOZNAM NOVINIEK