Užite si vianočné trhy vo futbalových destináciách | Futbalovysen.sk

NOVINKY

Užite si vianočné trhy vo futbalových destináciách

vianocne-zajazdyVianoce sa blížia a vy máte možnosť popri futbale zažiť predvianočnú atmosféru v najkrajších mestách Európy. Spojte návštevu futbalového zápasu s vôňou vareného vína a lokálnychh dobrôt.

Pozývame vás na vianočné trhy do najlepších futbalových destinácií a nižšie sme pripravili zonam jednotlivých miest a ponúk.

V mestách ako Londýn, Barcelona, Madrid, Mníchov, Miláno alebo Berlín je pre fanúšikov vianočných trhov pripravné skvelé akcie a úžasná atmosféra. Nechcete ísť na futbal? Navštívte s nami vianočné trhy aj bez futbalu.

V každej destinácii je pri Premium balíkoch pre vás pripravený ochotný a skúsený delegát a hotely s dobrou dostupnosťou k MHD.

Vianočné trhy v Barcelone

Už 233. ročník najstarších vianočných trhov sa nachádza na ulici Avenida de la Catedral pred barcelonskou katedrálou v gotickej oblasti Barcelony. Avenida de la Catedral a malé uličky pri katedrále sú plné 300 stánkov s predajom vianočných ozdôb a darčekov. Všimnite si katalánsku postavu katolíkov v betlehemovej scéne, ktorá má na Vianoce špeciálne miesto v katalánskych srdciach. Metro: Jaume I.

Zájazd: Barcelona - Malorka

Dátum: 7.12. - 9.12.

Cena: od 179€ bez futbalu / od 319€ s futbalom (od 249€ uplatnením kódu VIANOCE2019 v objednávke)

Vianočné trhy v Miláne

Najtradičnejšie vianočné trhy "Mercatino di Natale" nájdete pred Milánskym dómom. Môžu sa pochváliť širokým výberom typických pochúťok pochádzajúcich z talianskych regiónov (hlavne z Álp a južného Talianska), ale aj doplnkov - malých domácich dekorácií a darčekov v štýle Vianoc. Metro: zastávka Duomo.

Zájazd: Inter - AS Rím

Dátum: 6.12. - 8.12.

Cena: od 149€ bez futbalu / od 199€ s futbalom

Vianočné trhy v Londýne

Najväčšie vianočné trhy sú v Hyde Parku. Voľný vstup a obrovské množstvo stánkov, atrakcií, kolotočov a zábavy vás naladí na vianočnú nótu v hlavnom meste. Určite sa treba ísť pozrieť aj na Covent Garden alebo Leicester Square, kde sú taktiež stánky a domáckejšia atmosféra. Metro: Hyde Park, Covent Garden alebo Leicester Square.

Zájazd: Chelsea - Aston Villa

Dátum: 3.12. - 5.12.

Cena: od 169€ bez futbalu / od 259€ s futbalom

Vianočné trhy v Mníchove

vianocne-trhy-mnichovVianočné trhy v Mníchove sú na Marienplatz a pokračujú po pešej zóne až ku Karlstor. Vychutnajte si varené vínko, klobásky a veľa iných zaujímavostí vo vkusných stánkoch, kde sa prezentujú hlavne bavorské regióny. Trhy majú tradíciu už do 14. storočia a každý deň tu nájdete množstvo sprievodných atrakcií. Metro: Marienplatz.

Zájazd: Bayern - Brémy

Dátum: 14.12. - 15.12.

Cena: od 69€ bez futbalu / od 139€ s futbalom

Vianočné trhy v Berlíne

vianocne-trhy-berlinNajväčšie a najrozľahlešie vianočné trhy sú na Gendarmenmarkt, na jednom z najkrajších námestí v Berlíne medzi Francúzskym domom a Nemeckým domom. Nájdete tu klasické stánky so sortimentom tradičného občerstvenia (grilované klobásy, pečené gaštany, zázvorové perníčky) s obrovskými stanmi s ukážkami tradičného remesla. Metro: Französische Straße alebo Hausvogteiplatz.

Zájazd: Hertha - Dortmund

Dátum: 29.11. - 1.12.

Cena: od 149€ bez futbalu / od 199€ s futbalom

Vianočné trhy v Madride

vianocne-trhy-madridHlavný tradičný vianočný trh v Madride sa už od 19. storočia koná na hlavnom námestí Plaza Mayor. Vyše 100 drevených stánkov ponúka všetko od Betlehemov až po parochne alebo vtipy ku Dňu svätých neviniatok (obdoba nášho 1. apríla), ktorý sa koná 28. decembra. Metro: Puerta del Sol.

Zájazd: Atletico - Lokomotiv Moskva

Dátum: 11.12. - 12.12.

Cena: od 149€ bez futbalu / od 199€ s futbalom

SPäŤ NA ZOZNAM NOVINIEK