Vyhraj 2 zájazdy na Ligu majstrov s DeliveriX | Futbalovysen.sk

NOVINKY

Vyhraj 2 zájazdy na Ligu majstrov s DeliveriX

VYHRAJ 2 ZÁJAZDY NA LIGU MAJSTROV

Vítame vás na stránkach cestovnej kancelárie Futbalovysen.sk. Spolu s donáškovou službou DeliveriX sme pre Vás pripravili špeciálnu súťaž o 2 zájazdy na Ligu majstrov. Pravidlá a podmienky nájdete nižšie. Prajeme veľa šťastia.


Aké boli pravidlá a kto je výherca?

 

  1. Objednajte si jedlo TELEFONICKY v DeliveriX na čísle 0948 484 900 alebo 0911 484 900.
  2. Následne vyplňte KONTAKTNÝ FORMULÁR.
  3. Váš email bude automaticky zaradený do žrebovania.
  4. Víťaz získa 2 zájazdy na skupinovú fázu Ligy majstrov 2020/2021 (letenka + hotel na 1 noc s raňajkami + lístky vedľa seba). Výherná cena je v hodnote od 700€ a víťaz si vyberie minimálne z 5 ponúknutých zájazdov do Barcelony, Madridu alebo Londýna.
  5. Do žrebovania pôjde pri viacnásobných objednávkach daný email iba jedenkrát, aspoň 1 cestujúci musí mať viac ako 18 rokov, email musí byť v čase žrebovania v emailovej databáze.
  6. Súťaž trvá do 12.1.2020 a víťaz bude uverejnený na facebookových stránkach Futbalovysen.sk a DeliveriX.
  7. Výhercom sa stal pán Jančík, ktorému sme na email zaslali výherný poukaz. Gratulujeme!!

Predstavujeme DeliveriX

DeliveriX je obľúbená donášková služba, ktorá sídli v bratislavskej Karlovej Vsi a už takmer 10 rokov rozváža pizzu, hotové jedlá a obedové menu. Ste v Bratislave? Potešte svoje chuťové poháriky aj vy. Objednajte si jedlo telefonicky a máte možnosť hrať o 2 zájazdy na Ligu majstrov.

DeliveriX

Futbalovysen.sk: Vaša futbalová cestovka

Klienti s nami chodia po najznámejších európskych metropolách za futbalom od roku 2012. Aj keď futbal je primárnym cieľom našich zájazdov, opak je niekedy pravdou. Neoddeliteľnou súčasťou zájazdu je prehliadka mesta, lokálnych atrakcií doplnená ochutnávkou miestnych špecialít.

Londýn, Paríž, Miláno alebo Barcelona. To sú len niektoré z najnavštevovanejších destinácí. Počas trojdňových a štvordňových zájazdov máte dostatok čas spoznať miesto a jeho kultúru.

V každej metropole sú pre vás k dispozícii skúsení a ochotní delegáti.

Kam chcete ísť na futbal?

Máte radi Messiho a Barcelonu alebo Real Madrid s Hazardom? Čo tak Premier League s Liverpoolom, Manchesterom United alebo Chelsea? Prípadne vás to ťahá na Juventus s Ronaldom, či do Milána na Inter alebo AC? Každý si nájde to svoje.

Vyberte si z ponuky leteckých alebo autobusových zájazdov nižšie svoj obľúbený tím a kontaktujte nás.

SPäŤ NA ZOZNAM NOVINIEK