ZMRAZENÉ CENY ZÁJAZDOV | Futbalovysen.sk

NOVINKY

ZMRAZENÉ CENY ZÁJAZDOV

zmrazene-ceny-zajazdov-web-verzia

Hľadáte najlepšie ceny zájazdov a vstupeniek na futbal? Zmrazili sme pre vás ceny zájazdov pri mori vo Valencii alebo v Los Angeles a poznávacích zájazdov v Miláne, Ríme a v Berlíne. Stačí si len vybrať z ponuky nižšie.


as-rim-fc-porto-zajazd

AS RÍM- FC PORTO

(letecký zájazd s ubytovaním, raňajkami a prehliadkou Ríma)

12.2 - 13.2.2019

Dvojdňový poznávací zájazd do Ríma, kde domáci tím a semifinalista Ligy majstrov AS Rím privíta portugalského majstra FC Porto. Spoločne navštívime najznámejšie pamiatky akými sú Koloseum, Fontána di Trevi, Španielske schody, Panteon a Vatikán… Naobedujeme sa v tradičnej talianskej reštaurácii, kde varia výlučne z domácich surovín a ponúkajú široký výber vín a pív.

Nechcete ísť na futbal, ale láka vás Rím? Myslíme aj na vás. Pre vás máme ponúkame zájazd za špeciálnu cenu 149€/os. Zoberte najbližších do Ríma a cenu si vyskladáte sami!

od 199€/os.inter-milano-juventus-turin-zajazd

INTER MILÁNO - JUVENTUS TURÍN

(autobusový zájazd s ubytovaním, prehliadkou Verony/Milána a Ferrari múzea)

26.4 - 29.4.2019

Štvordňový poznávací zájazd do Milána, VeronyFerrari múzea v Maranelle so zápasom Interu Miláno a Škriniara protimajstrovskému Juventusu s hviezdnym Cristianom Ronaldom na vypredanom 80 tisícovom San Sire. Iba u nás totiž nájdete tento jedinečný poznávací zájazd aj s ubytovaním a futbalom.

Nechcete ísť na futbal, ale láka vás Miláno a urobiť si nákupy? Myslíme aj na vás. Pre vás máme ponúkame zájazd za špeciálnu cenu 149€/os. Zoberte najbližších do Milána a cenu si vyskladáte sami!

od 269€/os.hertha-berlin-borussia-dortmund-zajazd

HERTHA BERLÍN - BORUSSIA DORTMUND

(autobusový zájazd s ubytovaním, raňajkami a prehliadkou Berlína)

15.3 - 17.3.2019

Autobusový poznávací zájazd do Berlína na vypredanom 75-tisícovým Olympiastadionom s našim Ondrejom Dudom proti aktuálnemu lídrovi tabuľky - Borussii Dortmund. Neváhaj a poď spoločne s nami na nezabudnuteľný autobusový zážitok do hlavného mesta Nemecka! Teraz si môžete zájazd objednať iba za cenu 169€.

Nechcete ísť na futbal, ale láka vás spoznať Berlín? Myslíme aj na vás. Pre vás máme ponúkame zájazd za špeciálnu cenu 129€/os. Zoberte najbližších do Berlína a cenu si vyskladáte sami!

od 169€/os. valencia-athletic-bilbao-zajazd

VALENCIA - ATHLETIC BILBAO

(4-dňový letecký zájazd do slnečej Valencie)

1.3 - 4.3.2019

Štvordňový zájazd cez jarné prázdniny v slnečnej Valencii s kvalitným španielskym futbalom a nádhernými plážami Stredozemného mora. Tretie najväčšie mesto Španielska ponúka okrem zápasov na krásnom štadióne Estadio Mestalla skvelé dovolenkové vyžitie, nočný život, ale aj veľké množstvo kultúry a múzeí. Neváhajte a nezmeškajte perfektnú ponuku na domáci zápas Valencie!

Nechcete ísť na futbal, ale láka vás Valencia? Myslíme aj na vás. Pre vás ponúkame zájazd za špeciálnu cenu 189€/os. Zoberte najbližších do Valencie a cenu si vyskladáte sami.

od 239€/os. zajazd-do-los-angeles-na-nhl-a-nba

SKUPINOVÝ ZÁJAZD DO LOS ANGELES NA NHL A NBA

(8-dňový letecký zájazd do Los Angeles)

15.2 - 22.2.2019

Osemdňový neopakovateľný zájazd do Los Angeles s dvoma zápasmi NHL, v ktorých sa predstavia aj hviezdy ako Doughty, Kopitar, Kovalčuk, Budaj, Halák, Chára, Marchand, Bergeron, Pastrňák alebo Ovečkin.

Ak by Vám hokej nestačil, máte možnosť odskočiť si na NBA, vidieť najlepšieho hráča sveta Lebrona Jamesa a zápas NBA medzi LA Lakers – Houston Rockets.

Nechcete ísť na hokej, ale láka vás Los Angeles?Myslíme aj na vás. Pre vás ponúkame zájazd za špeciálnu cenu 1099€/os. Zoberte najbližších do LA a cenu si vyskladáte sami.

od 1499€/os. slalom-spindleruv-mlyn-vstupenky

SVETOVÝ POHÁR ŠPINDLERŮV MLÝN

(vstupenky na svetový pohár obr. slalom a slalom žien)

8.3 a 9.3.2019

Petra Vlhová v aktuálnej sezóne pobláznila celé športové Slovensko a aj vy máte príležitosť vidieť našu lyžiarku naživo v jej boji o Svetový pohár, resp. v naháňačke výnimočnej Shiffrinovej.

Úžasná atmosféra pretekov slalomu a množstvo slovenských fanúšikov sú zárukou nádherného predstavenia. Užite si fantastickú atmosféru a skvelé športové výkony. Vypredaný areál v Špindlerovom Mlýne a fantastická Peťa už na vás čakajú.

od 15€/os. 


 
SPäŤ NA ZOZNAM NOVINIEK