Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

21.10.2017
Monika CH.
Neapol - Inter Miláno

Dobrý deň, ... bolo super ... Ďakujeme!

18.10.2017
Tereza B.
Bayern - Celtic GLASGOW

Vy jste poklad. Až pojedete do Prahy tak u nás v hospodě máte piva na účet podniku. A ještě když se stamgastum přihlásite, ze to díky Vám tam byli, tak máte možná i celý sud od nich.
Překvapilo mě jen jak velký cenový rozdíl to je oproti konkurenci,
Tam se jeden lístek prodával za dvojnásobek.
Jste fakt geniální, určitě spolu nekomunikujeme naposledy. Tedy doufám :)

05.10.2017
Števo Ž.
Chorvátsko - Slovensko - (z Trenčína na otočku)

Nazdar páni, ďakujeme za super zážitok a služby.

21.10.2017
Lucia S.
Chelsea - Watford

Dobrý deň, zápas bol ÚŽASNÝ!!!!! Nás naťahovala Chelsea, že to je v kýbli so zápasom a potom krásne góly, aj kamoška čo nikdy neriešila futbal povedala, že o rok ide so mnou zas.

15.10.2017
Stars & Friends
Inter Miláno - AC Miláno

Ďakujeme futbalovému snu za výborné miesta na milánkom derby.

01.10.2017
Rastislav G.
Miami Dolphins - New Orleans Saints

Ako vždy ...všetko bolo úplne perfektné. Organizácia zájazdu super a výsledok zápasu taktiež super :-) Nemám žiadne výhrady a ďakujem za profesionálnu spoluprácu. Užili sme si Londýn a samozrejme aj zápas so všetkými sprievodnými akciami organizovanými NFL. Veľká show pre fanúšikov. Tešíme sa na NFL International Series budúci rok :-). Este raz dakujem velmi pekne za sprostredkovanie a organizaciu zajazdu.

30.09.2017
Marek Š.
Chelsea - Manchester City

Dobré miesta som mal. Ešte raz ďakujem.

22.09.2017
Dušan V.

Ďakujem aj ja za všetko. Za super organizáciu, krásne zážitky. Určite sme boli spokojní. Ďakujem ešte raz. Verím že sa este niekedy stretneme.

22.09.2017
Zdeno U.
Bayern - Wolfsburg

Super to bolo celý zájazd a hlavne ten vypredaný zápas, parádne sme si aj vypili, aj zasmiali. Tak o rok musíme zopakovať októberfest a ďakujem vám všetkým za ten cool zájazd.

22.09.2017
Ľubomír P.

Nazdar...všetko bolo super...veľká spokojnosť a kopec zážitkov.

23.09.2017
Tibor R.
Dortmund - Mönchengladbach

Dobrý deň, včera som sa vrátil zo zájazdu v Dortmunde. Dovoľte mi, aby som sa Vám veľmi pekne poďakoval za vynikajúco zorganizovaný víkend. Všetko klapalo ako švajčiarske hodinky. Bol som nad mieru spokojný. Víťazstvo môjho tímu 6:1 len umocnilo tento dojem. A výberom miesta v Signal Iduna Parku ste ma príjemne šokovali - WestTribune Block 24.
Už teraz viem, že naša spolupráca bude pokračovať ďalej. Ešte raz veľká vďaka!!! S pozdravom, Váš spokojný zákazník Tibor R.

19.09.2017
Pavol M.
PSG - Olympique Lyon

Bolougnská tribúna má svoje čaro. Atmosféru na PSG môžem len odporučiť. Zatiaľ som podobnú nezažil ani na jednom anglickom štadióne.

04.09.2017
Tomáš B.
Anglicko - Slovensko

Ahoj Metod, my ďakujeme za organizáciu. Užili sme si to a bude na čo spomínať. Pekný večer a želám veľa úspechov. A snáď niekedy nabudúce. Tomáš

04.09.2017
Jozef K.
Anglicko - Slovensko

Srdečne pozdravujem a ďakujeme všetci, veľmi spokojní. Ja som to absolvoval podľa svojich možností, ale moji priatelia sú veľmi spokojní. Ja som bol na Wembley štadióne už tretí krát. Ďakujeme za všetko.

26.08.2017
Daniel H.

Ďakujem za spoluprácu a promptnosť pri oprave lístkov na transfer do Liverpoolu. Na zápas Liverpool - Arsenal bolo to miesto výborné, aj s možnosťou využitia zázemia s nadštandardnými službami, to som nečakal. Futbal výborný, v oboch prípadoch, zároveň osobná spokojnosť s výsledkami, teda všetko super.
Ešte raz ďakujem za sprostredkovanie zájazdu a služby s tým spojené.

27.08.2017
Adam H.
Liverpool - Arsenal

Ďakujem pekne za zájazd, užili sme si mesto, zápas, počasie všetko vyšlo perfektne... trošku náročná cesta, ale stálo to za to. Veľké plus, že sme mali odvoz zo stanice na hotel...celkovo veľký zážitok, ďakujem ešte raz.
S pozdravom AH