Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

08.09.2018
Peter H.
Anglicko - Španielsko

Dobrý deň, tak včera večer sme sa šťastne vrátili domov a zostali nám iba spomienky. Chcem sa Vám touto cestou poďakovať za dokonale zorganizovanú akciu, kde sme počas troch dní nemali absolútne žiadne problémy. Po prílete nás taxi odviezol až na hotel, tam nás čakal Váš zástupca, dal nám viacero dobrých rád a bol veľmi ochotný a ústretový. Hotel bol na veľmi slušnej úrovni, dostupnosť veľmi dobrá, nakoľko hneď pred hotelom je zastávka metra. Určite Vám môžeme tento hotel odporučiť do Vašej ponuky pre ďalšie akcie. Manželka a dcéra si vychutnali aj futbal a hlavne štadión Wembley. Ešte raz vďaka a verím, že Vaše služby ešte v budúcnosti využijeme.

25.08.2018
Táňa Š.
Liverpool - Brighton

Dobrý deň, miesta boli super a Liverpool vyhral. A bolo aj krásne slnečne.
Ďakujeme!!!

17.06.2018
Marián F.
Srbsko - Kostarika

Ďakujeme za super zážitky, všetko bolo skvelé.

10.06.2018
Kamil C.
Rakúsko - Brazília

Ďakujeme Vám za splnenie toho nášho futbalového sna prostredníctvom Vás a prajeme veľa ďalších spokojných zákaznikov. Možem len odporúčať...

10.06.2018
Veronika B.
Rakúsko - Brazília

Atmosféra bola úžasná a Paťkovi sa splnil sen vidieť Neymara a brazílske hviezdy naživo, ďakujeme.

10.06.2018
Martin L.
Rakúsko - Brazília

Ďakujem za sprostredkovanie nezabudnuteľného zážitku.
Vidieť "kanárikov" naživo, stálo za to.

06.05.2018
Martina H.
FC Barcelona - Real Madrid

Ďakujeme pekne za zájazd a organizáciu. Všetko klaplo perfektne a hlavne futbal bol zážitok na celý život.
Predpokladám, že sa uvidíme na iných zápasoch.

05.05.2018
Dušan B.
Watford - Newcastle United FC

Diky za super zážitok na zápase WAT-NEWC, všetko bolo paraaadne.

02.05.2018
Štefan S.
AS Rím - FC Barcelona

Ďakujeme futbalovému snu, za skvelo zorganizovaný zájazd do Ríma na odvetu semifinále Ligy majstrov.

28.04.2018
Juraj T.
Inter Miláno - Juventus

Prvý krát som išiel s cestovkou Futbalovysen, ale doporučujem to každému. Vynikajúce služby poskutujú a na cestách je vždy zábava. Vďaka Futbalovysen sa mi splnil ten moj sen navštiviť legendarné San Siro. Je to zážitok na celý život. Treba skúsiť Futbalovysen.

28.04.2018
Marcel S.
Inter Miláno - Juventus

Ďakujeme za skvelý výlet, futbal atmoška na parádu, mesto Verona krásne, Ferrari autíčka pekné, a aj super zápas Verona vs Spal.
K tomu ochotná a milá delegátka Miriam a neni o čom.
Toto si ešte musíme zopakovať.

28.04.2018
Rastislav G.
Inter Miláno - Juventus

Ďakujem za organizáciu a zabezpečenie zájazdu do Milána na zápas Serie A medzi Inter Miláno a Juventus Turín. Ako vždy všetko bolo naplánované a zabezpečené do najmenších detailov. Atmosféra na zápase sa nedá porovnať so žiadnou inou ligou na svete. Taliani futbal skutočne milujú. Zápas bol fantastický a samotné mesto je skutočne nádherné. Užili sme si futbal a manželka aj nákupy. Myslím, že vidiet naživo Buffona, Icardiho a Škriniara za 3kabelky sa oplatííí.
Teším sa na ďalšiu spoluprácu a prajem millión spokojných zákazníkov.

18.04.2018
Miroslav M.
Real Madrid - Bilbao

Bolo super. Nemam vyhrady. Real je vzdy zazitok.
Posielam Cristiana v uniku...

15.04.2018
Marián K.
PSG - AS Monaco

Sme vďační s manželkou za dobrú spoluprácu s Vami. Ďakujeme za výborný zážitok v Paríži.

08.04.2018
Miroslava V.
Real Madrid - Atletico Madrid

Dobrý deň, ešte raz ďakujeme. Zájazd sme si užili, v Madride sme boli prvýkrát, tak sme voľný čas využili na spoznanie mesta. Hotel Principe Pio má výbornú polohu v centre mesta. Je to starší, ale príjemný hotel, na raňajky k dispozícii všetko, počas dňa bola možnosť občerstviť sa kávou alebo čajom v lobby bezplatne. Celé dni sme trávili vonku, takže nám na hoteli nič nechýbalo. Centrum sa dá bez problémov prejsť aj po vlastných, čo sme aj využili a videli sme všetko, čo sme mali v pláne. Delegátka Miška je skvelá osôbka, ktorá nám cestou z letiska na hotel všetko vysvetlila a celý čas bola s nami v kontakte. Zápas bol super, atmosféra na štadióne úžasná. Mali sme veľmi dobré miesta blízko hracej plochy.

03.03.2018
Janka Š.
Real Madrid - Getafe CF

Chlapci boli náramne šťastní a nadšení! Veľmi, naozaj veľmi pekne ďakujeme. Verím že Vás ešte oslovíme na nejaký ďalší športový nezabudnuteľný zážitok. Nech sa Vám darí a prinášate aj naďalej toľko radosti a spokojnosti. Máte krásnu a zmysluplnú prácu, nech sa Vám v nej darí ešte lepšie ako doteraz! :-)