Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

21.05.2017
Samuel K.
Chelsea - Sunderland

Splnili sme si futbalový sen, ďakujeme. :-)

01.05.2017
Adrian R.
Chelsea - Huddersfield

Ďakujem za zájazd. :-)

23.04.2017
Alexandra K.
Real Madrid - FC Barcelona

Lepšie miesta na štadióne v tej kategórii, čo sme mali my, si neviem ani predstaviť :)
Ešte raz ďakujeme.

18.04.2017
Robo.H
Real Madrid - Bayern

Naj cena ochotný pristup!
Ďakujeme

05.04.2017
Villiam P.
Chelsea - Manchester City

Už som s Vami cestoval, abolútne som spokojný, je ta za 10.

04.04.2017
Alžbeta K.
Manchester United - Everton

Ďakujem cestovnej kancelárii Futbalový sen, že mi umožnila splniť sen syna, aby sa ocitol na štadióne Old Trafford. Bol to neopísateľný zážitok, každá sekunda bola vychutnaná !!!

01.04.2017
Monika M.
Liverpool - Everton

Chceli by sme sa Vám poďakovať za výborný futbalový zážitok aj keď ja osobne futbal nemusím, páčilo sa mi tam. Mali sme veľmi dobré miesta čo zvýšilo veľmi spokojnosť.

19.03.2017
Michal K.
FC Barcelona - Valencia

Naši chlapci mali vynikajúci futbalový zážitok. Zájazd bol profesionálne zorganizovaný, všetky doklady sme dostali v dohodnutom čase. Pobyt príjemný, delegát bol vždy pripravený chlapcov prevádzať a vzniknuté problémy pohotovo vyriešil. Naši chlapci aj nabudúce si určite vyberú služby Futbalového sna! :)

11.03.2017
Katarína D.
Arsenal - Lincoln City

Chcela by som sa Vám veľmi poďakovať, mali sme perfektné miesta na štadióne, zápas sme si veľmi užili. Rada sa na Vás obrátim aj v budúcnosti. :-)

11.03.2017
Peter V.
Bayern - Frankfurt

Sen je splnený.....Mia San Mia!

08.03.2017
Andrea Š.
FC Barcelona - PSG

Ozývam sa dosť neskoro, ale aj takto dodatočne by sme sa chceli poďakovať za výborné zabezpečenie zájazdu od hotela počnúc, až po super vstupenky na zápas. Naozaj sme si to užili a určite ešte služby Vašej CK využijeme.

08.03.2017
Verona Š.
FC Barcelona - PSG

Skvelý zápas, skvelé miesta, skvelé služby, skvelá komunikácia, skvelé všetko. Deti si to užili naozaj naplno. Už teraz sa nevedia dočkať, kedy opäť na nejaký zápas pocestujeme. :) ĎAKUJEME :)

07.03.2017
Miloš K.
Neapol - Real Madrid

Super zájazd, neuveriteľná atmosféra na štadióne. O všetko bolo postarané a cítil som sa ako na školskom zájazde, ešte raz ďakujem!

07.03.2017
Miriam L.
Neapol - Real Madrid

Zájazd do Neapola a zápas... Jááááj, škoda, že sa nedá pretočiť čas. Bolo vynikajúco!!!! Aj to sedenie v Reale bolo super. Užili sme si to tam neskutočne. Inak, na tom sa najviac zabávame. Nemalo to chybu :o)
To my ďakujeme vám za parádny zážitok!!! A nielen to - za profesionalitu, starostlivosť a ochotu vyjsť klientom v ústrety! S Vami cestujeme radi, veď sa ku vám neustále vraciame. ;o) Najhoršia časť zájazdu je okamih, kedy sa musíme vrátiť domov. Toto bolo 3 x, čo sme boli na zájazd s Futbalovým snom a určite pojdeme opäť. Už na letisku na ceste späť sme si pozerali zápasy, na ktoré by sme šli :o))) A bolo to zároven prvý krát, čo sme mali možnosť byť aj s dalšími fanúšikmi a strašne to bolo fajn :o) A teda aj dúfam, že sa zase niekde stretneme.
Si strašne zlatý človek a sme radi, že sme Ťa spoznali. Nech sa darí a do skoreho videnia!

04.03.2017
Zuzana K.
FC Barcelona - Celta Vigo

Všetko bolo perfektné, organizácia 100%, Barcelona 100%, ubytovanie 100%. Určite sa tam vrátime a ďakujeme za najlepší športový zážitok. Treba to zažiť.

25.02.2017
Matúš Š.
Bayern - Fortuna Düsseldorf

Spokojnosť na 110%, miesta boli výborné, presne v strede a krásny výhľad. Cena lístkov super, informácie ohľadom miesta štadióna (arena card) všetko som našiel bez problémov. Super atmosféra a zážitok, ale na slovenskú fortunaligu nezanevriem, ale vždy si spomeniem na Bayern a asi mi aj slzička vybehne, keď uvidím na slovensku tých 250 divákov. :)