Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

26.10.2016
Zuzana K.
Manchester United - Manchester City

Ďakujeme veľmi pekne za úžasný výlet. Všetko bolo sprostredkované na jednotku, veľmi sa tešíme a určite pôjdeme opäť s vami na nejaký futbalový zápas

23.10.2016
Matej O.
Juventus - Neapol

Zdala sa mi super vaša CK...A nesklamali ste ma..práve naopak bol som nad mieru spokojnosť :))

23.10.2016
Rastislav G. - NFL LONDÝN NY GIANTS-LA RAM

Ďakujem za fantastický zážitok, za skvelú organizáciu a spoluprácu. Ďakujem a teším sa na dalšiu spoluprácu.

23.10.2016
Darina B.

Vynikajúce počasie, úžasný Londýn a nezabudnuteľná atmosféra počas zápasu vďaka CK Futbalový sen, ktorá mi pomohla splniť veľký sen pre môjho manžela. Veľká vďaka!

19.10.2016
Boris P.
Barcelona - Manchester City

Perfektná atmosféra, 4 góly, galapredstavenie tria Messi&Suaréz&Neymar, ale hlavne Messiho. Odporúčam zažiť všetkým fanúšikom futbalu na vlastnej koži.

15.10.2016
Marco O.
Atletico Madrid - Getafe CF

Týmto by som sa chcel poďakovať za lístky na famózny zápas Atletico Madrid - Granada. Na to ako neskoro som objednával lístky, sa Vám podarilo myslím si vybaviť výborne miesta, za čo veľmi pekne ešte raz ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu!

22.10.2016
Michal S. Legia - Lech Poznan

Ďakujeme za možnosť zúčastniť sa tej najlepšiej futbalovej atmosféry, ktorú by ste márne hľadali u iných veľkoklubov. Uz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu.

15.10.2016
Boris B.
Barcelona - SD Huesca

V celku vydarený výlet. Veľmi dobre zorganizovaní čo sa týka inštrukcií
a aj lístkov. Veľmi dobrý hotel. Vynikajúce počasie. Vôbec sa nám
nechcelo ísť domov. Spoločná fotka je z baru na pešej zóne La Rambla.

15.10.2016
Monika H.
Juventus - Udinese

Zdravím páni... tak už sme sa vrátili..bohužiaľ :( bolo nám tam úúúúúúúžasne aj napriek počasiu. Veľmi sa nám nechcelo prísť domov.
Inak ten podrobný rozpis bol neskutočný a veľmi pomohol ...ešte raz srdečná vďaka za všetko.
Budem Vám vďačná na celý život, zážitok naozaj neskutočný!

15.10.2016
Matúš L.
Chelsea - Leicester

Dobrý deň,

určite sme boli s Vašimi službami spokojní a takisto sa chceme poďakovať za skvelú organizáciu zájazdu.
Ďakujeme cestovnej kancelárii Futbalový sen, ktorá nám umožnila zájazd na zápas Chelsea-Leicester. Zájazd bol vynikajúco zorganizovaný a ja len dúfam, že si tento skvelý zážitok budeme môcť ešte zopárkrát vychutnať.​​

15.10.2016
Zuzana L.
Arsenal - Cardiff

Chcela by som za všetko poďakovať! Určite to nebola naša posledná návšteva Londýna a Emirates Stadium a rady znova využijeme Vašu CK. ;)

02.10.2016
Miroslav L. 9/16
Real Madrid - Eibar

Ďakujem skvelej cestovnej kancelárii aj v mene mojich priateľov s ktorými som zažil neopísateľný zážitok vidieť centrum nádherného Madridu a zažiť futbal jedného z najlepších mužstiev sveta. V budúcnosti chceme služby spoločnosti ešte určite využiť. Ešte raz ďakujeme za splnenie sna.

04.09.2016
Lukáš K. 9/16
Slovensko - Anglicko

Vidieť Slovensko hrať proti Anglicku doma bolo úžasné. Miesta sme mali hneď za bránou, kde bola atmosféra dokonalá. Futbalovysen.sk nám zabezpečili super zážitok a to aj vďaka bezproblémovej komunikácii a serióznosti. Jednoznačne odporúčam.

27.08.2016
Juraj R. 8/16
Real Madrid - Celta Vigo

Tento vikend som vdaka futbalovemu snu zazil top zazitok a splnil som si moj zivotny sen! :) vsetko super hotel top asi 7min peso k stadionu, let super , miesta na stadione super! Velka spokojnost a velka vdaka Hala :)

27.08.2016
Martin K. 8/16
Neapol - AC Miláno

Náš výlet do Neapola dopadol výborne, boli sme spokojní. Lístky sa nám bez problémov podarilo vyzdvihnúť. Zápas mal výbornú atmosféru, padlo veľa gólov a Neapol vyhral. Zápas bol na naše alebo západné pomery trochu "divočina", keďže fandenie sprevádzali svetlice, delobuchy a menšie výtržnosti a keď si človek nedá pozor alebo nefandí naplno, tak ako ostatní, tak môže byť pre neho nebezpečný.

14.08.2016
Matúš E. 8/16
Dortmund - Bayern

Mojim snom bolo vždy navštíviť štadión Signal Iduna Park, kvôli skvelej atmosfére. Jednalo sa o náš prvý futbalový zájazd, preto to nemám s čím porovnať, ale zážitok bol na nezaplatenie, skvelá atmosféra, skvelý futbal, škoda že Dortmund nestrelil gól :). Organizácia zájazdu bola super od ubytovania, návšteva mesta aj presun na zápas. Jedine čo by som vytkol je, že nebola možnosť prehliadky štadióna. Na ďalší futbalový zájazd sa určite rozhodnem pre Futbalovýsen. :)