Referencie | futbalovysen.sk
Športové zájazdy

Referencie

25.02.2019
Roland Póda
Besiktas - Fenerbahce

Keď si pozriete tú náladu čo prevláda v tom štadióne zistíte, že neni k tomu čo dodať. Nálada fantastická pre fanúšika hoci ktorého tímu na svete. Na druhej strane ešte raz ďakujeme za všetko, všetko prebehlo v poriadku, ako let tak aj obsadenie hotela a samozrejme aj vstup na zápas.
Až na to počasie :)

24.02.2019
Zdenka Faberova
Arsenal - Southampton

Ďakujeme za sprostredkovanie perfektného zážitku. Organizácia a celková komunikácia zo strany tímu Futbalový sen bola na super úrovni. Obaja sme si to užili a určite Vaše služby využijeme aj nabudúce :)

23.02.2019
Silvia Mackaničová
PSG - Nîmes Olympique

Ďakujeme za sprostredkovanie nezabudnuteľného futbalového zážitku. Vypredaný 75tis. štadión, 3 krásne góly PSG, výborné miesta s parádnym výhľadom a tá atmosféra, treba to zažiť! Výborná organizácia od transferu z letiska po samotný odchod. Obávali sme sa počasia, ale aj toto nám vyšlo, po celý čas jasno a +16 stupňov. Vynikajúce prepojenie všetkých TOP pamiatok v Paríži metrom, stihli sme za tých pár dní prejsť všetky. Už teraz sa obzeráme po ďalšom futbalovom sne cez vás.

22.02.2019
Kristián Drnda
Štrasburg FC - L.O.S.C. Lille

Zdravím, musím Vám jedine pekne poďakovať, všetko prebehlo ako malo a navyše vstupenky boli na lepších miestach ako sme boli dohodnutý, neboli za bránou ale na hlavnej tribúne začo Vám veľmi pekne ďakujeme a zážitok z futbalu bol ešte väčší. Určite ešte využijeme služby iba Vašej agentúry :) ste super :)

16.02.2019
Ľubomír Talda
Barcelona - Valladolid

Bolo samozrejme fantasticky, v Barcelone ani inak nemôže byť...Ponuka z Vašej strany bola pre nás dostačujúca, výborná poloha hotela, zápas fajn, chalani mali zážitok a doprovod ešte väčší.

12.02.2019
Kukáš Hubert
AS Rím - FC Porto

S organizáciou zájazdu sme boli maximálne spokojní. Všetky dôležité informácie sme mali včas, presuny boli výborne naplánované, ubytovanie na jednotku. Aj napriek obmedzenému času sme videli „kus“ Ríma, čo bolo zásluhou najmä pani delegátky, ktorá nám robila sprievod a ušetrila množstvo času. Večerný zápas AS Roma – FC Porto bol už len čerešničkou na torte. 30 hodín v Ríme, 45 000 krokov, 70 000 fanúšikov, 3 góly, 10 spokojných klientov.

10.02.2019
Júlia Karnišová
Tottenham - Leicester

Ďakujeme zájazd bol naozaj skvelý, s vašimi službami sme boli veľmi spokojný a to od prvotnej komunikácie až popríchod domov, naozaj nemáme čo vytknúť. Ešte raz ďakujeme.

29.01.2019
Slavomíra Drahošová
Manchester United - Burnley

Úspešne sme zvládli náš výlet. Ďakujeme za vybavenie. Začiatok bol adrenalínový, no nakoniec všetko dobre dopadlo. Delegáti boli veľmi ústretoví a nápomocní. Máme mnoho skvelých zážitkov. Páčilo sa nám veľmi a verím, že sme neboli posledný krát.

27.01.2019
Kristína Valaská
Lazio Rím - Juventus

Chceme Vám poďakovať za sprostredkovanie vstupeniek na zápas a rýchlu komunikáciu. Miesta na zápas sme mali výborné a bol to perfektný zážitok.

19.01.2019
Nikola S.
Real Madrid - Sevilla

Chceme poďakovať za super sprostredkovaný výlet. Užili sme si to, či už samotný Madrid alebo nezabudnuteľný zážitok v podobe futbalu. Miesta na sedenie na futbale boli perfektné!!! Máte super delegátku Mišku, ktorá nám naozaj veľmi pomohla a bola kedykoľvek k dispozícii. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

12.01.2019
Marián Teleky
Chelsea - Newcastle United FC

Dúbravka robil, čo sa dalo, ale viacej sa nedalo. Ďakujeme za ďalší krásny zážitok a už teraz plánujeme kam vycestujeme za futbalom nabudúce.

11.12.2018
Denisa Omastová
Barcelona - Tottenham

Ďakujeme za krásny zážitok, bolo super. Všetko ste super zabezpečili, všade ste nás sprevádzali, čo bolo veľkou výhodou. Boli sme veľmi spokojné, jediná nevýhoda bola, že sme tam boli fakt len na otočku, nabudúce asi zvolíme dlhší pobyt. Ešte raz ďakujeme.

11.12.2018
Jozef Marcin
Barcelona - Tottenham

Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok a vaše profesionálne naplnenie nášho sna. Určite vás odporúčame svojim známym a dúfam, že ešte využijeme Vaše služby aj my. Ešte raz ďakujeme aj pánovi delegátovi.

11.12.2018
Zoltán Csomos
Barcelona - Tottenham

Zdravím, síce trošku chladno, ale na december super. Nakoniec zohrial nás futbal a atmosféra, super výhľad, ďakujem aj fanúšikom Tottenhamu bez nich by to nebolo ono.

08.12.2018
Adam Davídek
Arsenal - Huddersfield

Přílet a odlet z Londýna (Stansted) se obešel bez potíží a zpoždění. V Londýně jsme stihli projít všechny významné památky. Velká pomoc je metro, díky kterému šlo všechno podle plánu. Samotný fotbal a stadion jsme si moc užili. Fotbal byl sice rozkouskovaný, což byla asi i taktika Huddersfieldu, aby se nedostal Arsenal moc do hry. Nakonec se povedlo Arsenalu dát gól v konečné fázi a slavili jsme výhru 1:0. Zcela nás zarazilo, jak je Londýn během vánočních svátku plný lidí. Druhý večer jsme raději zůstali na hotelu a odpočívali. Plánujeme jet na Arsenal znovu a pokud možno zase s Vámi. Děkujeme a přejeme šťastné a veselé! Adam a Terez

01.12.2018
Miroslav Grznárik
Barcelona - Villarreal

Ďakujeme za sprostredkovanie výnimočného zážitku, ubytovanie na jednotku, Barcelona je úžasná nielen po futbalovej stránke ale aj po kultúrnej.... futbal sme si neskutočne užili....Visca l Barca, odporúčame Futbalový sen všetkým.