Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

26.04.2022
Tomáš K.
Manchester City - Real Madrid

Reklama na futbal a skvelý zážitok!

24.04.2022
Dominik M. (Manchester City - Watford + Liverpool - Everton)
Liverpool - Everton

Ďakujeme za výborný zážitok. Videli sme 6 gólov na City a skvelý zápas v derby s Everton. Taxikár nás povozil po Manchestri a ukázal všetko zaujímavé, boli sme aj na Old Trafford. City štadión krásny a miesta výborné.

23.04.2022
Dominik M. (Manchester City - Watford + Liverpool - Everton)
Manchester City - Watford

Ďakujeme za výborný zážitok. Videli sme 6 gólov na City a skvelý zápas v derby s Everton. V hospitality pred zápasom sme sa odfotili s legendou Johnom Warkom. Určite sa ešte vidíme.

23.04.2022
Radovan U.
PSG - Lens

Ďakujeme za celý zájazd aj za sprostredkovanie návštevy Disneylandu. PSG vyhral v našom zápase titul a zažili sme aj oslavy.

23.04.2022
Zuzana M.
Arsenal - Manchester United

Zápas sme si užili, ďakujeme. :-)

19.04.2022
Skupinový zájazd: Futbalová škola Róberta Hanka I Róbert H.
Inter Miláno - AC Miláno

Som veľmi nadšený. Mám zážitky ako malý chlapec. Bolo mi s deťmi a celou partiou veľmi dobre. Chalani boli super! Pán Szücs odviedol veľmi dobrú robotu. Všetko bolo dobre zorganizované. Ďakujem.

17.04.2022
Lubomir K.
PSG - Olympique Marseille

Ďakujeme za vstupenky, všetko prebehlo hladko.

16.04.2022
Jozef M.
Tottenham - Brighton

Dobrý večer. Chcel som sa poďakovať za sprostredkovanie zájazdu do Londýna. Miesta fantastické a v prestávke drink grátis. Bolo super, až na ten nešťastný výsledok zápasu. No aj taký je šport. Len dieťa bolo smutné. Prehliadka to zachránila. :-)

14.04.2022
Miroslav K.
FC Barcelona - Frankfurt

Dobrý deň, chcem sa len poďakovať za sprostredkovanie vstupenky, včera som si užil športový večer, všetko bolo v absolútnom v poriadku, ešte raz veľmi pekne ďakujem.

09.04.2022
Radka (Steffit.eu)
Bayern - Augsburg

Ďakujeme za vstupenky. Aj nabudúce určite ideme.

05.04.2022
Marián A.
Benfica Lisabon - Liverpool

Ďakujeme za zájazd. Zápas zaujímavý. Atmosféra veľmi dobrá. Krásny štadión.

02.04.2022
Ľudovít J.
Manchester United - Leicester

Ďakujeme za rýchle vyriešenie nových lístkov. Zážitok to bol vo výsledku veľmi pekný. Posielam foto zo zápasu. Verím že do budúcna ešte zažijeme krásne zápasy naživo so skvelou atmosférou.

02.04.2022
Lenka Ď.
Liverpool - Watford

Kupovali sme od CK lístky na zápas Liverpool - Watford a boli sme nadmieru spokojní. Všetko vopred odkomunikované, lístky dodané načas, miesta sme dostali v kategórii, ktorú sme si zaplatili. Po zaplatení lístkov nám poslali link, kde si máme sledovať prípadnú zmenu času zápasu a aj keď zmena nastala, upozornili nás na to mailom, za čo dávam veľké plus. Na naše otázky odpovedali obratom a prípadne problémy hneď riešili. Ďakujeme a v budúcnosti určite radi využijeme Vaše služby.

02.04.2022
Roman M. (QPR - Fulham + Crystal Palace - Arsenal)
Crystal Palace - Arsenal

Chodíme s vami už roky a opäť ďakujeme za skvelý zájazd. Atmosféra na QPR celkom slabá, ale na Crystal Palace výborná. Asi najlepšia, čo sme boli v Londýne.

16.03.2022
Lucia B.
Lille OSC - Chelsea

Ďakujem za celú organizáciu zájazdu na mieru (letenky, ubytovanie, transfery, samotné lístky na zápas aj detailné informácie ku každému kroku). Bol to pre nás veľký zážitok, miesta blízko ihriska boli skvelé. Vyzdvihujem komunikáciu a starostlivosť zo strany CK. Vrelo odporúčam.

15.03.2022
Adam
Manchester United - Atletico Madrid

Chceli by sme poďakovať CK Futbalový Sen za ozajstné splnenie nášho sna. Vyzdvihujem profesionalitu, osobný prístup a v neposlednom rade ochotu, a to aj počas celého pobytu v Manchestri. Odporúčam všetkými desiatimi. Ešte raz ďakujeme.