Referencie | futbalovysen.sk
Športové zájazdy

Referencie

15.04.2014
Chelsea - Stoke (04/14) (Andrej K.)

Chcel by som sa Vám touto cestou srdečne poďakovať za nádherný výlet, ktorý sme vďaka CK Futbalový sen absolvovali. Všetko prebehlo bez najmenších problémov, všade sme sa dostavili podľa vašich inštrukcií presne a načas, nevieme si to vynachváliť. Mali sme veľa času vidieť aj krásy Londýna, čo sme aj v plnej miere využili. Samotný zápas bol krásny, zažili sme skvelú atmosféru, videli 3 góly, čo viac sme si mohli priať. Ešte raz by sme sa chceli poďakovať za Vaše služby, určite Vás budeme odporúčať ďalej každému, kto si bude chcieť splniť svoj futbalový sen.

16.04.2014
Real Madrid - FC Barcelona (03/14) (Igor K.)

Myslím si, že názov Vašej cestovky vystihuje presne to, čo ste nám sprostredkovali počas štyroch dní v Madride. Bol to jeden nádherný sen, ktorý sa splnil všetkým členom našej výpravy. Boli sme nadmieru spokojní s vašimi službami, hotelom a samozrejme so zápasom v neskutočnej atmosfére. Taký počet top hráčov momentálne nie je možné vidieť v inom zápase ako El clasicu. A sedem gólov to bola povestná čerešnička na torte. Ešte raz Vám ďakujem a prajem všetko dobré pri sprostredkovaní ďalších futbalových snov.

14.03.2014
Bayern - Arsenal (03/14) (Miro J.)

Skvelý zážitok. Bol to výborný výlet, dobre pripravený s fantastickým futbalovým vyvrcholením. Ubytovanie a doprava skvelé, počasie tiež. Výborná bola prehliadka Allianz Areny, klubových priestorov klubu a ako doplnok i histórie a súčasnosti BMV spolu s olympijským štadiónom. Dobre zorganizovaný zájazd, v dobrej pohode, ktorý odporúčam ďalším futbalovým fanúšikom. Ďakujem „Futbalovému snu“ a prajem veľa spokojných klientov.

17.03.2014
Dortmund - M´Gladbach (03/14) (František J.)

Neposielam síce foto, ale kto tam bol, vie, o čom hovorím. Zápasy v DORTMUNDE sú zážitok na celý život, vidieť severnú tribúnu naživo, ale samozrejme nielen ju, to je proste fantázia. A keď celý štadión začal spievať hymnu, až mi nabehli zimomriavky. Takže ešte raz ďakujem FUTBALOVÉMU SNU a snáď ešte niekedy využijem ich ponuku.

18.03.2014
Bayern - Arsenal (03/14) (Ladislav P.)

Ďakujeme za splnenie veľkého futbalového sna, bol to zážitok na celý život. Organizácia zájazdu bola na vysokej úrovni. Boli sme spokojní na 200%. Určite by sme si to chceli zopakovať. Ešte raz ĎAKUJEME.

31.03.2014
Chelsea - Arsenal (03/14) (Alexander K.)

Ďakujem za kvalitný zájazd, všetko prebehlo, ako bolo dopredu dohodnuté. Oceňujem aj to, že ste ma počas zájazdu kontaktovali a zaujímali ste sa o to, či všetko beží v poriadku. Profesionálne odvedená práca, ďakujem.

02.04.2014
Arsenal - Manchester City (03/14) (Michaela B.)

V prvom rade chcem naozaj poďakovať za skvelo zorganizovaný výlet. Tým, že to bol darček, tak si myslím, že to splnilo všetko, čo som očakávala. Celá organizácia bola na profesionálnej úrovni, aj keď som to riešila na poslednú chvíľu. Som veľmi rada, že sme sa mohli zúčastniť tohoto zápasu. Bol to neuveriteľný zážitok, ktorý si ešte určite zopakujeme a na ktorý len tak nezabudneme. :) Tak ešte raz ďakujeme Futbalovému snu za neuveriteľný zážitok a v budúcnosti určite využijeme znova Vaše služby.

09.04.2014
Chelsea - Stoke (04/14) (Petra H.)

Ďakujem za splnenie môjho sna. Bol to môj najkrajší zážitok v živote. Atmosféra úplne perfektná, tak ako aj fanúšikovia a celý zápas. Všetko super zorganizované, celý výletík. Spokojnosť nado všetko !! :)

14.04.2014
Chelsea - Stoke (04/14) (Peter Z.)

Ešte raz ďakujeme, všetko vyšlo na jedničku - preprava, ubytovanie, zápas a aj počasie.

17.12.2013
Chelsea - St. Bukurešť (12/13) (Jozef K.)

Chcem Vám poďakovať za fantastický futbalový a turistický zážitok,ktorý som v dňoch 11. a 12.12.2013 prežil aj s ďaľšími 6 účastníkmi v Londýne vďaka Vašej "CK Futbalový sen". Z môjho pohľadu to bolo ozaj ako sen. Od letiska v Bratislave, až po odlet z letiska Luton, bolo všetko perfektne zorganizované.

30.01.2014
FC Barcelona - Malága (01/14) (Boris K.)

Super zazitok, velmi pekne mesto a futbal skvely. Vsetko prebehlo bez problemov, od cesty, hotela, listkov na zapas. Boli sme maximalne spokojny, odporucam kazdemu. Dakujeme futbalovy sen, este urcite nieco z vasej ponuky vyuzijeme.

05.02.2014
FC Barcelona - Valencia (02/14) (Peter R.)

Ďakujeme za krásne chvíle prežité v Barcelone a hlavne za podporu pri splnení synovho sna vidieť svoj pbľúbený tím FC Barcelona naživo, skutočne sme si to užili a vrele odporúčame aj ďaľším. ˇVďaka za všetko.

07.02.2014
FC Barcelona - Valencia (02/14) (Jana M.)

Boli sme veľmi spokojní s Vašimi službami. Cesta, hotel, vstupenky na zápas - všetko bolo výborne zorganizované.
Dokonca pred zápasom aj pršať prestalo :-). Ďakujeme za skvelý futbalový zážitok a už sa tešíme na ďalší.

12.02.2014
Manchester City - Chelsea (02/14) (Milan B.)

Zájazdom som dcére splnil jej životný sen a to hovorí za všetko!!! /dúfam že jej splním aj ďaľšie :-) Ešte raz ďakujem, verím že sa vidíme a budem sa tešiť na ďaľšie zájazdy cez CK Futbalový sen.

20.02.2014
Bayern - Freiburg (02/14) (Štefan S.)

Dobrý deň, absolvoval som zájazd s Vašou CK Futbalový sen do Mníchova na bundesligový zápas BAYERN - FREIBURG. Tak, ako to máte napísané v názve CK, bol to pre mňa Futbalový sen, ,,KRÁSNY ZÁŽITOK" futbalu, z atmosféry v Alianz aréne, ale aj z návštevy Mníchova ako turistickej destinácie. Celý zájazd bol skvele pripravený, cesta aj ubytovanie bez problémov. Vyšlo aj krásne počasie, tak som mohol všetko pozitívne vnímať. Ďakujem a dúfam, že budete mať veľa tak spokojných zákazníkov.

05.03.2014
Chelsea - Everton (02/14) (Dušan G.)

Futbalový sen som si splnil, atmosféra na Chelsea bola výborná, zápas napínavý až do konca. Celý zájazd bol perfektne zorganizovaný, od lietadla cez dopravu po Londýne a ubytovanie až po zápas. Myslím, že podľa Vašich pokynov a na základe zabezpečených lístkov by cestu do Londýna a pobyt v tomto meste zvládol aj človek, ktorý sa obáva cestovania na neznáme miesto. O nič sa netreba starať, všetko je vybavené, všetko podrobne vysvetlené.
Dokonca aj počasie bolo slnečné.