Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

29.07.2014
WAC - Chelsea (07/14) (Jakub V.)

Služby Futbalového sna sme využili už druhýkrát a opäť nemáme čo vytknúť. Autobusový zájazd do Rakúska bol výborný, zozbieraná partia skvelá a celková organizácia na vysokej úrovni. Ďakujeme Futbalovému snu za ďalšiu možnosť uvidieť v akcii našu Chelsea.

30.07.2014
WAC - Chelsea (07/14) (Katka R.)

Skvelý a nezabudnuteľný zážitok, bolo fantasticky! Je to úžasné vidieť Chelsea naživo... Ďakujeme.

05.08.2014
Emirates Cup 2014 (08/14) (Erika K.)

Chcela by som sa Vám poďakovať za zorganizovanie zájazdu. Môj priateľ podľa vlastných slov skoro preskočil štadión od radosti - ja som vnímala iba to, že sa usmieval po celý čas, teda to stálo za to :).

14.04.2014
Chelsea - PSG (04/14) (Juraj V.)

Ďakujeme Futbalovému snu za zorganizovanie zápasu Chelsea FC - Paris SG. Všetko bolo na profesionálnej úrovni a musíme pochváliť aj promptnosť vybavenie lístkov, keďže sme sa rozhodli zúčastniť zápasu cca 6 dní pred začiatkom a taktiež za vybavenie inej kategórie lístkov aké boli v ponuke. Služby Futbalového sna sme využili mnohokrát a taktiež v budúcnosti ešte určite využijeme. Ďakujeme, neskutočný zážitok vidieť hviezdy typu Lampard, Terry, Hazard, Eto´o, Cavani, Lavezzi a spol naživo. Peter a Juraj

15.04.2014
Chelsea - Stoke (04/14) (Andrej K.)

Chcel by som sa Vám touto cestou srdečne poďakovať za nádherný výlet, ktorý sme vďaka CK Futbalový sen absolvovali. Všetko prebehlo bez najmenších problémov, všade sme sa dostavili podľa vašich inštrukcií presne a načas, nevieme si to vynachváliť. Mali sme veľa času vidieť aj krásy Londýna, čo sme aj v plnej miere využili. Samotný zápas bol krásny, zažili sme skvelú atmosféru, videli 3 góly, čo viac sme si mohli priať. Ešte raz by sme sa chceli poďakovať za Vaše služby, určite Vás budeme odporúčať ďalej každému, kto si bude chcieť splniť svoj futbalový sen.

16.04.2014
Real Madrid - FC Barcelona (03/14) (Igor K.)

Myslím si, že názov Vašej cestovky vystihuje presne to, čo ste nám sprostredkovali počas štyroch dní v Madride. Bol to jeden nádherný sen, ktorý sa splnil všetkým členom našej výpravy. Boli sme nadmieru spokojní s vašimi službami, hotelom a samozrejme so zápasom v neskutočnej atmosfére. Taký počet top hráčov momentálne nie je možné vidieť v inom zápase ako El clasicu. A sedem gólov to bola povestná čerešnička na torte. Ešte raz Vám ďakujem a prajem všetko dobré pri sprostredkovaní ďalších futbalových snov.

17.04.2014
Dortmund - Wolfsburg (03/14) (Milan V.)

Ďakujem Futbalovému snu za sprostredkovanie vstupenky. Atmosféra bola neskutočná a to mám za sebou zápasy na Old Trafforde, San Sire, Nou Campe, Birminghame, Norimbergu, ME 2012, atď. Bol som presvedčený, že atmosféru z milánskeho derby nemôže nič prekonať, ale toto bolo nad očakávanie. A to pritom hral Dortmund veľké nič a utrpel víťazstvo. Ťažko si potom predstaviť tribúny v stave keď Borussia šliape naplno. :-) Hádam malé mínus bolo v tom, že som bol v predposlednom rade úplne hore pod strechou, ale som pozitívny človek a zase celý kolos som mal ako na dlani, takže som to prekonal inými zážitkami. :-)

25.04.2014
Arsenal - West Ham (04/14) (Lukáš P.)

Ďakujeme za najlepší zážitok v živote, ktorý nám pripravil Futbalový Sen. Všetko bolo pripravené na jednotku a prebehlo bez komplikácií. Určite vás odporučíme každému, kto bude chcieť ísť na futbalový zájazd, pretože Vaša spoločnosť je zárukou toho, že všetko bude skvelo zariadené. Už teraz sa tešíme, keď opäť pôjdeme na zápas a užijeme si neopakovateľnú anglickú futbalovú atmosféru. Ešte raz ĎAKUJEME.

28.04.2014
Real Madrid - Almeria (04/14) (Andrej H. a synovia)

Ďakujem za nezabudnutelné zážitky z Madridu kde som videl najkrajší štadion (Realu Madrid), previezol som sa lanovkou zo stredu mesta do zábavno oddychového parku a pozrel som si mesto s otvoreným double deckerovým autobusom. Absolvoval som prehliadku 3 štadionov, (Realu Madrid, Atletico Madrid a Getafe ). Videl som 2 zápasy (Real Madrid vs Almeria a Atletico Madrid vs Getafe).

30.04.2014
Real Madrid - Osasuna (04/14) (Martin K.)

Chcem sa Vam tymto mailom podakovat za splnenie mojho futbaloveho sna. Od mala som fandil Realu a tento vikend som mohol "fandit" na stadione. Na tento vikend s priatelkou urcite nezabudneme, vsetko bolo naozaj uzastne. Atmosfera, stadion, cely zapas. Uzili sme si to tak ako sa len dalo. Este aj Ronaldo dal dva goly a Ramosov mam aj nahraty na videu Tak isto prehliadka stadiona fantasticka, dokonca sme este aj stihli vybehnut do ZOO, ktora bola taktiez krasna. A co sa tyka sluzieb, ktore ste nam zabezpecili, tak bolo vsetko na jednicku, presne ako ste uviedli.

02.05.2014
Bayern - Brémy (04/14) (Ondrej H.)

Skvelý zážitok, dobre pripravený výlet, najkrajší narodeninový darček. So všetkými službami sme maximálne spokojní. Záujemcom z južného Slovenska navrhujeme v budúcnosti využiť možnosť nastúpenia na rýchlik v Gyori, resp. aj v Tatabányi a v Mosonmagyarovári. Určite doporučujeme známym.

14.04.2014
Chelsea - Stoke (04/14) (Peter Z.)

Ešte raz ďakujeme, všetko vyšlo na jedničku - preprava, ubytovanie, zápas a aj počasie.

14.03.2014
Bayern - Arsenal (03/14) (Miro J.)

Skvelý zážitok. Bol to výborný výlet, dobre pripravený s fantastickým futbalovým vyvrcholením. Ubytovanie a doprava skvelé, počasie tiež. Výborná bola prehliadka Allianz Areny, klubových priestorov klubu a ako doplnok i histórie a súčasnosti BMV spolu s olympijským štadiónom. Dobre zorganizovaný zájazd, v dobrej pohode, ktorý odporúčam ďalším futbalovým fanúšikom. Ďakujem „Futbalovému snu“ a prajem veľa spokojných klientov.

17.03.2014
Dortmund - M´Gladbach (03/14) (František J.)

Neposielam síce foto, ale kto tam bol, vie, o čom hovorím. Zápasy v DORTMUNDE sú zážitok na celý život, vidieť severnú tribúnu naživo, ale samozrejme nielen ju, to je proste fantázia. A keď celý štadión začal spievať hymnu, až mi nabehli zimomriavky. Takže ešte raz ďakujem FUTBALOVÉMU SNU a snáď ešte niekedy využijem ich ponuku.

18.03.2014
Bayern - Arsenal (03/14) (Ladislav P.)

Ďakujeme za splnenie veľkého futbalového sna, bol to zážitok na celý život. Organizácia zájazdu bola na vysokej úrovni. Boli sme spokojní na 200%. Určite by sme si to chceli zopakovať. Ešte raz ĎAKUJEME.

31.03.2014
Chelsea - Arsenal (03/14) (Alexander K.)

Ďakujem za kvalitný zájazd, všetko prebehlo, ako bolo dopredu dohodnuté. Oceňujem aj to, že ste ma počas zájazdu kontaktovali a zaujímali ste sa o to, či všetko beží v poriadku. Profesionálne odvedená práca, ďakujem.