Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

21.11.2014
FC Barcelona - Celta Vigo (11/14) (Roman M.)

Na zápase obľubeného tímu som bol už druhý krát. A opäť som využil vaše služby. Rovnako ako v minulosti tak aj teraz som bol maximálne spokojný. Výlet bol súčasne darčekom aj pre syna a tak sme si spolu tento výlet mohli užiť naplno. Vysoko hodnotím váš profesionálny prístup. Všetko bolo zabezpečené na 100%, letenky, hotel, vstupenky na zápas, všetko. Ešte raz ďakujem vám a vašej spoločnosti za vynikajúci futbalový zážitok.Vaše služby môžem všetkým vrelo odporúčať. ĎAKUJEM :)

14.10.2014
Dortmund - Hamburg (10/14) (Martin F.)

Aj napriek výsledku sme boli určite spokojní. Fantastická atmosféra, aj keď domáci nedali ani gól, celý zápas fanúšikovia povzbudzovali, a južná tribúna - už len pohľad na ňu bolo niečo úžasné. Možno ma v prvom momente ešte v júli, keď ste mi prvotne napísali cenové hladiny, prekvapila ich výška, ale s odstupom času si uvedomujem, že asi nie je jednoduché zháňať lístky na štadión, ktorý je v kuse vypredaný. Čo sa týka kvality lístkov, to bolo super, vzdialenosť od ihriska cca. 5 metrov na hlavnej tribúne, takže hráčov sme mali ako na dlani. Máme teda futbalový zážitok, ktorý sa bude už len veľmi ťažko prekonávať. Ďalšia vec s ktorou som určite spokojný, je spôsob komunikácie s Vami. Aj napriek tomu, že dodanie trvalo trochu dlhšie nebol žiadny problém a na každý mail alebo telefonát ste okamžite reagovali. Takže ak by som niečo podobne potreboval aj v budúcnosti, určite sa obrátim na Vašu agentúru.

15.10.2014
Chelsea - Arsenal (10/14) (Michal Š.)

Môj veľký futbalový sen sa mi splnil už minulý rok vďaka CK Futbalový sen. A kedže sme boli maximálne spokojní a až prekvapení profesionálnym prístupom a 100% vybavením celého zážitku, tento rok som sa rozhodol splniť sen aj môjmu bratovi a musím poďakovať Futbalovému Snu, že sa to zase dokonale podarilo. Zažiť londýnske derby na vlastné oči je neopísateľný pocit. To treba proste zažiť. Derby bolo naozaj vyhrotené, čo bolo vidieť medzi fanúšikmi, hráčmi aj trénermi ktorý sa tam skoro pobili. :) Atmosféra bola neskutočná. Ja, ako fanúšik Liverpoolu, som mal zimomriavky po celom tele, takže si neviem predstaviť, aký to bol pocit pre môjho brata, ktorý miluje Chelsea. Padli aj dva góly, našťastie do tej správnej brány. Zápas a aj celý výlet sme si naplno užili. Ďakujeme

29.09.2014
AC Miláno - Juventus (09/14) (Ferenc J.)

Ďakujeme Vám pekne za vybavenie celého zájazdu AC Milan - Juventus. Hotel Raffaello bol dobre situovaný, lístky už nás čakali na recepcií - atmosféra na zápase neopakovateľná. (78000!!! divákov) Škoda len toho výsledku 0-1. Potešila ma aj vaša rýchla reakcia pri problémoch s lístkami. CK Futbalovysen odporúčam každému a pri ďalšom zájazde už nebudem rozmýšľať medzi cestovkami :-) Je to zážitok na celý život... Aspoň raz to musí zažiť každý futbalový fanúšik.

06.10.2014
Chelsea - Aston Villa (09/14) (Jana B.)

S Vašimi službami sme boli veľmi spokojní.Oceňujeme rýchlu komunikáciu, spoľahlivosť a ochotu.Odporúčame všetkým, ktorí si chcú splniť sny. V budúcnosti opäť radi využijeme Vašu CK.

07.10.2014
Chelsea - Aston Villa (09/14) (Viera B.)

CK Futbalový sen vrelo odporúčam. Perfektná komunikácia, skvelé jednanie a rýchle vybavenie. Ak budem uvažovať o ďalšom zápase, viem, na koho sa obrátiť.

08.10.2014
Oktoberfest + Bayern - Hannover (10/14) (Tomáš B.)

Chcel by som veľmi poďakovať futbalovému snu, že mi dovolil opäť vidieť môj srdcový klub. Plus zažiť Oktoberfest, vidieť nádherné mesto Mníchov a milión krásnych zážitkov, úplne geniálny zájazd. Všetko poriešené do detailov,takto si predstavujem kvalitný zájazd pre fanúšika. Ešte raz vďaka a klobúk dole pred organizáciou ....

09.10.2014
Oktoberfest + Bayern - Hannover (10/14) (Róbert S.)

Chceli by sme sa Vás poďakovať za sprostredkovanie zájazdu do Mníchova. Boli sme maximálne spokojní so všetkým, čo ste nám ponúkli. Celá naša rodina zažila neopakovateľné chvíle. Vaše služby ešte určite využijeme.

09.10.2014
Oktoberfest + Bayern - Hannover (10/14) (Peter Š.)

Zájazd s vašou cestovnou kanceláriou hodnotím vysoko pozitívne, oceňujem dobrý výber programu ako aj starostlivosť o klientov. Pevne verím, že v budúcnosti takisto využijem vaše služby.

21.08.2014
Real Madrid - Fiorentina (08/14) (Vladimír R.)

Chcel by som sa poďakovať CK Futbalovému Snu za príjemné splnenie sna, zažiť víťaza Ligy Majstrov, Real Madrid naživo. Bol to veľmi silný a emotívny zážitok, kedže Real Madrid je moja viera! Zápas vo Varšave na Národnom Štadióne bol perfektný! Ešte raz ĎAKUJEM!

21.08.2014
[Superpohár] Dortmund-Bayern (08/14) (Marcel V.)

Dakujeme za vysoko profesionalne zorganizovany zajazd!

25.08.2014
FC Barcelona - Club Leon (08/14) (Miki S.)

Ďakujeme za sprostredkovanie futbalového zápasu. Všetko bolo dokonalé. Odporúčam každému... Miki

02.05.2013
Liverpool - West Ham (04/13) (Michal Š.)

Dakujeme Vam za splnenie futbaloveho sna, vsetko bolo 100% a urcite sa este uvidime.

26.08.2014
Real Madrid - Fiorentina (08/14) (Fanklub Hala Madrid)

Veľmi pekne ďakujem CK v mene oficiálneho fanklubu Realu Madrid na Slovensku - La Peña Madridista de Eslovaquia, že mnohým slovenským fanúšikom splnil sen. Dobrá organizácia so skúseným sprievodcom. Jednoznačne odporúčam! Bc. Marek Varga

16.09.2014
Real Madrid - Atlétco Madrid (09/14) (Ladislav K.)

Všetko bolo super zorganizované-let-Hotel-Zápas ... ešte spolu pocestujeme niekde určite. Veľká vďaka.

29.07.2014
WAC - Chelsea (07/14) (Jakub V.)

Služby Futbalového sna sme využili už druhýkrát a opäť nemáme čo vytknúť. Autobusový zájazd do Rakúska bol výborný, zozbieraná partia skvelá a celková organizácia na vysokej úrovni. Ďakujeme Futbalovému snu za ďalšiu možnosť uvidieť v akcii našu Chelsea.