Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

24.05.2019
J. Sekotová
Bayern - Frankfurt

Oslavy titulu sme si užili skvele. S miestami na zápase sme boli nadmieru spokojný, skvelý výhľad a poloha. A zároveň sa chcem za skvelé miesta na sedenie, bezproblémové doručenie lístkov a hlavne dobrú vzájomnú komunikáciu poďakovať nakoľko všetko prebehlo bez problémov. Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujem za všetko. Určite to nebolo naposledy čo som využila vaše služby.

09.05.2019
Marek Dujsík
Chelsea - Frankfurt

Som veľmi spokojný s Vašimi službami, všetko prebehlo ako malo bez akýchkoľvek problémov. Vďaka vám som si naozaj splnil svoj futbalový sen.
Veľké poďakovanie patrí aj vášmu delegátovi, ktorý nám veľmi pomohol s ubytovaním, vysvetlením ohľadom dopravy metrom a poskytnutím cenných rád a informácií.
Ak mi to dovolí práca o rok by som išiel opäť na zápas a využil by som pri tom vaše služby, nakoľko nemôžem naozaj povedať nič zlé na vašu spoločnosť.
Ešte raz ďakujem a prajem všetko dobré

26.04.2019
Pavol Bombar
Inter Miláno - Juventus

Díky moc za skvelý zájazd, prehliadku Milána, Verony a Ferrari múzea. Stáť s vlajkou v ruke na San Sire a byť obklopený 75-tisíc fanúšikmi prajem každému futbalovému nadšencovi.

28.05.2019
Peter Ščerba
Inter Miláno - Juventus

Ďakujem cestovke Futbalovysen.sk za skvelý zájazd do Milána a možnosť robiť vlajkonosiča na zápase Inter - Juventus. Celý zájazd bol jeden veľký nezabudnuteľný zážitok. Určite využijem Vaše služby aj v budúcnosti.

26.04.2019
P.Pípa
Inter Miláno - Juventus

S CK Futbalový sen som cestoval už piaty raz. Ako vždy super organizácia zájazdu. Teším sa do budúcna na ďalší zájazd.

26.04.2019
Rastislav Glončák
Inter Miláno - Juventus

Dakujem Vam za organizaciu zajazdu na "Italy Match" Inter - Juve.
Bola to opat parada. Uzili sme si futbal aj shopping nasich manzeliek:-).
Tesim sa na dalsiu spolupracu.

09.04.2019
Radovan Tomaško

S CK Futbalový sen sme cestovali už po tretíkrát a maximálna spokojnosť. Zážitok zo zápasu Ligy majstrov medzi Spurs a Citizens na novom štadióne bol neopísateľný.

09.04.2019
Ladislav Šmarík
Liverpool - Barcelona

Ďakujeme za výbornú organizáciu a dobrý servis počas zájazdu, zvládli sme všetko v pohode.

06.04.2019
Veronika Knappová
Barcelona - Atletico Madrid

Ještě jednou Vám velmi děkuji. I Vám i Vašim kolegům. Opravdu jste mi velice pomohli. Synovci si zápas opravdu užili a vše bylo skvělé. Máte úžasný tým který se se mnou spojil aby vše proběhlo v pořádku. Ještě jednou velice děkuji

30.03.2019
Richard Kollárik
Juventus - Empoli

Z pohľadu vybavenia celej cesty tam aj naspäť, hotela a zápasu veľká poklona na pár malých detailoch, hotel spokojnosť, zápas bol super (škoda, že bez Ronalda), zážitok na celý život, určite v blízkej dobe pôjdeme na ďalší .

16.03.2019
Iveta Hliváková
Hertha - Dortmund

Zájazd bol veľmi dobrý. Získali sme krásny futbalový zážitok. Prehliadka historického centra Berlína bola bonus. Sme veľmi spokojní a určite Vaše služby využijeme aj v budúcnosti.

16.03.2019
Augustín Popluhár
Hertha - Dortmund

Boli sme veľmi spokojní.

10.03.2019
Soňa Flídr
Chelsea - Wolves

Ďakujeme krásne za celý pobyt, čo sa týka od prepravy taxikom, ubytovanie a samotný futbal, neskutočný zážitok vo VIP, náš syn Miško (ale aj manžel) mali možnosť sa odfotiť s futbalistom Drogbom takže na takéto veci budeme spomínať celý život a určite Vaše služby využijeme zas!!!
Krásny deň prajeme.

09.03.2019
Linda Veselá
Barcelona - Rayo Vallecano

3-denní výlet do Barcelony byl úžasný. Tolik zážitků během tak krátké doby. Být na největším stadionu v Evropě? Vidět jak jeden z nejlepších hráčů světa (Messi) dává gól? Neskutečný. Místa k sezení hned za brankou u domácího kotle. Navštívila jsem už pár světových fotbalových stadionů, ale z pohledu atmosféry byl tenhle bezkonkurenčně nejlepší, tedy aspoň prozatím. Děkuji moc a určitě to nebylo naposledy. :) Krásný den přeji!

06.03.2019
Radovan Tomaško
PSG - Manchester United

PSG má jednu z najlepších atmosfér na štadióne v Európe. Určite odporúčame. Ďakujeme za skvelý zážitok. Užili sme si mesto aj zápas. Tešíme sa na ďalšie zájazdy. :)

03.03.2019
Adriana Čuhová s rodinkou
Neapol - Juventus

My sme boli spokojní. Taxi transfer čakal. Prvý poldeň som bola v šoku, dávno som/sme nevideli na zemi v meste v centre toľko odpadkov ako v Neapole. Blízke okolité uličky hotela zasypané odpadkami, výkalmi, a samozrejme aj tie osoby pohybujúce sa zodpovedali tomu prostrediu. To nie je sťažnosť, to je osobná skúsenosť, južné Taliansko je proste divokejšie, doprava totálna anarchia, nerešpektujú nič. Je to ináč veľmi pekné mesto, keď sme zašli ďalej, teda do toho úplného centra, bolo to už oveľa lepšie, v zmysle čistoty. Hotel v podstate veľmi dobré miesto, my radi chodíme pešo a túlame sa, takže aj v Neapole poloha hotela bola taká, že všade sme sa vedeli pešo dostať, jedine funicularom sme sa vyviezli na hrad, krásna vyhliadka. Hotel čistý, raňajky OK, boli veľmi ochotní, sobotu a nedeľu sme sa túlali, večer v nedeľu chlapci šli na futbal, miesta boli dobré /Hamšík už v Číne/ lístky nás už v sobotu čakali na recepcii, vstupenky mali meno a dátum narodenia, 2 z 3 si na štadión zabudli doklady, takže som im rýchlo posielala odfotenú stranu z pasu, aby ich pustili /v pokynoch ste to mali, že treba zobrať, no nevzali si/ :) Zážitok mali cestou zo štadióna taxíkom, Fiat Idea, trúbenie, jazda v protismere, na červenú, po električkovej trati a k tomu tá rýchlosť :o
V hoteli boli ochotní a na pondelok nám zohnali nášmu počtu zodpovedajúce auto so sprievodkyňou za uspokojivú cenu a šli sme Amalfi, Positano, Sorento.......nadherné pobrežie, mestá, cesta, úžas, čisto, citronovníky, mandarinky naozajstné, bolo to super, nemuseli sme šoférovať ale mohli si užívať tú cestu a nemuseli hľadať parkovacie miesta. A v utorok ráno 6.00 sme mali odchod na letisko, takže všetko ok, pekný výlet pre nás, ďakujeme za vaše služby.