Referencie | futbalovysen.sk
Športové zájazdy

Referencie

28.11.2018
Andrea Gáliková
Inter Miláno - Tottenham

Dobrý deň, ďakujeme za skvelý zájazd a zaujimavé nielen futbalové ale aj turistické zážitky. Budeme sledovať vaše ponuky a určite ešte využijeme vaše služby. Nech sa vám darí a máte veľa spokojných klientov! Erich a Andrea G.

27.11.2018
Miloš K.
Bayern - Benfica Lisabon

Ďakujem Vám za príjemný futbalový zážitok na zápase Bayern-Benfica, 27.11.2018. Aj keď bolo chladno, zápas potešil. Teším sa niekedy nabudúce.

27.11.2018
Nikola Kupková
Bayern - Benfica Lisabon

Zájazd cez Futbalovysen.sk by som určite odporučila každému veľkému fanúšikovi futbalu. Zájazd bol profesionálne zorganizovaný a organizátory boli veľmi milí, zhovievaví, zodpovední a starostliví. Veľmi sme sa na tento zápas s priateľom tešili a právom, všetko bolo dokonale načasované. Vianočné trhy v Mníchove, ktoré sme navštívili ešte pred zápasom Bayern - Benfica boli okúzlujúce, výborná atmosféra, počasie, no a ako čerešnička na torte, bol zápas, ktorý sme si veľmi užili, mali sme aj super miesta na sedenie, takže sme boli nad mieru spokojní, splnili sme si náš futbalový sen.
Určite sa ešte vidíme.

27.11.2018
Michal Hevera
Bayern - Benfica Lisabon

Dobrý den, chtěl bych vám poděkovat za celou naší skupinu za super výlet i zážitek. Sice jsme se neviděli osobně ale zorganizované to bylo parádně. Tak ještě jednou děkujeme a snad zas někdy.

27.11.2018
Michal M.
AS Rím - Real Madrid

Návšteva Ríma vrátane zápasu Ligy majstrov AS Rím vs. Real Madrid dopadli výborne aj vďaka skvele zvládnutej organizácii zo strany Futbalovysen.sk, Richard ďakujeme!

27.11.2018
Dominik Rybár
AS Rím - Real Madrid

Ďakujeme za sprostredkovanie lístkov, miesta boli skvelé. Obklopení tisíckami domácich, vášnivých fanúšikov sme si mohli vychutnať tú pravú futbalovú atmosféru. Nezabudnuteľný zážitok pre mňa aj moju sestru. Vaše služby sme využili už niekoľko krát, a rozhodne nie naposledy. Už teraz sa tešíme na ďalší futbalový zážitok prežitý aj vďaka Vám.

18.11.2018
Andrea Čorejová
Anglicko - Chorvátsko

Futbalový sen odporúčam ako výlet, ako dar, ako zážitok. Stretli sme sa s ústretovým a osobným prístupom, zájazd bol zorganizovaný naozaj profesionálne. Zápas Ligy národov Anglicko - Chorvátsko vo Wembley sme si užili nad očakávanie. Atmosféra bola úžasná a mali sme výborné miesta, dokonca aj počasie nám prialo.

07.11.2018
Radovan Tomaško
Juventus - Manchester United

Futbalovysen.sk môžeme jednohlasne odporúčať každému fanúšikovi futbalu. Chalani nám dokázali zohnať lístky na zápas, i keď všetky ostatné agentúry boli bezradné, dokonca neschopné čo i len odpovede na náš email. Podarilo sa nám v deň zápasu zmeškať let, no operatívne nám pomohli, stihli promptne reagovať a zabezpečiť náhradný let. Po celý čas výletu nás “kontrolovali” či je všetko v poriadku, či nepotrebujeme s niečim pomôcť, alebo či sme šťastne docestovali. Ďakujeme, splnili sme si futbalový sen. Určite Vaše služby ešte využijeme.

04.11.2018
Jozef Rybár
Real Madrid - Valladolid

Zápas sme si užili, bola super atmosféra a miesta boli excelentné. V závere zápasu sa nám podarilo dať aj 2 góly a zápas vyhrať takže Hala Madrid!!!!!!
Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie lístkov.

16.10.2018
Erik Hogel
Francúzsko - Nemecko

Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie lístkov na zápas Francúzsko - Nemecko. Super zápas a zážitok.

07.10.2018
Milan Štefanka
Benfica Lisabon - FC Porto

Ďakujeme za výborne zorganizovaný zájazd na portugalské "clássico". Hotel mal výbornú polohu, vstupenky nás aj s darčekom čakali na recepcii. Zápas mal ten správny náboj a atmosféra bola skvelá. Hráči Porta dokonca bývali v hoteli 100m od nášho. Aj let v skorých ranných hodinách do Lisabonu bol dobrý vďaka miestam s väčším priestorom na nohy. Ešte raz ďakujem za skvelo zorganizovaný zájazd.

04.10.2018
Dušan Závodný
Chelsea - Malmo FF

Chcel som Vám poďakovať aj za syna za zájazd, ktorý ste pre nás zorganizovali.
Boli sme spokojní, hlavne syn mal veľký zážitok. Chceme sa poďakovat aj delegátovi Richardovi, ktorý nás čakal na letisku, aj nás odviezol späť.

29.09.2018
Michal Polák a Lenka Brňáková
Barcelona - Bilbao

Barcelona je jedno krásne mesto. Futbal bol naozaj zážitok so všetkým, čo k tomu patrí. Sprievodkyňa Lucka nám spríjemnila jeden deň pamiatkami a delegát Filip sa postaral o nás pri príchode do hotela. Hotel super, akurát ďaleko od toho hlavného centra, ale mal blízko zastávku metra aspoň. Priority letenky boli úplne super, ako aj všetky doklady, vstupenky, listky, ktoré boli už vybavené, takže sme sa nemuseli o nič starať. Hodnotíme to ako ďalší vydarený výlet a tešíme sa na ďalšie zážitky.

29.09.2018
Alena I.
Barcelona - Bilbao

So všetkým sme boli maximálne spokojní. Počasie bolo ideálne, delegátka Lucka bola TOP, akurát výsledok zápasu nebol celkom ideálny, ale aspoň máme dôvod využiť opäť Vaše služby.

25.09.2018
Ľubomír P.
Bayern - Augsburg

Boli sme maximálne spokojní so zajázdom Bayern-Augsburg. Futbal+Októberfest 2018 bol perfektný. V budúcnosti ak pôjdeme na futbalový zájazd, Futbalovy sen bude naśa prvá alternatíva. Eśte raz pán Jablonický ďakujeme za perfektný zájazd 24-26.9.2018. Ale veľmi pekne spomíname aj na zájazdy z minulých rokov a na pánov M.Sládečka+R.Szucsa, s pozdravom fanúśikovia futbalu z Levíc.

22.09.2018
Beata K.
Liverpool - Southampton

Mali sme veľmi príjemný zážitok aj pekné počasie. Výhru Liverpoolu sme mohli zažiť vo veľmi príjemnej atmosfére. Ďakujeme za pekný zážitok Futbalovysen.sk. Odporúčame všetkým.