Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

27.11.2018
Dominik Rybár
AS Rím - Real Madrid

Ďakujeme za sprostredkovanie lístkov, miesta boli skvelé. Obklopení tisíckami domácich, vášnivých fanúšikov sme si mohli vychutnať tú pravú futbalovú atmosféru. Nezabudnuteľný zážitok pre mňa aj moju sestru. Vaše služby sme využili už niekoľko krát, a rozhodne nie naposledy. Už teraz sa tešíme na ďalší futbalový zážitok prežitý aj vďaka Vám.

18.11.2018
Andrea Čorejová
Anglicko - Chorvátsko

Futbalový sen odporúčam ako výlet, ako dar, ako zážitok. Stretli sme sa s ústretovým a osobným prístupom, zájazd bol zorganizovaný naozaj profesionálne. Zápas Ligy národov Anglicko - Chorvátsko vo Wembley sme si užili nad očakávanie. Atmosféra bola úžasná a mali sme výborné miesta, dokonca aj počasie nám prialo.

07.11.2018
Radovan Tomaško
Juventus - Leverkusen

Futbalovysen.sk môžeme jednohlasne odporúčať každému fanúšikovi futbalu. Chalani nám dokázali zohnať lístky na zápas, i keď všetky ostatné agentúry boli bezradné, dokonca neschopné čo i len odpovede na náš email. Podarilo sa nám v deň zápasu zmeškať let, no operatívne nám pomohli, stihli promptne reagovať a zabezpečiť náhradný let. Po celý čas výletu nás “kontrolovali” či je všetko v poriadku, či nepotrebujeme s niečim pomôcť, alebo či sme šťastne docestovali. Ďakujeme, splnili sme si futbalový sen. Určite Vaše služby ešte využijeme.

04.11.2018
Jozef Rybár
Real Madrid - Valladolid

Zápas sme si užili, bola super atmosféra a miesta boli excelentné. V závere zápasu sa nám podarilo dať aj 2 góly a zápas vyhrať takže Hala Madrid!!!!!!
Veľmi pekne ďakujeme za sprostredkovanie lístkov.

16.10.2018
Erik Hogel
Francúzsko - Nemecko

Chcem sa Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie lístkov na zápas Francúzsko - Nemecko. Super zápas a zážitok.

07.10.2018
Milan Štefanka
Benfica Lisabon - FC Porto

Ďakujeme za výborne zorganizovaný zájazd na portugalské "clássico". Hotel mal výbornú polohu, vstupenky nás aj s darčekom čakali na recepcii. Zápas mal ten správny náboj a atmosféra bola skvelá. Hráči Porta dokonca bývali v hoteli 100m od nášho. Aj let v skorých ranných hodinách do Lisabonu bol dobrý vďaka miestam s väčším priestorom na nohy. Ešte raz ďakujem za skvelo zorganizovaný zájazd.

04.10.2018
Dušan Závodný
Chelsea - Malmo FF

Chcel som Vám poďakovať aj za syna za zájazd, ktorý ste pre nás zorganizovali.
Boli sme spokojní, hlavne syn mal veľký zážitok. Chceme sa poďakovat aj delegátovi Richardovi, ktorý nás čakal na letisku, aj nás odviezol späť.

29.09.2018
Michal Polák a Lenka Brňáková
Barcelona - Bilbao

Barcelona je jedno krásne mesto. Futbal bol naozaj zážitok so všetkým, čo k tomu patrí. Sprievodkyňa Lucka nám spríjemnila jeden deň pamiatkami a delegát Filip sa postaral o nás pri príchode do hotela. Hotel super, akurát ďaleko od toho hlavného centra, ale mal blízko zastávku metra aspoň. Priority letenky boli úplne super, ako aj všetky doklady, vstupenky, listky, ktoré boli už vybavené, takže sme sa nemuseli o nič starať. Hodnotíme to ako ďalší vydarený výlet a tešíme sa na ďalšie zážitky.

29.09.2018
Alena I.
Barcelona - Bilbao

So všetkým sme boli maximálne spokojní. Počasie bolo ideálne, delegátka Lucka bola TOP, akurát výsledok zápasu nebol celkom ideálny, ale aspoň máme dôvod využiť opäť Vaše služby.

25.09.2018
Ľubomír P.
Bayern - Augsburg

Boli sme maximálne spokojní so zajázdom Bayern-Augsburg. Futbal+Októberfest 2018 bol perfektný. V budúcnosti ak pôjdeme na futbalový zájazd, Futbalovy sen bude naśa prvá alternatíva. Eśte raz pán Jablonický ďakujeme za perfektný zájazd 24-26.9.2018. Ale veľmi pekne spomíname aj na zájazdy z minulých rokov a na pánov M.Sládečka+R.Szucsa, s pozdravom fanúśikovia futbalu z Levíc.

22.09.2018
Beata K.
Liverpool - Southampton

Mali sme veľmi príjemný zážitok aj pekné počasie. Výhru Liverpoolu sme mohli zažiť vo veľmi príjemnej atmosfére. Ďakujeme za pekný zážitok Futbalovysen.sk. Odporúčame všetkým.

22.09.2018
Ladislav V.
Manchester United - Wolves

Chcem sa Vám touto cestou poďakovať za služby, výbornú komunikáciu a nezabudnuteľný zážitok.

15.09.2018
Lenka S.
Bayern - Leverkusen

Veľmi pekne ďakujeme za perfektnú organizáciu, ústretovosť, ochotu a celkové služby, nehovoriac o miestach, ktoré ste nám zabezpečili. Zápas a atmosféru sme si všetci zúčastnení užili a pevne verím, že sa ešte niekedy stretneme, v každom prípade ste pre mňa do budúcnosti jasná voľba.

15.09.2018
Stanislav F.
Atletico Madrid - Eibar

Bolo super aj super počasie vyšlo. Odporúčam aj ostatným ľuďom túto cestovú kanceláriu. Zápas bol super aj keď bola remíza ale atmosféra stála zato. Musíme poďakovať aj delegátke ktorá nám poradila. Odporúčam túto cestovku ktorá vie vybaviť super cestu na super zápas.

08.09.2018
Peter H.
Anglicko - Španielsko

Dobrý deň, tak včera večer sme sa šťastne vrátili domov a zostali nám iba spomienky. Chcem sa Vám touto cestou poďakovať za dokonale zorganizovanú akciu, kde sme počas troch dní nemali absolútne žiadne problémy. Po prílete nás taxi odviezol až na hotel, tam nás čakal Váš zástupca, dal nám viacero dobrých rád a bol veľmi ochotný a ústretový. Hotel bol na veľmi slušnej úrovni, dostupnosť veľmi dobrá, nakoľko hneď pred hotelom je zastávka metra. Určite Vám môžeme tento hotel odporučiť do Vašej ponuky pre ďalšie akcie. Manželka a dcéra si vychutnali aj futbal a hlavne štadión Wembley. Ešte raz vďaka a verím, že Vaše služby ešte v budúcnosti využijeme.

25.08.2018
Táňa Š.
Liverpool - Brighton

Dobrý deň, miesta boli super a Liverpool vyhral. A bolo aj krásne slnečne.
Ďakujeme!!!