Referencie | futbalovysen.sk
Športové zájazdy

Referencie

13.01.2018
Radka B.
Chelsea - Leicester

Sami sme si to takto perfektne ako to robíte vy nevedeli zorganizovať Na záver vám celému tímu chcem poďakovať za to, že prostedníctvom vás moji najbližší žiarili šťastím.

30.12.2017
Antonín M.
Inter Miláno - Lazio Rím

Dobrý deň,
prajem veľa zdravia a šťastia v novom roku. Chcem Vám poďakovať za organizáciu zájazdu na zápas Inter - Lazio, bolo to super.

20.12.2017
Miroslava K.
PSG - SM Caen

Dobrý deň,
chceli sme sa Vám poďakovať za skvelý futbalový zážitok.Bolo super.Ďakujeme.

16.12.2017
Tibor R.
Dortmund - Hoffenheim

Dobrý deň, včera som sa vrátil z Dortmundu. Chel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za perfektne zorganizovaný zájazd.Od leteniek, cez skvelé ubytovanie a výborné miesto v hľadisku. Predvianočná atmosféra a víťazstvo Borussie iba umocnili môj zážitok. Ďakujem pekne.

02.12.2017
Radoslav H.
Barcelona - Celta Vigo

Chlapci a chlapi robíte to super, pokračujte v tomto máte u mna veľkú podporu.

02.12.2017
Miriam L.
Neapol - RB Lipsko

Chlapci, obrovské ďakujeme za neskutočný zájazd. Toto bol v poradí štvrtý zápas s vašou CK a tretí s vami v Neapole, a keď už si človek myslí, že už nič neprekoná ten posledný výlet, zase ste ma vyviedli z omylu a dokázali, že ste skutočne najlepší. Zápas parádny, úžasná neapolská atmosféra, kopec nových zážitkov a hoci, žiaľ, tentokrát aj jeden nie práve príjemný, keď mi ukradli peňaženku a spolu s ňou aj všetky doklady, musím sa vám z celého srdca poďakovať za pomoc a profesionalitu, s akou ste mysleli aj na plán B, ak by ma nepustili cez letisko. A tiež ďakujeme za odvoz z letiska, honey. Rada som ťa videla. :) A ako sa vraví, v núdzi poznáš priateľa, tak s trochou zmeny poviem, že v núdzi poznáš výbornú cestovku. Teším sa na ďalšie zájazdy spolu s vami a pokojne zas aj do Neapola. #ForzaNapoli

02.12.2017
Adam a Martin S.
Barcelona - Celta Vigo

Dobrý deň, ďakujeme Vám za splnenie sna. :) Bol to úžasný zážitok. Zápas dopadol na výbornú, hrali všetci, čo mali hrať, od Messiho až po Stana Lobotku. Odporúčam každému futbalovému fanúšikovi zažiť atmosféru v Barcelone v deň zápasu. A oplatí sa ísť aj tým, čo až tak futbal nezaujíma, pretože za ten čas strávený v Barcelone sa dá naozaj veľa vidieť, pretože Barcelona je naozaj jedno z najkrajších miest sveta. :)

02.12.2017
Marián T.
Chelsea - Newcastle United FC

Dobrý deň, chcel by som sa Vám poďakovať za sprostredkovanie futbalového zájazdu spoločnosťou Futbalový sen, perfektnú organizáciu a pomoc z Vašej strany. Takisto by som sa touto cestou chcel poďakovať delegátovi pánovi Marčinovi, bolo nám cťou stretnúť takého pána. Verím, že to nebude naše posledné stretnutie s Vašou spoločnosťou. S pozdravom PaedDr. Marian T.

25.11.2017
Jozef K.
Real Madrid - Valladolid

Náš zájazd do Madridu bol hlavne kvôli stretnutiu Real Madrid vs. Malaga. Ale aj vďaka šikovnému naplánovaniu zo strany agentúry a aj našej, sme si nielen užili zápas na Santiago Bernabeu ale aj bližšie spoznali krásne hlavné mesto Španielska. Komunikácia s agentúrou bola rýchla a dostatočná. Keby sme mali nejaký problém v Madride, poruke nám bola pani delegátka z Futbalového sna. Všetko sme mali super naplánované a mohli sme si užívať kvalitný zájazd. Čo sa týka transportu z letiska a na letisko, ubytovania a aj lístkov nemáme žiadne pripomienky, Zájazd cez Futbalový sen môžeme len odporučiť!

25.11.2017
Jozef K.
Real Madrid - Valladolid

Chcem Vám v mene celej svojej rodiny veľmi pekne poďakovať za perfektne zorganizovaný a organizačne zvladnutý celý náš zájazd.
Všetko klaplo a vyšlo ako malo a boli sme nadmieru spokojní s Vašimi službami, ako aj delegátky Mišky a celým priebehom zájazdu - najmä vstupenky sme mali úplne fantasticky umiestnené hneď vedľa domáceho kotla a blízko hracej plochy, pričom rozcvička Realu bola 5 metrov od nás - najmä synovia mali parádny zážitok.

Jedinou slabinou bola letecka spoločnost Ryanair, ale to Vy ste ovplyvnit nemohli, že sme išli natlačení ako sardinky s batožinou v lietadle :)

Takisto hotel bol veľmi solídny a čistý na 3*, recepcia úslužná a ochotná - oni nám aj objednali a vytlačili vstupenky na obhliadku štadióna. Takisto príjazd na hotel a odvoz na letisko bezproblémový.

Takže ešte raz veľká vďaka za sprostredkovanie skvelého futbalového zážitku a verím, že nie naposledy :)

25.11.2017
Tibor R.
Dortmund - Schalke

Dobrý deň,
včera som sa vrátil z Dortmundu. Všetko bolo zorganizované na jednotku. Ubytovanie výborné a miesto v prvom rade!!!!! neuveriteľné. Patrí Vám moja veľká vďaka. Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

25.11.2017
Dominika M.
Liverpool - Chelsea

Veľmi Vám chcem poďakovať za úžasný futbalový zážitok z prvej rady!! Bolo to neskutočné, tá atmosféra, blízkosť hráčov, výhľad na štadión, všetko bolo dokonalé a stálo to za to! Veľmi pekne Vám ďakujeme aj za Vašu ochotu, naozaj za všetko veľké --> ĎAKUJEME :)
Dala by som pokojne aj 10 s hviezdičkou :)

18.11.2017
Dominik B.
Bayern - Augsburg

Chcem sa vám ja aj Dominik poďakovať za 100% zážitok a pekný deň v Mníchove-Bayerne. Dodovi sa to moc páčilo. Ešte raz vďaka.

18.11.2017
Roman F.
Bayern - Augsburg

Chcel by som Vám ešte raz poďakovať za organizáciu sobotňajšieho zájazdu. Bolo to super. Dúfam, že to ešte niekedy zopakujeme.

05.11.2017
Daniel G.
West Ham - Liverpool

Everything was fine, there were no problems. I hope I can contact you in the future for some tickets :-)
I was really happy with your Service!

31.10.2017
Ľuboš B.
Manchester United - Tottenham

Máme zážitok na celý život. Verím, že čoskoro ešte využijeme Vaše služby.
Ďakujeme veľmi pekne ešte raz.