Referencie | futbalovysen.sk
Športové zájazdy

Referencie

26.08.2017
Daniel H.
Manchester United - Leicester

Ďakujem za spoluprácu a promptnosť pri oprave lístkov na transfer do Liverpoolu. Na zápas Liverpool - Arsenal bolo to miesto výborné, aj s možnosťou využitia zázemia s nadštandardnými službami, to som nečakal. Futbal výborný, v oboch prípadoch, zároveň osobná spokojnosť s výsledkami, teda všetko super.
Ešte raz ďakujem za sprostredkovanie zájazdu a služby s tým spojené.

27.08.2017
Adam H.
Liverpool - Arsenal

Ďakujem pekne za zájazd, užili sme si mesto, zápas, počasie všetko vyšlo perfektne... trošku náročná cesta, ale stálo to za to. Veľké plus, že sme mali odvoz zo stanice na hotel...celkovo veľký zážitok, ďakujem ešte raz.
S pozdravom AH

16.08.2017
Jakub V.
Barcelona - Real Madrid

Chcem sa Vám poďakovat za výborný výlet na dva zápasy El Clásica v priebehu jedného týždňa. Skvelé podmienky, vyhovenie vo všetkom a poskladanie zájazdu na mieru. Zhodli sme sa, že to bolo úžasné.

05.08.2017
Marek M.
Dortmund - Bayern

Sme veľmi spokojní zo zájazdom, so splneným snom a hlavne s prístupom vás chalanov a celkovou atmosférou zájazdu.
Verím, že sa opäť uvidíme a ešte raz ďakujeme :)

05.08.2017
Milan Š.
Dortmund - Bayern

Maximálna spokojnosť a určite keď v budúcnosti pôjdeme niekam na podobný zájazd tak len cez vašu CK.

05.08.2017
Robert L.
Dortmund - Bayern

Zápas sme si maximalne užili a ja osobne nemám absolútne žiadne výhrady voči Vám :)
Ochotu vo všetkom poradit a pomôcť :) Dúfam ze sa ešte uvidíme pri podobnej príležitosti.

01.08.2017
Daniela Š.
Audi Cup 2017 - Audi Cup 2017 - Semifinálový deň

Dobrý deň, ďakujeme krásne za spoločnú fotku aj za zážitok.

01.08.2017
Tomáš B.
Audi Cup 2019 - Oba hracie dni -

Haha, trošku viac sme toho popili, ale súper bolo, ako vzdy. Teším sa už na ďalší zájazd s vami. Pozdravujem vás :)

01.08.2017
Beny S.
Audi Cup 2017 - Audi Cup 2017 - Semifinálový deň

Ďakujem Futbalovému snu za pekný deň v Mníchove. Perfektná organizácia, záujem a starosť o cestujúcich, doprovod do mesta a z mesta za pomoci delegáta, výborné miesta na sedenie a na konci tohto všetkého sú výborní delegáti. Ďakujem ešte raz a prajem všetko dobré v budúcnosti. Určite ešte vaše služby využijem.

01.08.2017
Roman S.
Audi Cup 2017 - Audi Cup 2017 - Semifinálový deň

Ďakujem za seba ale aj za syna za úžasný zážitok, bola to jeho výhra v súťaži. Dúfam,že sa nám spolu podarí ísť ešte na nejaký zápas.

01.08.2017
Stanislav K.
Audi Cup 2019 - Oba hracie dni -

Veľmi by som sa chcel poďakovať za zájazd na AUDI cup v Mníchove. Bol to zážitok na dlhú dobu spomienok.
A užili sme si to s kamarátom p. Dušanom Z., pretože celý zajazd bol perfektne zorganizovaný, a aj v osobe delegáta.
Bol človek nápomocný v každom okamžiku vedel pomôcť a poradiť. Samotný turnaj, aj keď neprebiehal podľa naších predstáv.
Zanechal veľa krásnych spomienok. Ubytovanie bolo perfektné a tak fakt ostávajú iba pekné spomienky, na dva krásne dni v Mníchove, za čo vám patrí veľká vďaka.

01.08.2017
Etela K.
Audi Cup 2019 - Oba hracie dni -

Rada by som sa poďakovala tímu Futbalový sen. Akcia splnila očakávania :)
K 70. narodeninám už ťažko darovať nejaké veci, rozhodli sme sa pre zážitok a ten otec rozhodne mal. Prišiel nadšený a verím, že ešte dlho bude v dobrom spomínať.
Prajem vám všetko dobré, veľa spokojných klientov.

01.08.2017
Dominik R.
Audi Cup 2019 - Oba hracie dni -

Služby vašej CK som využil už asi 4x a tak ako aj v minulosti, aj teraz som bol nad mieru spokojný so všetkými službami.
Futbal a Mnichov (jedlo a hlavne pivo :) sme si užili, takže sme maximálne spokojní a vašu CK môžem odporučiť s najvyšším hodnotením. Musím ešte aj ocenit prístup nášho delegáta a zároveň majiteľa CK Mirka Jablonického, ktorý sa počas celého zájazdu ukážkovito staral o vsetkých a všetko.
Už teraz sa teším, kedy znova využijem služby vašej CK.

23.07.2017
Helena G.

Plný zážitkov, dojmov, pocitov, obdivu, nadšenia a nových známych. Úžasná atmosféra pretekov Tour de France, škoda že bez „čerešničky“ Petra Sagana. Takto naplnení sme sa vrátili z Paríža. Vďaka Vám za úžasné chvíle ktoré ste nám pán Metod Sládeček bez jediného zaváhania pripravili. Vašou prítomnosťou, úsmevom, humorom ste to zvládli s parížskym šarmom .

23.07.2017
Marián a Mária K.

Ďakujeme Vám za krásny športový zážiok. Síce bez Peťa, ale na letisku sme si pokecali s Jankom Valachom. Chválime vždy usmievavého delegáta.

23.07.2017
Berka J. a Adriana J.

Drahý Metod, z úprimného srdca ďakujeme za nádherné chvíle strávené v Paríži na TDF 2017. Bolo nám super. Máme plno zážitkov a budeme spomínať naozaj len len v dobrom. Boli sme výborná partia, videli sme veľmi veľa a tebe ďakujem za ochotu, láskavosť, trpezlivosť a vždy úsmev na tvári. TDF ostane navždy v našich srdciach a pamäti. Veľmi rada by som to absolvovala aj o rok s celou mojou rodinou pod tvojím vedením. Ďakujeme za všetko. S vďakou Berka a Adrianka.