Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

29.01.2019
Slavomíra Drahošová

Úspešne sme zvládli náš výlet. Ďakujeme za vybavenie. Začiatok bol adrenalínový, no nakoniec všetko dobre dopadlo. Delegáti boli veľmi ústretoví a nápomocní. Máme mnoho skvelých zážitkov. Páčilo sa nám veľmi a verím, že sme neboli posledný krát.

27.01.2019
Kristína Valaská
Lazio Rím - Juventus

Chceme Vám poďakovať za sprostredkovanie vstupeniek na zápas a rýchlu komunikáciu. Miesta na zápas sme mali výborné a bol to perfektný zážitok.

19.01.2019
Nikola S.
Real Madrid - Sevilla

Chceme poďakovať za super sprostredkovaný výlet. Užili sme si to, či už samotný Madrid alebo nezabudnuteľný zážitok v podobe futbalu. Miesta na sedenie na futbale boli perfektné!!! Máte super delegátku Mišku, ktorá nám naozaj veľmi pomohla a bola kedykoľvek k dispozícii. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

12.01.2019
Marián Teleky
Chelsea - Newcastle United FC

Dúbravka robil, čo sa dalo, ale viacej sa nedalo. Ďakujeme za ďalší krásny zážitok a už teraz plánujeme kam vycestujeme za futbalom nabudúce.

11.12.2018
Denisa Omastová
Barcelona - Tottenham

Ďakujeme za krásny zážitok, bolo super. Všetko ste super zabezpečili, všade ste nás sprevádzali, čo bolo veľkou výhodou. Boli sme veľmi spokojné, jediná nevýhoda bola, že sme tam boli fakt len na otočku, nabudúce asi zvolíme dlhší pobyt. Ešte raz ďakujeme.

11.12.2018
Jozef Marcin
Barcelona - Tottenham

Ďakujeme za nezabudnuteľný zážitok a vaše profesionálne naplnenie nášho sna. Určite vás odporúčame svojim známym a dúfam, že ešte využijeme Vaše služby aj my. Ešte raz ďakujeme aj pánovi delegátovi.

11.12.2018
Zoltán Csomos
Barcelona - Tottenham

Zdravím, síce trošku chladno, ale na december super. Nakoniec zohrial nás futbal a atmosféra, super výhľad, ďakujem aj fanúšikom Tottenhamu bez nich by to nebolo ono.

08.12.2018
Adam Davídek
Arsenal - Huddersfield

Přílet a odlet z Londýna (Stansted) se obešel bez potíží a zpoždění. V Londýně jsme stihli projít všechny významné památky. Velká pomoc je metro, díky kterému šlo všechno podle plánu. Samotný fotbal a stadion jsme si moc užili. Fotbal byl sice rozkouskovaný, což byla asi i taktika Huddersfieldu, aby se nedostal Arsenal moc do hry. Nakonec se povedlo Arsenalu dát gól v konečné fázi a slavili jsme výhru 1:0. Zcela nás zarazilo, jak je Londýn během vánočních svátku plný lidí. Druhý večer jsme raději zůstali na hotelu a odpočívali. Plánujeme jet na Arsenal znovu a pokud možno zase s Vámi. Děkujeme a přejeme šťastné a veselé! Adam a Terez

01.12.2018
Miroslav Grznárik
Barcelona - Villarreal

Ďakujeme za sprostredkovanie výnimočného zážitku, ubytovanie na jednotku, Barcelona je úžasná nielen po futbalovej stránke ale aj po kultúrnej.... futbal sme si neskutočne užili....Visca l Barca, odporúčame Futbalový sen všetkým.

28.11.2018
Andrea Gáliková
Inter Miláno - Tottenham

Dobrý deň, ďakujeme za skvelý zájazd a zaujimavé nielen futbalové ale aj turistické zážitky. Budeme sledovať vaše ponuky a určite ešte využijeme vaše služby. Nech sa vám darí a máte veľa spokojných klientov! Erich a Andrea G.

27.11.2018
Miloš K.
Bayern - Benfica Lisabon

Ďakujem Vám za príjemný futbalový zážitok na zápase Bayern-Benfica, 27.11.2018. Aj keď bolo chladno, zápas potešil. Teším sa niekedy nabudúce.

27.11.2018
Nikola Kupková
Bayern - Benfica Lisabon

Zájazd cez Futbalovysen.sk by som určite odporučila každému veľkému fanúšikovi futbalu. Zájazd bol profesionálne zorganizovaný a organizátory boli veľmi milí, zhovievaví, zodpovední a starostliví. Veľmi sme sa na tento zápas s priateľom tešili a právom, všetko bolo dokonale načasované. Vianočné trhy v Mníchove, ktoré sme navštívili ešte pred zápasom Bayern - Benfica boli okúzlujúce, výborná atmosféra, počasie, no a ako čerešnička na torte, bol zápas, ktorý sme si veľmi užili, mali sme aj super miesta na sedenie, takže sme boli nad mieru spokojní, splnili sme si náš futbalový sen.
Určite sa ešte vidíme.

27.11.2018
Michal Hevera
Bayern - Benfica Lisabon

Dobrý den, chtěl bych vám poděkovat za celou naší skupinu za super výlet i zážitek. Sice jsme se neviděli osobně ale zorganizované to bylo parádně. Tak ještě jednou děkujeme a snad zas někdy.

27.11.2018
Michal M.
AS Rím - Real Madrid

Návšteva Ríma vrátane zápasu Ligy majstrov AS Rím vs. Real Madrid dopadli výborne aj vďaka skvele zvládnutej organizácii zo strany Futbalovysen.sk, Richard ďakujeme!

27.11.2018
Dominik Rybár
AS Rím - Real Madrid

Ďakujeme za sprostredkovanie lístkov, miesta boli skvelé. Obklopení tisíckami domácich, vášnivých fanúšikov sme si mohli vychutnať tú pravú futbalovú atmosféru. Nezabudnuteľný zážitok pre mňa aj moju sestru. Vaše služby sme využili už niekoľko krát, a rozhodne nie naposledy. Už teraz sa tešíme na ďalší futbalový zážitok prežitý aj vďaka Vám.

18.11.2018
Andrea Čorejová
Anglicko - Chorvátsko

Futbalový sen odporúčam ako výlet, ako dar, ako zážitok. Stretli sme sa s ústretovým a osobným prístupom, zájazd bol zorganizovaný naozaj profesionálne. Zápas Ligy národov Anglicko - Chorvátsko vo Wembley sme si užili nad očakávanie. Atmosféra bola úžasná a mali sme výborné miesta, dokonca aj počasie nám prialo.