Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

02.04.2022
Lenka Ď.
Liverpool - Watford

Kupovali sme od CK lístky na zápas Liverpool - Watford a boli sme nadmieru spokojní. Všetko vopred odkomunikované, lístky dodané načas, miesta sme dostali v kategórii, ktorú sme si zaplatili. Po zaplatení lístkov nám poslali link, kde si máme sledovať prípadnú zmenu času zápasu a aj keď zmena nastala, upozornili nás na to mailom, za čo dávam veľké plus. Na naše otázky odpovedali obratom a prípadne problémy hneď riešili. Ďakujeme a v budúcnosti určite radi využijeme Vaše služby.

02.04.2022
Roman M. (QPR - Fulham + Crystal Palace - Arsenal)
Crystal Palace - Arsenal

Chodíme s vami už roky a opäť ďakujeme za skvelý zájazd. Atmosféra na QPR celkom slabá, ale na Crystal Palace výborná. Asi najlepšia, čo sme boli v Londýne.

16.03.2022
Lucia B.
Lille OSC - Chelsea

Ďakujem za celú organizáciu zájazdu na mieru (letenky, ubytovanie, transfery, samotné lístky na zápas aj detailné informácie ku každému kroku). Bol to pre nás veľký zážitok, miesta blízko ihriska boli skvelé. Vyzdvihujem komunikáciu a starostlivosť zo strany CK. Vrelo odporúčam.

15.03.2022
Adam
Manchester United - Atletico Madrid

Chceli by sme poďakovať CK Futbalový Sen za ozajstné splnenie nášho sna. Vyzdvihujem profesionalitu, osobný prístup a v neposlednom rade ochotu, a to aj počas celého pobytu v Manchestri. Odporúčam všetkými desiatimi. Ešte raz ďakujeme.

09.03.2022
Michal K.
Real Madrid - PSG

Ďakujeme za skvelý futbalový zážitok.

09.03.2022
František R.
Real Madrid - PSG
26.02.2022
PSG - St. Etienne: Róbert S.

Ďakujeme za Vaše služby spojené s kúpou lístkov na PSG. Komunikácia s Vami bola od začiatku až do konca na 100% úrovni. Zápas sme si užili a určite využijeme Vaše služby opäť.

24.02.2022
Pavol K.
Neapol - FC Barcelona

Ďakujem za super zájazd. Ja som Barcelona pozitív, takže mňa výhra hostí potešila a taktiež aj kopec gólov. Všetko bolo OK (organizácia, komunikácia, lístky, hotel), takže za našu partiu vyslovujem veľkú vďaku a služby vašej CK vrelo odporúčam.

23.02.2022
M. Bassadin
Atletico Madrid - Manchester United

Futbalový sen nám výborne pripravil našu cestu na osemfinále Ligy majstrov do Madridu na zápas Atletico Madrid vs. Manchester United. Mali sme 4* hotel, výborne sedenie na štadióne a za dva dni sme stihli spoznať historické centrum Madridu. Bol to nezabudnuteľný futbalový zážitok a týmto ďakujeme spol. Futbalový sen.

23.02.2022
E. Čengel
Atletico Madrid - Manchester United

Všetko prebehlo v poriadku. So vstupenkami sme boli veľmi spokojní.

25.02.2022
Pavel C.
AC Miláno - Udinese

Ďakujeme, bolo perfektne.

05.02.2022
Chelsea - Blackburn

S vašimi službami sme boli spokojní, všetko bolo tak, ako sme si predstavovali. Hotel bol síce trochu ďalej od centra, ale štadión Wembley som mal 5 minút chôdze od hotela a večerné prechádzky okolo Wembley stali za to. Miesta na štadióne boli vynikajúce. Radi s vami v budúcnosti vycestujeme znova.

19.02.2022
Arsenal - Brentford

Dnes sme boli na zápase Arsenal - Brentford a musíme povedať, že s vašimi službami sme veľmi spokojní, super miesta. Včera sme absolvovali prehliadku štadióna a tiež sme si ju užili.

13.02.2022
Marek B.
AC Miláno - Sampdoria

Miláno bolo super, atmosféra, štadión, futbal, všetko paráda.

05.02.2022
Tottenham - Brighton

Prvá rada v strede tribúny plus k tomu predzápasový servis, dokonca aj stretnutie s legendou Tottenhamu Davidom Howellsom. Jednoducho perfect day. Ešte raz vďaka za parádne vstupenky.

16.01.2022

West Ham bol super. To sme mali aj zimomriavky a vstrebávali sme jak tam cely štadión spieval. Inak kto videl Green Street Hooligans, tak tu melódiu určite poznal s českým textom. “I am forever blowing bubbles” sme sa narýchlo učili pred zápasom.