Referencie | Futbalovysen.sk

Referencie

20.12.2017
Miroslava K.
PSG - SM Caen

Dobrý deň,
chceli sme sa Vám poďakovať za skvelý futbalový zážitok.Bolo super.Ďakujeme.

16.12.2017
Tibor R.
Dortmund - Hoffenheim

Dobrý deň, včera som sa vrátil z Dortmundu. Chel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za perfektne zorganizovaný zájazd.Od leteniek, cez skvelé ubytovanie a výborné miesto v hľadisku. Predvianočná atmosféra a víťazstvo Borussie iba umocnili môj zážitok. Ďakujem pekne.

02.12.2017
Radoslav H.
Barcelona - Celta Vigo

Chlapci a chlapi robíte to super, pokračujte v tomto máte u mna veľkú podporu.

02.12.2017
Miriam L.
Neapol - RB Lipsko

Chlapci, obrovské ďakujeme za neskutočný zájazd. Toto bol v poradí štvrtý zápas s vašou CK a tretí s vami v Neapole, a keď už si človek myslí, že už nič neprekoná ten posledný výlet, zase ste ma vyviedli z omylu a dokázali, že ste skutočne najlepší. Zápas parádny, úžasná neapolská atmosféra, kopec nových zážitkov a hoci, žiaľ, tentokrát aj jeden nie práve príjemný, keď mi ukradli peňaženku a spolu s ňou aj všetky doklady, musím sa vám z celého srdca poďakovať za pomoc a profesionalitu, s akou ste mysleli aj na plán B, ak by ma nepustili cez letisko. A tiež ďakujeme za odvoz z letiska, honey. Rada som ťa videla. :) A ako sa vraví, v núdzi poznáš priateľa, tak s trochou zmeny poviem, že v núdzi poznáš výbornú cestovku. Teším sa na ďalšie zájazdy spolu s vami a pokojne zas aj do Neapola. #ForzaNapoli

02.12.2017
Adam a Martin S.
Barcelona - Celta Vigo

Dobrý deň, ďakujeme Vám za splnenie sna. :) Bol to úžasný zážitok. Zápas dopadol na výbornú, hrali všetci, čo mali hrať, od Messiho až po Stana Lobotku. Odporúčam každému futbalovému fanúšikovi zažiť atmosféru v Barcelone v deň zápasu. A oplatí sa ísť aj tým, čo až tak futbal nezaujíma, pretože za ten čas strávený v Barcelone sa dá naozaj veľa vidieť, pretože Barcelona je naozaj jedno z najkrajších miest sveta. :)

02.12.2017
Marián T.
Chelsea - Newcastle United FC

Dobrý deň, chcel by som sa Vám poďakovať za sprostredkovanie futbalového zájazdu spoločnosťou Futbalový sen, perfektnú organizáciu a pomoc z Vašej strany. Takisto by som sa touto cestou chcel poďakovať delegátovi pánovi Marčinovi, bolo nám cťou stretnúť takého pána. Verím, že to nebude naše posledné stretnutie s Vašou spoločnosťou. S pozdravom PaedDr. Marian T.

25.11.2017
Jozef K.
Real Madrid - Valladolid

Náš zájazd do Madridu bol hlavne kvôli stretnutiu Real Madrid vs. Malaga. Ale aj vďaka šikovnému naplánovaniu zo strany agentúry a aj našej, sme si nielen užili zápas na Santiago Bernabeu ale aj bližšie spoznali krásne hlavné mesto Španielska. Komunikácia s agentúrou bola rýchla a dostatočná. Keby sme mali nejaký problém v Madride, poruke nám bola pani delegátka z Futbalového sna. Všetko sme mali super naplánované a mohli sme si užívať kvalitný zájazd. Čo sa týka transportu z letiska a na letisko, ubytovania a aj lístkov nemáme žiadne pripomienky, Zájazd cez Futbalový sen môžeme len odporučiť!

25.11.2017
Jozef K.
Real Madrid - Valladolid

Chcem Vám v mene celej svojej rodiny veľmi pekne poďakovať za perfektne zorganizovaný a organizačne zvladnutý celý náš zájazd.
Všetko klaplo a vyšlo ako malo a boli sme nadmieru spokojní s Vašimi službami, ako aj delegátky Mišky a celým priebehom zájazdu - najmä vstupenky sme mali úplne fantasticky umiestnené hneď vedľa domáceho kotla a blízko hracej plochy, pričom rozcvička Realu bola 5 metrov od nás - najmä synovia mali parádny zážitok.

Jedinou slabinou bola letecka spoločnost Ryanair, ale to Vy ste ovplyvnit nemohli, že sme išli natlačení ako sardinky s batožinou v lietadle :)

Takisto hotel bol veľmi solídny a čistý na 3*, recepcia úslužná a ochotná - oni nám aj objednali a vytlačili vstupenky na obhliadku štadióna. Takisto príjazd na hotel a odvoz na letisko bezproblémový.

Takže ešte raz veľká vďaka za sprostredkovanie skvelého futbalového zážitku a verím, že nie naposledy :)

25.11.2017
Tibor R.
Dortmund - Schalke

Dobrý deň,
včera som sa vrátil z Dortmundu. Všetko bolo zorganizované na jednotku. Ubytovanie výborné a miesto v prvom rade!!!!! neuveriteľné. Patrí Vám moja veľká vďaka. Teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

25.11.2017
Dominika M.
Liverpool - Chelsea

Veľmi Vám chcem poďakovať za úžasný futbalový zážitok z prvej rady!! Bolo to neskutočné, tá atmosféra, blízkosť hráčov, výhľad na štadión, všetko bolo dokonalé a stálo to za to! Veľmi pekne Vám ďakujeme aj za Vašu ochotu, naozaj za všetko veľké --> ĎAKUJEME :)
Dala by som pokojne aj 10 s hviezdičkou :)

18.11.2017
Dominik B.
Bayern - Augsburg

Chcem sa vám ja aj Dominik poďakovať za 100% zážitok a pekný deň v Mníchove-Bayerne. Dodovi sa to moc páčilo. Ešte raz vďaka.

18.11.2017
Roman F.
Bayern - Augsburg

Chcel by som Vám ešte raz poďakovať za organizáciu sobotňajšieho zájazdu. Bolo to super. Dúfam, že to ešte niekedy zopakujeme.

05.11.2017
Daniel G.
West Ham - Liverpool

Everything was fine, there were no problems. I hope I can contact you in the future for some tickets :-)
I was really happy with your Service!

31.10.2017
Ľuboš B.
Manchester United - Tottenham

Máme zážitok na celý život. Verím, že čoskoro ešte využijeme Vaše služby.
Ďakujeme veľmi pekne ešte raz.

21.10.2017
Pavol M.
Barcelona - Valladolid

Správy, že na Nou Campe je ticho ako v divadle sa našťastie nepotvrdili, zažili sme výbornú viťaznú atmosféru.

21.10.2017
Zdeno B.
Tottenham - Liverpool

Ďakujeme za krásne zážitky v Londýne na dvoch zápasoch Chelsea - Watford a Totenham - Liverpool, obzvlášť na Wembley bolo super ešte raz vďaka.