Kam na Veľkú noc? | Toto si zaručene užijete – Futbalovysen.sk

Kam cestovať počas Veľkej noci?

Veľká noc sa nezadržateľne blíži. Je najvyšší čas uvažovať nad tým, kde a s kým ju stráviť. Náš tip je Miláno. Slnečné, s nádychom histórie, plné všemožných spôsobov ako sa zabaviť. Pre mnohých Slovákov je to jednoznačná odpoveď na otázku: “Kam na Veľkú noc?”
 

Kam na Veľkú noc? No predsa do Talianska

Ktorý štát poskytuje lepší úkryt pred dažďom, sychravým počasím a zimou, ak nie práve Taliansko? Povestná talianska čižma je od Milána síce ďaleko, no južné vetry zasahujú až k hraniciam Švajčiarska. Príjemná zmena oproti sivému a večne zamračenému jarnému počasiu v strednej Európe. 

Miláno sa pýši prívlastkom mesto módy a rozhodne na tom nie je nič zarážajúce. Široké bulváry plné luxusných obchodov sú ako stvorené na poobedňajšie prechádzky. V romantických uličkách historického centra si na svoje príde aj vaša drahá manželka. Deti zas uchvátia talentovaní pouliční hudobníci. 

 

Autobusom krížom cez Európu

Zájazdy autobusom tvoria neodmysliteľnú súčasť našej ponuky už od vzniku spoločnosti. A rozhodne sa nikam nechystajú. 

 

TIP: Objednajte zájazd už teraz, aby ste sa vyhli nepríjemnostiam. Lístky zvyknú byť vypredané dávno pred zápasom.

 

Každoročne sa na služby našich osvedčených vodičov spoliehajú tisícky fanúšikov futbalu. Naše autobusy vás bezpečne dopravia krížom cez Európu až do cieľovej destinácie. Vy si pritom môžete vychutnávať krásy okolitej prírody. 

 

Kam na Veľkú noc? Odpoveď je AC Miláno – Juventus

Legendárny zápas s dejiskom v talianskom meste Miláno vás už vrelo očakáva. Okrem úchvatného štadióna San Siro sa na vás tešia tváre známych futbalistov

Futbaloví fanúšikovia každého veku si prídu na svoje. Atmosféra na štadióne San Siro sa radí k jedným z naj. Najlepších, najvyhľadávanejších, najnapínavejších. 

 

Vedeli ste, že: kapacita štadióna San Siro je až 80-tisíc divákov?

 

kam na veľkú noc

 

Turín vs Miláno

Dva legendárne futbalové tímy sa stretnú v zápase dekády. Presne v čase Veľkej noci sa dva tímy pokúsia získať prvenstvo. Vyhrať môže však len jeden. Milánsky tím AC Miláno sa teší silnej podpore zo strany domácich. 

Na štadióne San Siro sa však tribúna poriadne premieša. Taliani a futbaloví fanúšikovia cestujú zo všetkých kútov Európy, aby zápas AC Miláno vs Juventus videli. 

Juventus z mesta Turín si ide tvrdohlavo za víťazstvom. Tím postavil silnú hraciu zostavu, len zápas ukáže, kto je skutočným majstrom. Diváci sa majú na čo tešiť. Štadión bude praskať vo švíkoch. To je pravá futbalová atmosféra.

 

Veľkonočný Ibrahimovič

Kam na Veľkú noc, ak nie práve do náruče druhého najlepšieho švédskeho športovca všetkých čias? Zlatan Ibrahimovič, futbalový útočník tímu AC Miláno, na veľkonočnom zápase predvedie majstrovský výkon. Tešiť sa môžete aj na jeho teatrálne nožničky

 

Ronaldo

Ten zvlášť popis nepotrebuje. Jeho výkony hovoria samé za seba. Ide o jedného z najlepších hráčov vo futbalovej histórii. Aktuálne je radený medzi futbalovú špičku. Svojou hrou za turínsky tím Juventus sa stretne v dueli so slávnym útočníkom Ibrahimovičom

 

kam na veľkú noc

 

Ideálna voľba pre rodiny s deťmi

Povolanie otca a futbalového nadšenca sa navzájom nevylučujú. Pokiaľ neviete, kam na Veľkú noc, zájazdy do Milána sú správnou voľbou. Na svoje si prídu aj najmenší. Vašej nežnej polovičke učaruje krása mesta, chutná gastronómia a elegantná móda tamojších dám. Vezmite ju na nákupy do centra, taký výlet treba osláviť. Čo tak šampanské pri západe slnka? 

 

Návšteva Milána

Po prvotnej návšteve Verony sa autobus pohne smer Miláno. Krásne talianske mesto ponúka veľa možností. 

K najnavštevovanejším miestam patrí:

  • Milánsky Dóm
  • Divadlo La Scala
  • Galéria s maľbou Posledná večera