Kvalifikácia EURO 2020 + EURO zájazdy a vstupenky | Futbalovysen.sk

Kvalifikácia EURO 2020 + EURO zájazdy a vstupenky

zajazdy-na-me-2020

Kvalifikácia Euro 2020 vrcholí. Slovensko je účastníkom baráže a na postup musí poraziť dvoch súperov:

  • 26. marca 2020 doma Írsko
  • 31. marca 2020 (ak postúpi) duel s víťazom stretnutia Severné Írsko – Bosna a Hercegovina

EURO 2020 je však vyžrebované a v Budapešti a Mníchove očakávame najlepšie zápasy. Buďte aj vy pri tom.

Základné informácie

  • špecifický formát prvýkrát v histórii
  • 24 tímov
  • 13 nádherných štadiónov v trinástich mestách po celej Európe
  • Francúzsko, Nemecko a Portugalsko v Budapešti a Mníchove
  • semifinále a finále na Wembley
  • Česko v súbojoch s Anglickom a Chorvátskom na Wembley a v Glasgowe
  • obhajca trofeje Ronaldo a spol.
  • majstri sveta Francúzi s top zostavou
euro-2020-skupiny

Zájazdy a vstupenky EURO 2020

A SKUPINA (Rím a Baku)

12. júna  Turecko – Taliansko (Rím) | ponuka
13. júna  Wales – Švajčiarsko (Baku)
17. júna  Turecko – Wales (Baku)
17. júna  Taliansko – Švajčiarsko (Rím) | ponuka
21. júna  Švajčiarsko – Turecko (Baku)
21. júna  Taliansko – Wales (Rím) | ponuka

B SKUPINA (Petrohrad a Kodaň)

13. júna  Dánsko – Fínsko (Kodaň)
13. júna  Belgicko – Rusko (Petrohrad)
17. júna  Fínsko – Rusko (Petrohrad)
18. júna  Dánsko – Belgicko (Kodaň)
22. júna  Rusko – Dánsko (Kodaň)
22. júna  Fínsko – Belgicko (Petrohrad)

C SKUPINA (Amsterdam a Bukurešť)

14. júna  Holandsko – Ukrajina (Amsterdam) | ponuka
14. júna  Rakúsko – Víťaz baráže  D/A (Bukurešť)
18. júna  Holandsko – Rakúsko (Amsterdam) | ponuka
18. júna  Ukrajina – Víťaz baráže  D/A (Bukurešť)
22. júna  Holandsko – Víťaz baráže  D/A (Amsterdam)
22. júna  Ukrajina – Rakúsko (Bukurešť)

D SKUPINA (Londýn a Glasgow)

14. júna  Anglicko – Chorvátsko (Londýn) | ponuka
15. júna  Víťaz baráže C – Česko (Glasgow)
19. júna  Chorvátsko – Česko (Glasgow) | ponuka
19. júna  Anglicko – Víťaz baráže C (Londýn)
23. júna  Chorvátsko – Víťaz baráže C (Glasgow)
23. júna  Česko – Anglicko (Londýn) | ponuka

E SKUPINA (Bilbao a Dublin)

15. júna  Španielsko – Švédsko (Bilbao)
15. júna  Poľsko – Víťaz baráže B (Dublin)
19. júna  Švédsko – Víťaz baráže B (Dublin)
20. júna  Španielsko – Poľsko (Bilbao)
24. júna  Víťaz baráže B – Španielsko (Bilbao)
24. júna  Švédsko – Poľsko (Dublin)

F SKUPINA (Mníchov a Budapešt)

16. júna  Víťaz baráže A/D – Portugalsko (Budapešť)
16. júna  Francúzsko – Nemecko (Mníchov) | ponuka
20. júna  Víťaz baráže A/D – Francúzsko (Budapešť)
20. júna  Portugalsko – Nemecko (Mníchov) | ponuka
24. júna  Portugalsko – Francúzsko (Budapešť) | ponuka
24. júna  Nemecko – Víťaz baráže A/D (Mníchov)

Osemfinále

27. júna  Amsterdam | ponuka
27. júna  Wembley | ponuka
28. júna  Budapešť | ponuka
28. júna  Bilbao | ponuka
29. júna  Kodaň | ponuka
29. júna  Bukurešť | ponuka
30. júna  Dublin | ponuka
30. júna  Glasgow | ponuka

Štvrťfinále

3. júla  Petrohrad | ponuka
3. júla  Mníchov | ponuka
4. júla  Rím | ponuka

Semifinále

7. júla  Wembley | ponuka
8. júla  Wembley | ponuka

Finále

12. júla  Wembley | ponuka

Nenašli ste svoj zápas, kontaktujte nás