Športový pobyt pri mori - Portorož (Slovinsko) | Futbalovysen.sk
home_team Športový pobyt pri mori
Portorož (Slovinsko)
Dátum zápasu
25.08.2021 14:00
ODCHOD / PRÍCHOD
25.08.2021 / 29.08.2021

IBA
VSTUPENKA
obsahuje:

100% záruka originality a dodania vstupeniek. Nonstop asistenčné služby. Tisíce spokojných klientov.

Miroslav Jablonický

+421 948 138 837

[email protected]

chat na webe


Informácie o zájazde

Zúčastnite sa aj vy už 11. ročníka športovo – relaxačného pobytu len 550 km od Slovenska. Čaká vás naozaj bezpečné prostredie pri mori – 4 noci v dobre známom a obľúbenom Portoroži.

Určite každého poteší zrenovovaný hotel Histrion a tiež úplne nové wellness centrum s krytými bazénmi s morskou vodou. Inak zostáva všetko po starom – krásne počasie, skvelé more , bezpečná krajina – proste dovolenka ako na mieru aj v tejto ustráchanej dobe.

Cena zahŕňa:
 • 4 noci v dvojlôžkovej izbe s polpenziou (raňajky a večere formou kvalitného bufetu) v hoteli 3* Hotel Ville Park
 • voľný vstup do vodného parku Laguna Bernardin (vyhrievané bazény s morskou vodou, vírivky, pre deti kĺzačky a tobogán)
 • voľný vstup do kasína
 • možnosť predĺženia pobytu – info v CK

Ako Objednať?

 • Vyplňte prosím nezáväznú objednávku, kde v kolonke počet vstupeniek zadáte počet ľudí.
 • My vám následne pošleme ponuku s prihláškou na zájazd.

Popis, poloha strediska

Možnosť výberu z 3 hotelov v komplexe Bernardin : 3* Ville Park, 4* Histrion, 5* Bernerdin

3* Hotel Ville Park

Komplex Vile Park sa skladá z 5 vil – Galeb, Galeja, Orada, Nimfa a Barka (apartmánové izby s kuchyňou 2+2 na vyžiadanie ). Ubytovanie sa nachádza 3 minúty chôdze od trávnatej pláže. Hotel vám ponúka hotelovú pláž a vonkajšie bazény ( plavecky a detský). Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je dostupné vo všetkých izbách a v hotelovej vstupnej hale.

Izby v hoteli Vile Park sú postavené okolo zvonice Kostola sv. Bernardína z 15. storočia a sú vybavené klimatizáciou, káblovou TV a majú priestor na posedenie. Niektoré izby majú tiež balkón ( nepatrne vyššia cena) Kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom, sušičom vlasov a toaletnými potrebami. Izby nemajú chladničky – možnosť zapožičania na recepcii hotela ( za príplatok )

Na mieste sa nachádzajú rôzne reštaurácie a ďalšie reštaurácie nájdete v pešej vzdialenosti od hotela. V areáli rezortu je tiež nákupná ulica s rôznymi kaviarňami, obchodmi, obchodom s potravinami a možnosťami zábavy. Každý večer v sezóne hotel poriada rôzne tanečné večery pre dospelých a animačné programy pre našich najmenších. Medzi zariadenia v neďalekom hoteli Histrion, ktoré sú k dispozícii aj pre hostí hotela Vile Park ( v cene nášho pobytu ), patrí vodný park Laguna Bernardin, kúpeľné a wellness centrum.

4* Hotel Histrion

Z bývalého kláštorného kostola sv. Bernardina bol vybudovaný wellness hotel Histrion nachádzajúci sa v tesnej blízkosti Ville Park priamo nad morom. Hotel ponúka 276 pohodlne zariadených izieb s výhľadom na more ( mierne vyššia cena pobytu) alebo lagúnu. Z hotela Histrion majú hostia priamy prístup do Aqua parku Laguna Bernardin, ktorý sa skladá z dvoch zón – pre dospelých 2 bazény pre plavcov + 5 víriviek pre relax. Druhá zóna pre deti – 1 plavecký bazén, 2 bazény pre relax s protiprúdom a 2 detské bazény s 2 šmykľavkami a malým toboganom . V oboch zónach je v bazénoch vyhrievaná morská voda a priamy vstup na pláž pri mori (ležadlá za poplatok 5 Eur / deň ).

Klimatizované izby hotela Histrion majú jedinečný výhľad na Jadranské more alebo na lagúnu s malým prístavom. K ich vybaveniu patrí káblová TV, minibar a trezor. Kúpeľňa je vybavená vaňou alebo sprchovacím kútom, sušičom vlasov a toaletnými potrebami.

Hotelová pláž je trávnatá resp. pod hotelom Histrion betónová s možnosťou prenájmu lehátok (5 Eur / deň) a slnečníkov. Vstup do mora je po schodíkoch, na konci pláže je malá kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora (vhodná hlavne pre deti ).

Bufetová reštaurácia podáva pestrý výber jedál miestnej i medzinárodnej kuchyne. Večere aby sa zabezpečil bezproblémový priebeh sa podávajú v dvoch časoch od 18.30 – 20.00 hod a od 20 – 21.30 hod.. Pri predložení vouchru na recepcii si klienti môžu vybrať čas podávania večerí. Počas obeda je možnosť stravy v reštauráciách v tesnej blízkosti hotelov.

Hotelový komplex disponuje aj vonkajšími bazénmi ( detský + plavecký – v cene ), beachvolejbalové ihrisko (za poplatok), tenisové kurty ( 4 antukové a 2 betónové – 12 Eur/ hod), cca 100 m nad hotelom, detské ihrisko ( preliezačky, hojdačky – v cene ), detské trampolíny ( za poplatok), požičovňa bicyklov ( 7 Eur/ 3 hod, 12 Eur / celý deň), detský kútik, nafukovacie atrakcie vo vode, požičovňa paddleboard, škola potápania. Nájdete tu aj obchod so suvenírmi, službu organizácie výletov a kasíno s nádherným výhľadom na Jadranské more.

5* hotel Bernardín

Tento elegantný hotel sa nachádza priamo na pláži cca 80 m od hotelov Histrion a Ville Park smerom k mestečku Piran. Ponúka kúpeľné a wellness centrum s panoramatickým výhľadom na more (z 9 poschodia) ktoré zahŕňa krytý bazén s vyhrievanou slanou vodou. Za príplatok môžete využiť sauny a rôzne masáže. Hotel má luxusnú súkromnú pláž s plážovým barom na mieste. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Všetky klimatizované izby majú balkón s výhľadom na Jadranské more. K dispozícii máte priestor na posedenie s TV s plochou obrazovkou, minibar a bezpečnostnú schránku. V kúpeľni s vaňou nájdete sušič vlasov, župan a toaletné potreby zdarma.

Na mieste sa nachádzajú dve gurmánske reštaurácie, v ktorých ponúkajú inovatívne jedlá zo Slovinska a Stredomoria. V hotelovom komplexe nájdete tiež niekoľko kaviarní, piano bar, priestrannú terasu a najväčšie kongresové centrum v Slovinsku.

Najdôležitejšie zo zájazdu

3* Ville Park
4* Histrion
5* Bernerdin

Tenis
Beach volejbal
Joga
iné športy

raňajky a večere formou kvalitného bufetu
voľný vstup do vodného parku Laguna Bernardin (vyhrievané bazény s morskou vodou, vírivky, pre deti kĺzačky a tobogan)

Cena zájazdu zahŕňa:

 • 4 noci v dvojlôžkovej izbe s polpenziou (raňajky a večere formou kvalitného bufetu)
 • voľný vstup do vodného parku Laguna Bernardin (vyhrievané bazény s morskou vodou, vírivky, pre deti kĺzačky a tobogán)
 • voľný vstup do kasína
 • možnosť predĺženia pobytu – info v CK

Cena zájazdu nezahŕňa:

 • doprava
 • povinný kúpelný poplatok 2,50€ / osoba/ deň
 • komplexné poistenie (vrátane storna pobytu) 3,50 Eur / osoba/ deň
 • poplatky za športové aktivity
 • cvičenia jogy 2x denne 40Eur / pobyt
 • beachvolejbalový turnaj 5 Eur / osoba

Prečo cestovať s nami?

Atraktívna ponuka

Od samotnej vstupenky cez ekonomické ubytovanie až po 5 hviezdičkový hotel so sprievodcom. Určite si vyberiete.

Záleží nám na vašom pohodlí

Kvalita zájazdu ovplyvňuje futbalový zážitok. Preto si dávame záležať. U nás dostanete viac ako iba naháňanie sa na štadión.

Užite si viac ako futbal

Ak už cestujete stovky kilometrov, chcete vidieť mesto. Prevedieme vás najzaujímavejšími atrakciami. Spravíte si chuť pred futbalom.

Staráme sa o vás

Máte otázku? Radi vám pomôžeme. Sme známi perfektnou komunikáciou. Nech sa páči. Vyskúšajte si ju hneď teraz.

Klienti hovoria za nás

Chceme, aby ste boli spokojní. Pracujeme na tom každý deň. Aj vďaka vám sa pýšime priemerným hodnotením 9,47 z 10 bodov

S nami ste v bezpečí

Sme členom SACKA a poistení voči úpadku. Pre pokoj a pohodlie na cestách vám zabezpečíme komplexné cestovné poistenie.

'; } $post = $orig_post; wp_reset_query(); //koniec relevantnych zapasov */?>