Darček pre ženu | Spojte cestovanie a zážitky | Futbalovysen.sk

BLOG

Ženy a futbal? Skvelé spojenie

Kto by to bol povedal, že futbalový výlet môže byť dokonalý darček pre ženu? My to vravíme. Vôbec nepochybujeme o tom, že naše zájazdy sú rovnako lákavé pre mužov ako i pre ženy. Zrejme spadá do kategórie netradičné darčeky pre ženy, ale čo na tom, keď stojí za všetky drobné? Naša agentúra sprostredkúva zamilovaným párom len tie najlepšie zážitky. 

 

Futbal a darček pre ženu?

Nie nevyhnutne nemožné. S nami si futbal užije každý. Výlety totiž organizujeme tak, aby si na svoje prišli aj ženy či deti. Preto tvrdíme, že výlet s nami je zážitkom pre celú rodinu. Odlákať otca od manželky a detí, to sa veru nepatrí. 

My z Futbalového sna robíme všetko s najlepším vedomím a svedomím. Robíme to tak, aby rodiny trávili čas pohromade. A ako  postupujeme?

 

Vedeli ste, že ... 

… neustále sú vám k dispozícii naši školení a mimoriadne ochotní delegáti?
 

Prinášame profesionálny prístup

S nami môžete bez obáv vyraziť do sveta aj vy. Stačí si len nájsť príslušný zájazd, uhradiť platbu a spokojne sa oprieť v kresle. Zbytok zariadime za vás. Keď uvažujete, čím obdariť partnera i seba, dáme vám tip na darček pre ženu

Nie, neklame vás zrak. Skutočne ste práve prečítali frázu “tip na darček pre ženu” na stránke o futbale. Presne tak, futbal a výlety do zahraničia sú darom pre oboch

darček pre ženu

Darček k narodeninám pre ženu v srdci Francúzska

Ach, ten Paríž. To je vám očarujúce mesto. A tí ľudia. Všade počuť ľudské hlasy, ako medzi sebou štebocú. Na druhej strane sa ozýva huriavk nadšených futbalových fanúšikov. Občas sa môže zdať, že francúzska vláda skrýva na futbalovom štadióne prenosnú ZOO. Napätie sa dá krájať. Je to raj všetkých futbalistov a futbalových fanúšikov najmä počas zápasov ligy majstrov. Ba čo viac. Je to tiež raj ich drahých polovičiek. 

 

TIP

Vychutnajte si kvalitný futbalový zápas, a potom sledujte západ slnka z vyhliadky na Eiffelovej veži.
 

Paríž, to je zem zasľúbená

Vyberať darčeky pre ženu môže byť z času na čas mätúce. Dokonca aj vtedy, keď vy sama ste žena. Nechajte sa preto viesť. Spojte svoje narodeniny s partnerovými. Spoločný darček váš vzťah vzájomne utuží. Spoznáte nové krajiny, ľudí a gastronómiu. Medzi tipy na darčeky pre ženy sa futbal zapatroší len zriedkakedy. Je to škoda. Spoločne vyplavené napätie pri sledovaní zápasu vám uľaví. 

Čo tam na vás čaká?:

  • Eiffelova veža
  • múzeum Louvre
  • magické vianočné trhy
  • katedrála Notre Dame
 

Po čom ženy túžia? 

To je predsa jasné. Po všetkom. Aby bol dom čistý, aby bola na stole večera, aby mal manžel vyžehlené všetky košele. Často pri toľkej robote zabúdajú na relax. Nebuďte ako ostatné ženy a nezabúdajte sa baviť. Veď o tom je život. Vezmite partnera na nezabudnuteľnú cestu po stopách futbalových hviezd. Vyťažíte z toho obaja. Napríklad taká cesta do Londýna môže byť skvelý darček na Valentína pre ženu. Váš drahý zas ocení futbalový výkon domáceho mužstva Chelsea

darček pre ženu

Kultúra aj šport jedným dychom ako darček pre ženu

V okolí Londýna sa nachádza viacero svetovo uznávaných futbalových štadiónov. Niektoré sú väčšie, iné naopak menšie. Paradoxne, lepšia nálada býva výsadou menších, hoci veľké lákajú fanúšikov svojím majestátnym vzhľadom. Dýcha z nich história a stovky legendárnych gólov, ktoré raz a navždy prepísali dejiny futbalu. 

Návšteva London Eye či paláca kráľovskej rodiny je zaslúžený darček pre ženu. Nesmiete byť na seba priveľmi tvrdá. Prechádzka po romantickom Tower Bridge ruka v ruke s tým, koho milujete, je na nezaplatenie. Prechádzka je rokmi overený darček na Valentína pre ženu aj pre muža. Darčeky pre ženu nemusia byť hmotnej povahy. Omnoho hlbšie do pamäte sa vám zaryje obyčajný bozk. Tobôž, keď ho dostanete za majestátneho zvuku hodín Big Bena.  

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV