Rozpis zápasov a prehľad štadiónov na MS v Rusku | futbalovysen.sk
Športové zájazdy

BLOG

Rozpis zápasov a prehľad štadiónov na MS v Rusku

Na tohtoročných 21. majstrovstvách sveta vo futbale (14. júna do 15. júla 2018) odohrá 32 tímov 65 zápasov na 12 štadiónoch. Najväčšiou kapacitou sa pýši moskovský štadión Lužniki (81 000 miest), ktorý bol otvorený pre verejnosť v roku 1956. V tomto článku nájdete kompletný rozpis zápasov a zoznam štadiónov MS.

zreb-ms-vo-futbale


MOSKVA  


 Štadión Lužniki

14.6.2018 18:00 – Rusko vs S.Arábia (A-skupina)

17.6.2018 18:00 – Nemecko vs Mexiko (F-skupina)

20.6.2018 15:00 – Portug. vs Maroko (B-skupina)

26.6.2018 17:00 – Dánsko vs Franc. (C-skupina)

01.7.2018 17:00 – 1B vs 2A (16-finále)

11.7.2018 21:00 – W59 vs W60 (semifinále)

15.7.2018 18:00 – W61 vs W62 (finále)

Štadión Spartak Moskva (Otkritie Aréna)

16.6.2018 16:00 | Argentína vs Island (D-skupina)

19.6.2018 15:00 | Poľsko vs Senegal (H-skupina)

23.6.2018 15:00 | Belgicko vs Tunisko (B-skupina)

26.6.2018 17:00 | Srbsko vs Brazília (C-skupina)

03.7.2018 21:00 | 1H vs 2G (16-finále)


PETROHRAD | SOČI  


Štadión Krestovskij

15.6.2018 17:00 | Maroko vs Irán (B-skupina)

19.6.2018 21:00 | Rusko vs Egypt (A-skupina)

22.6.2018 15:00 | Brazília vs Kostarika (E-skupina)

26.6.2018 21:00 | Nigéria vs Argent. (D-skupina)

03.7.2018 17:00 | 1F vs 2E (16-finále)

10.7.2018 21:00 | W57 vs W58 (semifinále)

14.7.2018 17:00 | L61 vs L62 (zápas o 3. miesto)

 

Olimpijskij stadion Fišt

15.6.2018 21:00 | Portugal. vs Španiel. (B-skupina)

18.6.2018 18:00 | Belgicko vs Panama (G-skupina)

23.6.2018 18:00 | Nemecko vs Švédsko (F-skupina)

26.6.2018 17:00 | Austrália vs Peru (C-skupina)

30.6.2018 21:00 | 1A vs 2B (16-finále)

07.7.2018 21:00 | W51 vs W52 (štvrťfinále)


JEKATERINBURG | KAZAŇ   


Jekaterinburg Arena

15.6.2018 17:00 | Egypt vs Uruguaj (A-skupina)

21.6.2018 17:00 | Francúzsko vs Peru (C-skupina)

24.6.2018 20:00 | Japon. vs Senegal (H-skupina)

27.6.2018 19:00 | Mexiko vs Švédsko (F-skupina)

Kazaň Aréna 

16.6.2018 13:00 | Francúzsko vs Austr. (C-skupina)

20.6.2018 21:00 | Irán vs Španielsko (B-skupina)

24.6.2018 21:00 | Poľsko vs Kolumbia (H-skupina)

27.6.2018 17:00 | J. Kórea vs Nemecko (F-skupina)

30.6.2018 17:00 | 1C vs 2D (16-finále)

06.7.2018 21:00 | W53 vs W54 (štvrťfinále)


NIŽNÝ NOVGOROD | ROSTOV    


Štadión Nižný Novgorod

18.6.2018 15:00 | Švédsko vs J. Kórea (F-skupina)

21.6.2018 21:00 | Argent. vs Chorvát. (D-skupina)

24.6.2018 15:00 | Anglicko vs Panama (G-skupina)

27.6.2018 21:00 | Švajči. vs Kostarika (E-skupina)

01.7.2018 21:00 | 1D vs 2C (16-finále)

06.7.2018 17:00 | W49 vs W50 (štvrťfinále)

Rostov Aréna

17.6.2018 21:00 | Brazília vs Švajčiars. (E-skupina)

20.6.2018 18:00 | Uruguaj vs S. Arábia (A-skupina)

23.6.2018 21:00 | J. Kórea vs Mexiko (F-skupina)

26.6.2018 21:00 | Island vs Chorvát. (D-skupina)

02.7.2018 21:00 | 1G vs 2H (16-finále)


SAMARA | SARANSK    


Samara Aréna

17.6.2018 16:00 | Kostarika vs Srbsko (E-skupina)

21.6.2018 19:00 | Dánsko vs Austrália (C-skupina)

25.6.2018 18:00 | Uruguaj vs Rusko (A-skupina)

28.6.2018 18:00 | Senegal vs Kolumbia (H-skupina)

02.7.2018 18:00 | 1E vs 2F (16-finále)

07.7.2018 18:00 | W55 vs W56 (štvrťfinále)

Mordovia Aréna

16.6.2018 19:00 | Peru vs Dánsko (C-skupina)

19.6.2018 18:00 | Kolumbia vs Japonsko (H-skupina)

25.6.2018 21:00 | Irán vs Portugalsko (B-skupina)

28.6.2018 21:00 | Panama vs Tunisko (G-skupina)


VOLGOGRAD | KALININGRAD    


Volgograd Aréna

18.6.2018 21:00 | Tunisko vs Anglicko (G-skupina)

22.6.2018 18:00 | Nigéria vs Island (D-skupina)

25.6.2018 17:00 | S.Arábia vs Egypt (A-skupina)

28.6.2018 17:00 | Japonsko vs Poľsko (H-skupina)

Štadión Kaliningrad

16.6.2018 21:00 | Chorvátsko vs Nigéria (D-skupina)

22.6.2018 20:00 | Srbsko vs Švajčiarsko (E-skupina)

25.6.2018 20:00 | Španielsko vs Maroko (B-skupina)

28.6.2018 20:00 | Anglicko vs Belgicko (G-skupina)

SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV