Futbalové zájazdy na Copa America | Futbalovysen.sk

NOVINKY

Futbalové zájazdy na Copa America

banner-copa-america

Kde iní končia, Copa America začína

Futbalová sezóna pokračuje! Poďte s nami do Brazílie a zažite top hráčov juhoamerického kontinentu na prestížnom turnaji Copa America.

V termíne od 14. júna do 7. júla 2019 sa odohrá už 46-ročník tejto súťaže. Dvanásť tímov - Argentína, Bolívia, Brazília, Chile, Kolumbia, Ekvádor, Paraguaj, Peru, Uruguaj a Venezuela plus dva hosťujúce tímy Japonsko a Katar - si preverí svoje kvality na šiestich štadiónoch v piatich brazílskych mestách: Rio de Janeiro, Sao Paulo, Belo Horizonte, Porto Alegre a Salvador.

Hviezdne obsadenie Messi, Neymar, Aguero, Lavezzi, Coutinho, Alexis Sánchez, James Rodriguez, Dybala alebo Erik Lamela sľubuje skvelé futbalové divadlo.

Letenky sú vždy z Viedne a ubytovanie je rezervované v príjemných hoteloch samozrejme s raňajkami. Spoznajte s nami Brazíliu počas Copa America.

Užite si najväčšie brazílske mestá

Uvidíte 4 brazílske mestá Rio de Janeiro, Salvador, Belo Horizonte a Porto Alegre.

Na úvod vás privíta vášnivé Rio de Janiero s Maracanou a plážou Copacabana. “Mesto Bohov” je usadené medzi bujne zarastenými horami a krásnymi plážami so zvláštnym šarmom, tvoreným jeho energickými obyvateľmi Cariocas. Vykúpte sa na Copacabane, vystúpte do oblakov ku Ježišovi alebo sa len tak oddajte víru baviacich sa ľudí v meste.

Najkrajšie pamiatky a históriu ponúka Salvador alebo "Svätý spasiteľ v Zátoke všetkých svätých”. Historické centrum okolo štvrti Pelourinho je od roku 1985 v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a žije hudbou, uvoľnenou atmosférou, veľkolepou koloniálnou architektúrou, vydláždenými uličkami a kostolmi, ktoré sa lesknú zlatom.

Krásny horizont” alebo Belo Horizonte je druhé najbohatšie mesto v krajine a rovnako tak miestom, kde Nemci uštedrili na MS 2014 domácim debakel 7:1.

Pozrieť sa môžete aj do Porto Alegre, ktoré bolo počas svojej histórie kolonizované niekoľkými európskymi národmi a má tak isto bohatú históriu a kultúru.

Užite si aj vy tieto fascinujúce miesta Brazílie. Možností, čo vidieť, je veľa a vieme odporučiť tie naj podľa vášho vkusu.

Vyberte si z našej ponuky zájazdov na Copa America

V ponuke máme 3 zájazdy - dvojzápas Brazílie a Argentíny, oba semifinálové zápasy a finále.

Kliknite na jeden zo zájazdov nižšie a vyplňte Nezáväznú objednávku. My vám následne emailom zašleme konkrétnu ponuku s aktuálnou cenou. Tá sa mení podľa aktuálnych cien leteniek a lístkov na futbal.

DVOJZÁPAS: ARG - KOL + BRA - VEN (13.6. - 20.6.)

Cena zájazdu: 1599€

DVOJZÁPAS: Semi 1 + Semi 2 (28.6. - 5.7.)

Cena zájazdu: 1999€

Finálový zápas Copa America (4.7. - 9.7.)

Cena zájazdu: 1399€

TOP ATRAKCIE BRAZÍLIE

Prečítajte si o Top atrakciách Brazílie, ktoré musí navšíviť každý návštevník tejto exotickej krajiny.

SPäŤ NA ZOZNAM NOVINIEK