BLOG

Skolafutbalu.sk - nový partner CK Futbalovysen.sk

Logo ŠKOLA FUTBALUMinulý týždeň sme uzavreli dôležité partnerstvo s projektom ŠKOLA FUTBALU.  Myšlienka letných futbalových kempov pre deti pod vedením skúsených a kvalifikovaných trénerov nás nadchla a verím, že spoločne s Vami pomôžeme rásť tomuto geniálnemu projektu.

 

ŠKOLU FUTBALU založili športoví nadšenci a tréneri, ktorí sú presvedčení, že dnešné deti a mládež potrebujú moderný a aktívny prístup k ich potrebám, široké spektrum rôznych športových podujatí a v neposlednom rade špičkovú a odbornú kvalitu všetkých zúčastnených trénerov, či pedagógov. Aj vďaka tomu a zároveň poctivou prácou dokážu s deťmi nadviazať vzťah plný dôvery. Nezáleží na tom, či sa jedná o deti predškolského veku, školopovinné deti, mládež, resp. ich rodičov, ŠKOLE FUTBALU záleží na všetkých úplne rovnako.

 

Najlepšie letné futbalové kempy na Slovensku ! Po fantastickom úspechu letných kempov v roku 2016 prichádza ŠKOLA FUTBALU s ešte širšou a zaujímavejšou ponukou letných futbalových kempov na rok 2017. Viac info o LETNÝCH FUTBALOVÝCH KEMPOCH nájdete TU.


GARANTMI LETNÝCH FUTBALOVÝCH KEMPOV v ROKU 2017 sú MAREK MINTÁL a STANISLAV ŠESTÁK !

ČO MAJÚ DETI MOŽNOSŤ ZAŽIT? Zažijú kvalitné futbalové tréningy pod vedením najlepších mládežníckych trénerov na Slovensku z najznámejších slovenských futbalových klubov. Porovnajú si sily so svojimi rovesníkmi nielen zo Slovenska, ale aj zo zahraničia a prežijú nezabudnuteľný týždeň v krásnych športových areáloch na Slovensku.

KEDY a KDE SA LETNÉ KEMPY KONAJÚ? Celkovo v lete 2017 organizujú 15 letných futbalových kempov v 3 lokalitách celého Slovenska /Stupava - západné Slovensko, Korňa - stredné Slovensko a Lučivná - východné Slovensko/. Detailné informácie o miestach a termínoch nájdete TU: MIESTA KEMPOV a TERMÍNY

PRE KOHO SÚ KEMPY URČENÉ? Kempy sú určené pre chlapcov aj dievčatá od 5 – 14 rokov. V roku 2016 sa kempov zúčastnilo viac ako 220 chlapcov a dievčat zo Slovenska, Česka, Maďarska, či Kanady. Najmladší účastník mal 5 a pol roka, najstarší chalani okolo 14 rokov.


Plagát ŠKOLA FUTBALU 2017

PREČO ÍSŤ NA FUTBALOVÉ KEMPY ŠKOLY FUTBALU?

ŠKOLA FUTBALU je kvalitou, rozsahom a celoslovenskou pôsobnosťou JEDNOTKA na Slovensku medzi futbalovými kempami.

- Tréningy pod dohľadom kvalifikovaných a licencovaných futbalových trénerov

- V cene kempu už je započítaný „uvítací balík“ pre každé dieťa, ktorý obsahuje značkové tričko a trenírky Adidas, 2 x tréningové tričká, promo prospekty od sponzorov, zľavové poukazy, atď – to všetko v cene viac ako 30,- € !

- Zmeriaš si sily s rovesníkmi z iných klubov zo Slovenska aj zahraničia

- Zažiješ množstvo zábavy v TOP športových lokalitách na Slovensku

- Každé zúčastnené dieťa získa množstvo cien, diplom a vlastnú profesionálnu fotografiu ako darček

- Spoznáš nových kamarátov a zažiješ množstvo zábavy

- Ideálne zvolený začiatok a koniec kempov aj pre rodičov (nedeľa – sobota)

- Máme bohaté skúsenosti s organizovaním športových kempov pre deti

Pre detailné informácie o cenách kempov, lokalitách, či online registrácii, choďte na www.skolafutbalu.sk

   
SPäŤ NA ZOZNAM BLOGOV